Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Statyba Teritorijų ir pastatų inžineriniai įrenginiai, komunalinės paslaugos Katilai ir kiti šilumos generatoriai ABARA GROUP, UAB

Spausdinti Spausdinti

ABARA GROUP, UAB, UAB


Straipsniai:


Nuotraukų galerija:

Adresas: Raudondvario pl. 93-217, Kaunas
Telefonas: (+370) 670 87055
Vadovas: Linas Jonikas
El. paštas: info@weltembaltic.lt
Tinklalapis: http://www.weltembaltic.lt
Įmonės kodas: 135680030
PVM kodas: LTLT100002512312

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
Santechnikos darbai, katilinių automatizavimas, granulinių katilų pogarantinis aptarnavimas, granulinių katilų remontas, kietojo kuro katilų pogarantinis aptarnavimas, kietojo kuro katilų remontas, nerūdijančio plieno kaminų įdėklai, nerūdijančio plieno kaminų įdėklų montavimas, nerūdijančio plieno kaminų įdėklų prekyba, nerūdijančio plieno pristatomų kaminų įdėklų prekyba, nerūdijančio plieno pristatomų kaminų įdėklų montavimas, weltem, weltem baltic, infraraudonųjų spindulių krosnelės, Weltem krosnelės.  


Veiklos rūšys:
Teritorijų ir pastatų inžineriniai įrenginiai, komunalinės paslaugos
Katilai ir kiti šilumos generatoriai
spinduliniai šildytuvai
remontas, priežiūra, konsultavimas
katilinių įranga
kiti katilai
skysto ir kieto kuro
elektriniai katilai
dujiniai katilai
buitiniai katilai
pramoniniai katilai
Apie įmonę:

Oficialus "Weltem" ir "Kamen"įgaliotas atstovas Lietuvoje: UAB "Abara group"
Įmonė “Kamen“ įkurta 1990 metais. Nuo pat pradžių bendrovė gamina plieninius vandens šildymo katilus. Pradžioje įmonėje dirbo keli žmonės ir po truputi plėtėsi vis didindama gamybos apimtis ir plėsdama gaminių asortimentą. Dėka geros gaminių kokybės ir patikimumo prasidejo intensyvi plėtra Lenkijos ir užsienio šalių rinkose.Šiuo metu įmonė savo produkcija eksportuoja į daugiau kaip 10 šalių. Įmonė nuolat investuoja į naujausią gamybos įrangą ir technologijas tuo užtikrindama aukštą gaminių kokybę.Įmonė “Kamen“ per daugiau kaip 25 m.laikotarpį tapo žinoma kaip patikimus ir kokybiškus šildymo katilus gaminančia įmone.Katilų gamybai naudojamos patalpos užima  2000 m2 , kurias artimiausiu metu planuojama plėti dėl smarkiai išaugusių produktų pardavimų.Šiuo metu įmonėje dirba kelios dešimtys kvalifikuotų darbuotojų.Imonė garantuoja , kad gamyboje naudojamos naujausios technologijos ir inovaciniai sprendimai.

Siūlome įsigyti ekologiškus ir modernius centrinio šildymo katilus su automatiniu kuro padavimu arba užkraunamus rankiniu būdu.Platus gaminių asortimentas,ir galios diapazonas nuo 8 iki 400 kW leis išsirinkti katilą privatiems ir verslo klientams.Mūsų gaminiai eksplotuojami privačiame sektoriuje,parduotuvėse,pramoniniuose ir visuomeniniuose pastatuose,daugiabučiuose ir t.t. Visi katilai gaminami mūsų gamykloje turi atitinkamus sertifikatus ir pažymėjimus.Katilai ištirti Šildymo katilų ir įrenginių laboratorijoje Lodzėje bei Anglies cheminio perdirbimo institute Zabže, kur jiems buvo suteiktas ekologinio saugumo ženklo sertifikatas.

Mūsų ilgametės veiklos ir bendradarbiavimo su pirmaujančiomis Lenkijos įmonėmis katilų srityje, t.y. TECH ir daugeliu kitų , mes pasiekėme aukštą mūsų gaminių kokybę ir įgijome daugelio klientų pripažinimą tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Puikus to įrodymas - nuolat besiplečiantis mūsų klientų būrys ir apdovanojimai.

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite