Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Auto Lengvieji automobiliai Padangos, ratlankiai AUTOVIJUNA

Spausdinti Spausdinti

AUTOVIJUNA, UAB


Straipsniai:


Nuotraukų galerija:





Adresas: Siūlų g. 3, Kaunas
Telefonas: (8 641) 69020
Vadovas: Milvidas Ratkevičius
El. paštas: autovijuna@gmail.com
Tinklalapis: http://www.autovijuna.lt
Įmonės kodas: 132468054
PVM kodas: LTLT324680515
Darbo laikas: I-V 8.00-17.00, VI 9.00-13.00

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
Autosąvartynas, autolaužynas, šrotas, šrotas Kaune, autosąvartynai, autolaužynai, autolaužynas Kaune, autosąvartynas Kaune, naudotos automobilių detalės, naudotos automobilių dalys, naudotų automobilių detalės, naudotų automobilių dalys, nautotos auto dalys, naudotos auto detalės, naudotų auto dalys, naudotų auto detalės, automobilių dalys, auto dalys, automobilių setalės, auto detalės, prekyba naudotomis auto dalimis, prekyba naudotų auto dalimis, prekyba nautodomi automobilių dalimis, prekyba naudotų automobilių dalimis, prekyba naudotų automobilių detalėsmis, prekyba akumuliatoriais, akumuliatoriai, automobiliniai akumuliatoriai, automobilių supirkimas, autombilių supirkimas Kaune, auto supirkimas, auto supirkimas Kaune, transporto priemonių supirkimas, transporto priemonių supirkimas Kaune, autmobilių pirkimas, auto pirkimas, perka transporto priemones, superka transporto priemones, mikroautobusų supirkimas, lengvųjų automobilių supirkimas, automobilių supirktuvė, mašinų supirkimas, metalo laužo supirkimas, metalo supirkimas, metalo laužo supirkimas Kaune, metalo laužo supirktuvė Kaune, naudotos auto dalys, naudotos automobilių detalės kaune, autosąvartynas, automobilių sąvartynas, automobilių sąvartynas Kaune, automobilių laužynas, auto laužynas, automobilių laužynas Kaune, auto laužynas Kaune, naudotos auto dalys Kaunas, automobilių nupirkimas, automobilių pirkimas, automobilių utilizavimas, senų transporto priemonių utilizavimas, mašinų utilizavimas, transporto priemonių utilizavimas, naudotos važiuoklės dalys, nautotos važiuoklės detalės, naudotos variklio detalės, naudotos kėbulo dalys, nautotos kebulo detalės  


Veiklos rūšys:
Lengvieji automobiliai
Padangos, ratlankiai
mažmeninė prekyba
naudoti ratlankiai
naudotos padangos
žieminės padangos
vasarinės padangos
universalios padangos
Dalys (eksploatuotos)
supirkimas naudotų automobilių
nuo 2000 m iki 2005 m gamybos automobiliai
nuo 1990 m iki 2000 m gamybos automobiliai
iki 1990 m gamybos automobiliai
ispanų gamybos automobiliai
čekijos gamybos automobiliai
D.Britanijos gamybos automobiliai
italijos gamybos automobiliai
švedijos gamybos automobiliai
NVS šalių gamybos automobiliai
pietų korėjos gamybos automobiliai
japonų gamybos automobiliai
prancūzų gamybos automobiliai
vokiečių gamybos automobiliai
Prekyba automobiliais
automobilių savartynai
Apie įmonę:

UAB „Autovijuna“

Įmonė „Autovijuna“ buvo įkurta 1991 02 mėn. Taigi rinkoje esame beveik 27 metus. Kaip ir kiekvienai įmonei pradžia visuomet yra sunki. Reikia turėti pakankamai pinigų investicijoms, o taip pat ir mokesčių mokėjimui. Mūsų įmonės veikla siejama su automobiliais ir jų detalėmis. Nuo įmonės įkūrimo automobilių turėjome ne daug, nes buvo įdomu kokia bus verslo pradžia. Taigi, pradžioje pirkome tik kelių markių automobilius, o dabar jų turime visą aibę ir įvairių gamintojų. Automobiliai yra ardomi, paliekamos tik tinkamos naudojimui, kokybiškos detalės, o likęs metalo laužas yra utilizuojamas.

Rinkoje yra daug konkurentų užsiimančių tokia pačia veikla todėl esant naujokams kažkokiu būdu reikia pritraukti ir saugoti savo klientus. Visada smagu sulaukti naujų klientų, o kai atsirada pirmasis, atsiranda ir azartas jų pritraukti kuo daugiau. Nuolat vyraujanti ir vis didėjanti konkurencija rinkoje įmones verčia ieškoti naujų būdų, kaip išlaikyti esamus klientus, patenkinti jų poreikius bei viršyti lūkesčius.

Kaip ir kiekvienai įmonei, mums yra svarbus kiekvienas klientas, svarbu pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Visuomet smagu kai klientai grįžta antrą kartą ir dar rekomenduoja mus kitiems.

Tikriausiai kaip ir daugumai įmonių, taip ir mums nepavyko išvengti ir sunkių laikotarpių, kuomet Lietuvą buvo ištikusi krizė ir klientų ratas sumažėjo, tuo pačiu sumažėjo ir įmonės apyvarta. Žmonės pradėjo taupyti pinigus, tačiau norintys važinėti su automobiliais, kurie vis dėl to genda, privalo juos taisyti pirkdami detales. Kadangi mes prekiaujame naudotų automobilių detalėmis, kainos nėra aukštos ir prieinamos daugumai klientų. Kiekvienas žmogus gali rinktis, ar geriau įsigyti naują detalę, ar naudotą, tačiau kaip žinia, originalios detalės visada yra labiau vertinamos nei naujos, bet neoriginalios. Kadangi mums yra svarbus kiekvienas klientas, kiekvienam klientui individualiai galime pasiūlyti tam tikrą nuolaidą. Taip pat yra galimybė grąžinti ar pakeisti netikusią detalę. Su kiekvienu visuomet maloniai bendradarbiaujame ir tikimės, kad ateityje klientų ratas tik didės.

Šūkis:

Autovijuna paslaugomis naudosies – automobiliu ilgai važiuosi!





Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 09 19 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite