Business information for Kaunas city -
LT LT EN EN
Jums
HOME ARTICLES INDUSTRY TOP LITHUANIA
SEARCH
Company name:  
Search phrase:
 
Advanced search Advanced search
 
Auto articles
More More   
AUTO BEAUTY RECREATION LEISURE OTHER SERVICES HEALTH BUILDING TECHNIQUES INFO AGRO
Home Auto Cars Car rent A. Zujaus IĮ

Print version Print version

A. Zujaus IĮ, IĮImage gallery:

Address: Savanorių pr. 254-13, Kaunas
Phone: (+370 686) 65721; 8 682 61111
Director: Algimantas Zujus
Website: http://www.nuomaJums.lt
Company code: 134741021

Creditability »
Keywords:
Keleiviniu Mikroautobusu Nuoma Kaune Vestuvėms, Krikštynoms, Mergvakariams ir kitoms progoms. Nauji komfortiški Mikroautobusai MB Sprinter, Mikriukų nuoma Mikroautobusų nuoma Mikriuku nuoma Mikro nuoma Mikroautobu  


Types of activity:
Cars
Car rent
Limousines
Minibus
Car
Other information:
  • NUOMOJAME TIESIOGIAI BE TARPININKAVIMO
  • VAIRUOTOJŲ ( VAIRAVIMO STAŽAS 25 ~ 35 metai )
  • Pastoviems klientams taikomos nuolaidos
  • Autobusai / limuzinai prieš kiekvieną užsakymą kruopščiai
  • Paruošiami.Išrašome sąskaitas faktūras

Mikroautobusų nuoma tai kokybiškas šiuolaikinis aptarnavimas kuris pasižymi aukšta kokybe. Tai yra viena iš populiariausių paslaugų jau ne vienerius metus. Mikroautobusų nuomos paslaugomis žmonės naudojasi įvairioms šventėms, bei renginiams. Taip pat mikroautobusus nuomoja ekskursijoms arba nuotaikingai iškylai su draugais. Mikroautobusas, tai transporto priemonė gebanti sutalpinti nuo 8 iki 16 keleivių. Mikroautobusai yra vertinami dėl to, kad tai yra manevringa ir nedidelė transporto priemonė tačiau talpi keleivių ir Jų bagažo atžvilgiu.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms yra paprastas sprendimas kai šventėje dalyvauja daug svečių. Artėja vestuvės!? Vestuvės pati gražiausia gyvenimo šventė, tokioje šventėje visada norisi būti apsuptiems geriausių draugų ir žinoma artimųjų, todėl svečių vestuvėse būna tikrai nemažai. Puiki transporto priemonė vestuvėms ir kitai dideliai šventei yra mikroautobusai. Mikroautobusų nuoma vestuvėms- visų pirma šventės svečiai galės keliauti visi kartu ir puikiai leisti laiką, visų antra tai taupus sprendimas. Išsinuomavę mikroautobusą vestuvėms ar kitai šventei galite būti tikri, kad šventės metu keliausite patogiai ir saugiai. Jūsų kelionės saugumą užtikrins patyrę vairuotojai, kurie ne pirmus metus teikia mikroautobusų nuomos paslaugas. Mes siūlome mikroautobusus aukščiausios patogumo klasės. Mikroautobusuose yra kondicionieriai, šildytuvai, garso sistema, patogus ir erdvus salonas.

Nuomotis mikroautobusus šventėms patartina su patyrusiu vairuotoju. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju užtikrins Jums saugią ir patogią kelionę. Profesionalūs vairuotojai vairuojantys mikroautobusą ne vienerius metus, puikiai išmano savo darbą. Jie sugeba nepriekaištingai atlikti savo darbą, jų neblaško net kai transporto priemonėje šventinis šurmulys. Todėl mikroautobusų nuoma su vairuotoju tinkamas pasirinkimas įvairioms šventėms. Taip pat verta paminėti kad vairuotojai turintys ilgametę patirtį puikiai žino dažniausiai pasitaikančius keleivių užgaidas ir yra pasiruošę jas išpildyti. Mikroautobusu nuoma su vairuotoju rekomenduojama ir todėl kad ilgametę patirtį turintys vairuotojai yra ir puikūs patarėjai. Jie gali patarti kuriose kavinėse ar pakelės užeigose patogiausia sustoti ir atsipūsti ilgos kelionės metu. Taip pat patarti kokias vietas verta aplankyti nes žino kas keliautojams jau patiko, o kurias vietas aplankę keleiviai nusivylė. Kartai mikroautobuso vairuotojas gali būti ir mini gidas nes jis ne kartą girdėjo istorijas apie lankytinas vietas. Malonus ir geranoriškas nuomojamų mikroautobusų vairuotojas visada patars ir pagelbės keleiviams.

Kaunas vienas iš seniausių ir gražiausių Lietuvos miestų. Kaunas vilioja savo senamiesčiu ir įspūdingais naujais pastatais. Surenk sau ir savo draugams nepakartojamą vakarą, aplankyk naktinį Kauną ištaigingu ir komfortišku limuzinu. Įgyvendinti Jūsų kelionę padės limuzinų nuoma Kaune. Limuzinų nuoma Kaune tai puikus sprendimas norint smagiai praleisti laiką. Limuzinų nuoma Kaune pasižymi patraukliomis kainomis ir puikiu aptarnavimu. Limuzinų nuoma– prabanga ir kokybė Jūsų patogumui. Išsinuomavę limuziną Jūs galite aplankyti ne tik mieste bet ir užmiestyje. Galite nukeliausti iki Kauno marių, Aplankyti Kauno pilį, užsukti į norimą restoraną ar kitą laisvalaikio praleidimo vietą. Taip pat aplankyti žymias Kauno vietas, Jūs galite ir pasinaudoję paslauga- mikroautobusų nuoma Kaune. Išsinuomavę mikroautobusą Kaune, Jūs galite keliauti į kitus Lietuvos miestus, taip pat aplankyti užsienio grožybes.

Home Home Top Top Back Back
Updated: 2022 05 27 
Contact: phone +370 37 311539, fax +370 37 311539, Kaunas. E-mail
©2005-2022. Jumsinfo. All rights reserved. Born in IdeaContent management system OptimalSite