Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba patyrę dermatologai ir plastinės chirurgijos gydytojai, kurie nuolat atiduoda daug laiko, energijos ir pastangų, kad tobulėtų ir galėtų pasiūlyti klinikos lankytojams pažangiausius diagnostikos ir gydymo metodus bei malonų aptarnavimą.
,,Klinikoje ,,Sveika oda” dirbančių dermatologų specialios žinios, ilgametė darbo patirtis, įgūdžiai bei turima garsių gamintojų medicininė aparatūra leidžia teisingai interpretuoti odoje atsiradusius pakitimus ir spręsti bet kokią atsiradusią odos problemą. Pasitelkus modernius šiuolaikinius diagnostikos ir gydymo metodus, klinikos lankytojai konsultuojami, tiriami ir gydomi dėl įvairių alerginių, infekcinių, uždegiminių bei grybelinių odos, plaukų ir nagų susirgimų.
Panaudodami ilgametę savo darbo patirtį odos vėžio ir ikivėžinių susirgimų srityje, gydytojai dermatologai konsultuoja vaikus ir suaugusius dėl įvairių apgamų, ikivėžinių, gerybinių ir piktybinių odos ligų. Klinikoje minėtų susirgimų diagnostikai naudojamas skaitmeninis videodermatoskopas FotoFinder HD 800, kuris yra laikomas auksiniu standartu onkodematologijoje, ir gali padėti anksti įtarti bei diagnozuoti besikeičiančius odos darinius ar išvengti odos vėžio, ypač melanomos, atsiradimo galimybių. Šis prietaisas ne tik didina vaizdus iki 120 kartų, bet ir pateikia išvadą apie galimą darinio piktybiškumą bei suteikia galimybę periodiškai vertinti odos darinių pokyčius. Neseniai klinika įsigijo naują modernią FotoFinder ATBM 1000HD sistemą, kurios pagalba nuskenuojami viso kūno apgamai ir sudaromas taip vadinamas ,,apgamų žemėlapis'', informacija yra išsaugoma. Sekantį kartą atvykus apgamų patikrinimui, sistema sulygina naujus bei buvusius apgamų vaizdus ir gydytojas gali įvertinti apgamų pokyčius. Tiksliai nustačius diagnozę ir įvertinus numatomo gydymo efektyvumą, atliekamas neskausmingas gerybinių ar ikivėžinių odos darinių šalinimas moderniu chirurginiu anglies dioksido lazeriu, kai kuriems dariniams - skystu azotu arba chirurginiu būdu.
Jaunatvinių spuogų problemoms spręsti šalia įprastinio medikamentinio gydymo efektyviai taikomas fotodinaminis gydymas, alerginių ligų priežastims nustatyti atliekami alerginiai odos mėginiai.
Estetinės ir gydomosios dermatologijos problemoms spręsti klinikoje naudojami modernūs šiuolaikiniai medicininiai lazeriai, atitinkantys pasaulinius efektyvumo ir saugumo reikalavimus. Veido raudonis, išsiplėtę veido kraujagyslės, įvairūs įgimti ar įgyti kraujagysliniai dariniai klinikoje naikinami naudojant specialų diodinį lazerį. Užtenka atlikti kelias gydomąsias procedūras, kad pacientai būtų patenkinti ilgalaikiu rezultatu. Jaunatvinių spuogų, veido pigmentinių dėmių, veido raudonio gydymui bei nepageidaujamų plaukų šalinimui, odos atjauninimui naudojamas rotacinės impulsinės šviesos aparatas, kuris leidžia gydyti minėtas problemas, pasirenkant kiekvienu atveju skirtingus bangos ilgius. Norintiems pašalinti esamus randelius, atjauninti odą, atliekamos frakcinio lazerio procedūros.
Klinikoje pradėta naudoti frakcinė mikroadatinė radijo dažnio sistema Secret RF. Ši sistema apjungia frakcinio atjauninimo ir griežtai kontroliuojamo radijo dažnio technologijas vienoje sistemoje. Tokios sąveikos dėka užtikrinamas efektyvus įvairių dermatologinių problemų sprendimas: odos porėtumo mažinimas, nechirurginis veido odos pakėlimas, odos patempimas, randelių gydymas, hiperpigmentacijos mažinimas.
Dar viena naujovė klinikoje - visam kūnui arba lokaliam (delnų, padų, alkūnių, kelių linkių) lėtinių uždegiminių odos ligų efektyviam gydymui naudojama nauja vokiška Medisun fototerapijos sistema. Ultravioletiniai 311 nm bangos ilgio ultravioletiniai (UV) spinduliai ypač puikiai tinka sergantiesiems atopiniu dermatitu bei žvyneline.
Taip pat klinikos specialistai individualiai parenka bei atlieka gydomosios kosmetologijos ir mezoterapijos procedūras, šalina raukšles įvairiais injekciniais preparatais, pataria kaip prižiūrėti odą šiltuoju ir šaltuoju metų laiku. Plastinės chirurgijos specialistai konsultuoja, gydo bei atlieka chirurgines procedūras ne tik dėl estetinių problemų, bet ir dėl įvairių odos darinių.
Plaukų pokyčiams nustatyti klinikoje naudojama FotoFinder Trichoscale skaitmeninė plaukų vertinimo sistema, kuri padeda diagnozuoti plaukų slinkimo rūšį, leidžia stebėti paciento plaukų būklės pokyčius bei vertinti gydymo efektyvumą.
TEIKIAMOS PASLAUGOS:
- Odos, plaukų ir nagų diagnostika bei gydymas.
- Dermatologo, dermatoonkologo, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacijos.
- Apgamų, odos gerybinių, ikivėžinių ir piktybinių darinių ištyrimas bei įvertinimas skaitmeniniu videodermatoskopu.
- Galvos plaukų būklės nustatymas TRICHOSCALE plaukų vertinimo sistema.
- Odos atjauninimas, randų gydymas frakciniu lazeriu.
- Odos porėtumo mažinimas, nechirurginis veido odos pakėlimas, odos patempimas, randelių gydymas, hiperpigmentacijos mažinimas, pasitelkiant frakcinę mikroadatinę radijo dažnio sistemą Secret RF.
- Atopinio dermatito bei žvynelinės gydymas nauja vokiška Medisun fototerapijos sistema .
- Veido raudonio, išsiplėtusių kraujagyslių, plaukų, pigmentinių dėmių šalinimas intensyvios pulsinės šviesos (IPL) metodu arba lazeriu.
- Gerybinių ir ikivėžinių odos darinių šalinima chirurginiu lazeriu, skystu azotu.
- Mezoterpija, biorevitalizacija, PRP procedūros, veido raukšlių koregavimas įvairiais injekciniais preparatais.
GYDYTOJAI:
Raimundas Razukevičius Aistė Gineikienė
Rytis Rimdeika
ODOS LIGŲ DIAGNOSTIKA IR GYDYMAS:
Klinikoje tiriami ir gydomi tiek suaugusieji, tiek ir vaikai dėl įvairių alerginių, infekcinių, uždegiminių, grybelinių odos, gleivinių, plaukų ir nagų susirgimų. Dažniausiai sutinkamos šios odos ligos: Atopinis dermatitas Seborėjinis dermatitas Alerginis kontaktinis dermatitas Iritacinis kontaktinis dermatitas Rankų ir pėdų egzema Dilgėlinė Jaunatviniai spuogai Suaugusiųjų spuogai Rožinė (rozacea), veido raudonis Perioralinis dermatitas Alopecija (išplikimas) Odos sausumas ir niežėjimas Žvynelinė (psoriazė) Raudonoji kerpligė Nėštumo sukelti odos pakitimai Šalutinio vaistų poveikio sukelti odos pakitimai Odos pigmentacijos sutrikimai (melasma) Burnos gleivinės pakitimai Odos bei nagų grybelis Herpes viruso sukelti odos pakitimai Laimo liga
ODOS NAVIKŲ DIAGNOSTIKA IR GYDYMAS:
Nepaisant gerėjančių odos vėžio diagnostikos ir gydymo metodų, tyrimai rodo, kad kasmet Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, daugėja ikivėžinių odos susirgimų bei odos navikų. Klinikoje ,,Sveika oda‘‘ dermatologai, turintys ilgametę darbo patirtį ikivėžinių susirgimų ir odos vėžio srityse, tiria ir gydo pacientus dėl įvairių ikivėžinių odos susirgimų, gerybinių ir piktybinių odos, odos priedų bei minkštųjų audinių navikų: Aktininė keratozė Bowen‘o liga Šlakai Seborėjinė keratozė Įvairūs apgamai (visų pirma – atipiniai apgamai) Hemangiomos Bazoląstelinė karcinoma (bazalioma) Plokščialąstelinis odos vėžys Melanoma
Dermatoskopija (dermoskopija) yra pagrindinis apgamų tyrimo metodas, vadinamas “auksiniu standartu“ onkodermatologijoje. Tai yra neinvazinė odos mikroskopija, leidžianti įvertinti pigmento išsidėstymą viršutiniuose odos sluoksniuose. Klinikoje apgamų ir odos vėžio diagnostikai naudojamas skaitmeninis videodermatoskopas FotoFinder HD 800, kuris yra laikomas auksiniu standartu onkodematologijoje, ir gali padėti anksti įtarti bei diagnozuoti besikeičiančius odos darinius ar išvengti odos vėžio, ypač melanomos, atsiradimo galimybių. Šis prietaisas ne tik didina vaizdus iki 120 kartų, bet ir pateikia išvadą apie galimą darinio piktybiškumą bei suteikia galimybę periodiškai vertinti odos darinių pokyčius. Odos darinio kilmės išaiškinimui dažnai atliekama odos darinio biopsija ir bioptato histologinis ištyrimas. Tik žinant tikslią diagnozę bei atsižvelgiant į odos darinio vietą, paciento amžių ir gretutines ligas, įvertinus numatomo gydymo efektyvumą, yra parenkamas individualus gydymo metodas. Klinikoje ikivėžiniams bei gerybiniams odos navikams taikomas gydymas vietiškai veikiančiais vaistais, chirurginiu anglies dioksido (CO2) lazeriu, skystu azotu (krioterapija) ar elektrokoaguliacijos būdu. Veido raudonis, kraujagyslinės kilmės dariniai šalinami specialiu MedArt lazeriu. Taip pat sprendžiama dėl chirurginio odos darinių gydymo.
ODOS DARINIŲ ŠALINIMAS CHIRURGINIU ANGLIES DIOKSIDO LAZERIU:
Klinikos dermatologai atlieka įvairių gerybinių ir ikivėžinių odos darinių šalinimą chirurginiu anglies dioksido lazeriu: Seborėjinės keratozės Karpos Papilomos Aktininės keratozės Cistos Kandilomos Hemangiomos (kraujagysliniai dariniai) Kai kurie apgamai
Prieš kiekvieno odos darinio šalinimą atliekama kruopšti klinikinė apžiūra bei reikalingi papildomi tyrimo metodai: dermatoskopija (dermoskopija), videodermatoskopija, odos darinio biopsija ir bioptato histologinis ištyrimas. Įsitikinus, kad darinio gydymui geriausiai tinka šalinimas chirurginiu lazeriu, atliekama procedūra. Palyginus su kitais chirurginiais destrukciniais gydymo metodais, šalinant odos darinius chirurginiu lazeriu yra mažiausiai traumuojami aplinkiniai audiniai. Po šios procedūros žaizdelės gyja greičiau ir lieka nedidelė dėmelė ar randelis (priklausomai nuo buvusio darinio dydžio), arba vėliau nelieka jokių žymių.
ODOS ALERGINIAI MĖGINIAI (LOPO TESTAS):
Mūsų aplinkoje yra daugiau nei 3500 cheminių medžiagų, kurios, patekę ant odos arba gleivinių gali sukelti alergiją. Kontakto su chemine medžiaga (kontaktiniu alergenu) vietoje atsiranda niežėjimas, deginimas, išbėrimai. Jei alergenas neišaiškinamas ir nenutraukiamas kontaktas su juo, išbėrimai kartojasi, odos uždegimas (dermatitas) ar gleivinių uždegimas tampa lėtiniais (nuolatiniais). Kontaktinė alergija dažna – ji nustatoma apie 20 procentų suagusių žmonių. Klinikoje atliekamas vienintelis tyrimas, kuriuo galima nustatyti daugelį kontaktinių alergenų – lopo mėginiai.
MEZOTERAPIJA:
Mezoterapija - tai medicininė paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Šios procedūros koncepcija yra paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje. Preparatų sudėtyje yra įvairių preparatų mišiniai: hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai, homeopatiniai bei biotechnologijos produktai. Kokteilių sudėtis kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo to, kokia problema yra sprendžiama. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis.
Mezoterapija estetinėje medicinoje ir dermatologijoje naudojama esant: Odos senėjimui (jos profilaktikai ir gydymui) Fotosenėjimui Sausai, atoniškai odai Raukšlėms Papilkėjusiai, ,,rūkalių“ odai Riebiai, porėtai odai Praradusiai elastingumą bei suglebusiai odai Padidėjusiai odos pigmentacijai Maišeliams po akimis, patamsėjus paakiams Dvigubui pagurkliui Celiulitui, strijoms Plaukų slinkimui (po streso, gimdymo, esant židininiam ar androgeniniam plikimui) Silpniems, lūžinėjantiems, gyvybingumą praradusiems plaukams Randams (postaknė, po traumos)
Šiuo metu mezoterapijos procedūros atliekamos naudojant specialius vienkartinius švirkštus ir vienkartines adatas, labai mažo skersmens ir įvairių ilgių, kurios leidžia švirkšti sparčiai, neskausmingai, į tam tikrą gylį iki 0,5-4mm, ir užtikrina palaipsniui įvedamų medžiagų vienodą paskirstymą. Gali būti taikoma napažo arba papulių technika, taip pat galima atlikti procedūrą specialių volelių pagalba.
Mezoterapija nerekomenduotina: Nėsčioms moterims Esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui Esant kraujo krešėjimo sutrikimams Sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija) Iš karto po operacijos Esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui
Gydymo trukmė ir pasekmės: Procedūra užtrunka vos 30 min. Rekomenduojama mezoterapijos gydymo kursai – viena procedūra kas 7-10 dienų, priklausomai nuo problemos. Nustatyta, kad įvedamos veikliosios medžiagos veikia 5-7 dienas. Vienos procedūros metu yra sunaudojami 1-3 ml preparato. Rekomenduojamas kursas 10 - 12 procedūrų, vėliau kursą galima kartoti.
BIOREVITALIZACIJA:
Su amžiumi odoje esantis hialurono rūgšties kiekis mažėja. Šis procesas paliečia visą odą, tačiau labiausiai pastebimas atvirose kūno vietose: veide, kakle, dekoltė ir rankų srityse. Paviršinis drėkinimas kremais laikinai sudrėkina odos paviršių, tačiau negali užtikrinti gilaus odos drėkinimo. Biorevitalizacija (gilus odos drėkinimas) – tai injekcinė procedūra, kurios metu į dermą (vidurinį odos sluoksnį) įvedama gryna hialurono rūgštis, siekiant užpildyti šios rūgšties trūkumą odoje. Ilgalaikis rezultatas matomas po 2 – 4 procedūrų – padidėja odos tonusas ir elastingumas, pagerėja odos spalva, ji tampa drėgnesne, išsilygina smulkios raukšlelės.
Biorevitalizacija atliekama esant:
Odos fotosenėjimui Odos reljefo vientisumo pažeidimui (postakne, randeliai) Jaunai odai, senėjimo profilaktikai Sausai, dehidratuotai odai Odos elastingumo ir stangrumo sumažėjimui Smulkioms raukšlelėms Veido ovalo gravitaciniams pokyčiams Pasiruošimui prieš filerių ir botulino toksino injekcijas Papilkėjusiai, pavargusiai, rūkalių odai Pogimdyminiu periodu Po agresyvių odos procedūrų Prieš ar deriniuose su kitomis estetinėmis procedūromis – cheminiu pilingu, dermobrazija, lazeriniu šlifavimu, plastinėmis operacijomis Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų
Kontraindikacijos procedūrai: Individualus hialurono rūgšties netoleravimas Odos uždegiminiai procesai Herpes infekcija paūmėjimo metu Autoimuninės ligos Polinkis hipertrofiniams ir keloidiniams randams Nėštumas Biorevitalizacijos procedūras galima atlikti veide, kakle, dekoltė srityje, plaštakų nugariniame paviršiuje, apatinių ir viršutinių vokų bei ,,žąsų kojelių‘‘ srityse.
Po biorevitalizacijos procedūros rekomenduojama laikytis aseptikos taisyklių, sumažinti skysčių vartojimą nakčiai, nemiegoti ant pilvo, vengti aukštos aplinkos temperatūros (pirtys, lazerio procedūros). Pirmą savaitę po procedūros vartoti daugiau skysčių, makiažą galima naudoti po 12 valandų. Paprastai procedūra trunka 30 – 60 min., priklausomai nuo srities, kurioje ji atliekama. Po procedūros galimas nedidelis odos paraudimas ar patinimas, kuris greitai praeina savaime. Biorevitalizacijos procedūra atliekama mikropapulių arba retrogradinių linijų būdu. Kadangi giliam odos drėkinimui reikalingas tolygus hialuroninės rūgšties suleidimas, tai pasiekiama suleidžiant hialurono rūgštį papulėmis. Biorevitalizacijos procedūra skiriasi nuo filerių tuo, kad pastariesiems būdingas lokalus veikimas siekiant koreguoti raukšles ar depresines odos zonas.
CHEMINIAI PILINGAI:
Cheminis pilingas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius paveikiamas specialiomis chemininėmis medžiagomis, siekiant sukelti kontroliuojamus paviršinius odos pakitimus. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kurios metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojami giliau odoje esantys fiziologiniai procesai. Procedūra dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse.
Cheminiai pilingai atliekami esant šioms problemoms: Jaunatviniams spuogams Probleminei odai: riebi oda, postaknės požymiai Smulkioms raukšlelėms Pigmentinėms dėmėms Odos senėjimo profilaktikai Odos nelygumams, hiperkeratozei Elastingumo trūkumui Paruošimui prieš plastines operacijas
Cheminiam pilingui atlikti dažniausiai naudojamos medžiagos: Hidroksirūgštys (glikolio, pieno, migdolų, salicilo ir kitos rūgštys) Trichloracto rūgštis (dažniausiai naudojama 20 – 40 proc. stiprumo) Fenolas (retai naudojamas) Proteolitiniai fermentai Pagal tai, į kokį odos gylį procedūros metu patenka aktyvios medžiagos, cheminiai pilingai skirstomi į paviršinius, vidutinio gylio ir gilius pilingus. Procedūrą atliekantis specialistas, įvertinęs paciento odos būklę ir joje esančius pakitimus, parenka atitinkamo gylio pilingą paciento problemai spręsti: ar norima tik išlyginti odos paviršių, pagerinti jos tekstūrą bei spalvą, ar reikalinga paveikti giliau vykstančius fiziologinius procesus.
Įvairaus gylio cheminiai pilingai sprendžia skirtingas problemas: Paviršinis pilingas: pagerėja odos spalva, sumažėja pigmentacija ir mažos raukšlelės. Vidutinio gylio pilingas: sumažėja gilesnės raukšlės, pranyksta pigmentinės dėmės, pagerėja odos spalva. Gilus pilingas: pranyksta mažos ir vidurinės raukšlės, stebimas ryškus odos atjaunėjimo efektas, pranyksta pigmentinės dėmės. Tačiau cheminis pilingas negali išlyginti gilių mimikos raukšlių ar atstatyti jaunystėje buvusį veido kontūrą. Todėl klinikoje dirbantys specialistai tik po išsamios apžiūros paskirs reikiamo gylio pilingą, kuris galėtų maksimaliai išspręsti esamą odos problemą.
BOTULINO TOKSINŲ PREPARATŲ INJEKCIJOS:
Odos senėjimo procesas yra neišvengiamas. Metams bėgant pastebime, jog keičiasi mūsų odos tekstūra, ji suglemba, praranda elastingumą, atsiranda pirmosios mimikos raukšlės. Šiandien vienas priimtiniausių, greičiausiai veikiančių ir labiausiai rekomenduojamų būdų mimikos raukšlėms šalinti yra botulino toksino preparatų injekcijos, kurių pagalba veido raumenys yra atpalaiduojami ir susiformavusios raukšlės pastebimai sumažėja arba išnyksta visiškai. Klinikoje raukšlių šalinimui naudojami VISTABEL arba DYSPORT preparatai, pagaminti iš botulino A tipo toksino. Tai baltymas, kurį gamina bakterija Clostridium Botulinum. Norint sumažinti raukšles, nedidelės toksino dozės yra suleidžiamos į reikiamus raumenis. Taip blokuojamas impulsų, verčiančių raumenis susitraukti, perdavimas ir raumuo yra paralyžuojamas arba susilpnėja jo susitraukimas.
Indikacijos botulino toksino injekcijoms: Kaktos mimikos raukšlės (,,pykčio“ ir horizontalios) Raukšlės aplink akis (,,žąsies letenėlės“) Raukšlės aplink burną ir nosies nugarėlės raukšlės Padidėjęs prakaitavimas Gydymo poveikis prasideda per 24 - 48 val., tęsiasi nuo 6 iki 12 mėnesių, po 2 savaičių, esant reikalui, atliekama korekcija.
Kontraindikacijos: Miastenija Kraujo krešėjimo sutrikimai Uždegiminiai ir/arba infekciniai procesai injekcijos srityse Lėtinių ligų paūmėjimas Antibiotikų, antikoaguliantų, antiagregantų, sedacinių preparatų vartojimas Lėtinė plaučių obstrukcinė liga (LOPL) Nėštumo ir žindymo laikotarpis Amžius iki 12 metų Po procedūros dūrio vietose gali susiformuoti laikinos mėlynos, kurios išnyksta po kelių dienų.
Rekomenduojama po procedūros: 12 val. po procedūros nemasažuoti injekcijų vietoje Nevartoti alkoholinių gėrimų Pirmas paras po injekcijų nesportuoti, nesideginti saulėje 7 – 10 dienų po injekcijų vengti karštų vonių, saunų
HIALURONO RŪGŠTIES PREPARATŲ INJEKCIJOS:
Natūralus lūpų grožis, veido raukšlių nebuvimas ir gražūs veido kontūrai – tai, apie ką svajoja daugelis mūsų. Natūraliai hialurono rūgštis yra odos sudėtyje, palaiko odos drėgmę ir suteikia jai stangrumo. Organizmui senstant, hialurono rūgšties kiekis organizme mažėja, todėl oda pradanda drėgmę, elastingumą ir suglemba. To pasekoje veide atsiranda raukšlės, skruostų srityje oda leidžiasi žemyn, sumažėja lūpos. Šioms problemoms spręsti estetinėje medicinoje naudojami sterilūs biogeliai, kurių sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis. Pagrindinis jos tikslas – sujungti ir palaikyti vandenį organizme, taip pat tonizuoti odą ir išsaugoti jos elastingumą.
Hialurono rūgšties preparatų injekcijos išsprendžia eilę veido srities problemų: išlygina atsiradusias mimikos raukšles koreguoja lūpų apimtį ir formą, suteikia joms putlumo naikina nosies – lūpų raukšles mažina raukšleles aplink lūpas naikina ,,pykčio‘‘ raukšles tarp antakių, ,,žąsies letenėlių‘‘ raukšles palei akis gerina veido ovalo, skruostų formą, patobulina veido kontūrus, suteikia ilgalaikį liftingo poveikį moterims lytinių lūpų padidinimas Procedūros trukmė - ne ilgiau 30 minučių, rezultatas matomas iš karto po procedūros. Procedūros poveikis vertinamas pagal individualias savybes: amžių, odos tipą, tačiau dažniausiai poveikis išlieka nuo 9 mėn. iki metų. Alerginės reakcijos atsiranda labai retai. Klinikoje hialurono rūgšties injekcijos atliekamos su Fill Med preparatais.
RegenACR yra estetinė procedūra, kurios metu panaudojamas paciento kraujo gydomasis potencialas odos ląstelės atjauninimui – tai biostimuliacija RegenACR. Procedūros metu naudojama išgryninta turtinga augimo faktoriumi paciento kraujo REGENplazma, kuri regeneruoja ir stabdo senėjimo procesą odoje.
Kas tai yra REGENplazma ir kaip ji naudojama? REGENplazma yra trombocitais turtinga plazma (angl.PRP), koncentruota į mažą kiekį Autologous plazmą, kuri išgaunama iš paciento kraujo. Visi REGENplazma ingredientai yra Autologous (išgauti iš paciento kraujo), nėra jokios imunologinės ar alerginės reakcijos rizikos. REGENplazmos paruošimo procesas yra itin paprastas, saugus ir greitas. Kraujas paiimamas iš paciento venos į specialiai tam skirtą konteineriuką ir 5-10 min. centrifuguojamas. Patentuotas gelis, esantis konteineriuke, idealiai atskiria REGENplazmą nuo kraujo raudonųjų ląstelių. Paruošta REGENplazma pagal pageidavimą – viena arba sumaišyta su kitais komponentais, gali būti naudojama: Intradermalinėms injekcijoms (visoms gilioms raukšlėms užpildyti taip, kaip tai yra daroma su hialurono rūgšties užpildais) Klasikinei mezoterapijai Mezoterapijai „nappage“ metodui
REGENplazma veikimo principas: REGENplazma suleidžiama tiesiai į dermą, taip yra suaktyvinama odos regeneracija, stabdomas odos senėjimo procesas, o naudojant kaip užpildą – išlyginamos gilios raukšlės. REGENplazma procedūros yra taikomos veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, kojų sritims. Ši procedūra taip pat tinka plaukų mezoterapijai atlikti, kad stiprintų plaukų šaknis, skatintų plaukų ataugimą. REGENplazma itin gerai atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, po stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų, netgi tokių, kaip nudegimas.
RegenACR procedūrų rinkiniai yra skirti: gilioms raukšlėms užpildyti anti-senėjimo požymiams mažinti pavargusiai, nualintai, papilkėjusiai, pigmentuotai odai atgaivinti senstančiai odai sustangrinti ir atjauninti padidėjusiam plaukų slinkimui ar nuplikimui gydytii alerginių odos reakcijų (sukeltų nuo vaistų, saulės, vitamininės mezoterapijos ir kitų priežasčių) sumažinimui
REGENplazma procedūros rezultatai: išlygintos gilios raukšlės, gerėja odos tekstūra atjauninta oda, atstatyta ir suvienodinta jos spalva padidėja odos stangrumas ir elastingumas sumažėjęs vyriško tipo nuplikimas atnaujintos ir suaktyvintos kolageno skaidulos PRP anti-senėjimo procedūrą rekomenduojama atlikti kas 3-4 savaitės 2 kartus (vyresnio amžiaus žmonėms 3 kartus), po to galima kartoti po metų. |