Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Auto Kitos paslaugos, prekės Autoservisų įranga, įrankiai BALTIJOS AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKOS SISTEMOS

Spausdinti Spausdinti

BALTIJOS AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKOS SISTEMOS, UABNuotraukų galerija:

Adresas: Ateities pl. 30G, G, Kaunas
Telefonas: (8 37) 337842, 868012281
Faksas: (8 37) 337842
Vadovas: Paulius Mačerinskas
El. paštas: prekyba@bads.lt
Tinklalapis: http://www.bads.lt
Įmonės kodas: 135742973
PVM kodas: LT357429716
Darbo laikas: I-V 8.00-17.00

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
Autoservisų įranga, automobilizmas, autokeltuvai, padangų montavimo įranga, ratų balansavimo įranga, kondicionierių pildymo stotelės, ratų suvedimo ir geometrijos stendai, dažymo kameros, kėbulų atstatymo stendai, transporto diagnostika, diagnostika, autodiagnostika, įrankai, suvitinimo įranga  


Veiklos rūšys:
Kitos paslaugos, prekės
autoservisų įranga, įrankiai
vakumetrai
tepalų surinkimo įranga
tepalų išpilstymo įranga
šviesų reguliavimo stendai
stroboskopai
stabdžių tikrinimo stendai
ratų montavimo įranga
ratų balansavimo įranga
pulevizatoriai
poliravimo įrankiai
elektriniai įrankiai
mechaniniai įrankiai
pneumatiniai įrankiai
oro valymo sistemos
oro paruošimo sistemos
oro kompresoriai
multitesteriai
metalo apdirbimo įrankiai
kompresiometrai
keltuvai
variklių paleidikliai
variklio purkštukų valymo įranga
variklio purkštukų patikrinimo stendai
įpurškimo sistemos testeriai
išmetamųjų dujų surinkimo sistemos
hidrauliniai domkratai
gedimo kodo skeneriai
elektros sistemos testeriai
džiovinimo įranga
dulkių siurbliai
diagnostikos įrenginiai
dažymo kameros
dažymo įrankiai
ašių geometrijos reguliavimo stendai
akumuliatorių įkrovikliai
suvirinimo įranga, medžiagos
važiuoklės remonto įranga
kėbulo geometrijos atstatymo įranga
variklio diagnostinė įranga
ratų montavimo-balansavimo įranga
Apie įmonę:

UAB „Baltijos automobilių diagnostinės sistemos“, sutrumpintai „BADS“, prekiauja autoservisų įranga, autodiagnostikos įranga, įrankiais, suspausto oro sistemomis bei kita įranga autoservisams ir pramonei. Taip pat teikiamos konsultacijos, derinimo darbai, aptarnavimo bei remonto paslaugos nuo 2001 metų. UAB „BADS“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba – esame viena žinomiausių įmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kuriame, gaminame ir parduodame automechanikų mokymui skirtą įrangą.

Ką mes veikiame :

 • Didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių diagnostine įranga, autoservisų įranga ir įrankiais
 • Autoservisų įrangos montavimo, aptarnavimo ir remonto paslaugos
 • Autodiagnostikos įrangos priežiūra ir remontas
 • Automobilių diagnostikos seminarų, įgūdžių tobulinimo kursų ir suaugusiųjų mokymų organizavimas
 • Suspausto oro vamzdynų montavimas, priežiūra ir remontas
 • Oro kompresorių pardavimas, priežiūra ir remontas
 • Tepalų bei alyvų tiekimo ir apskaitos sistemų montavimas, priežiūra ir remontas
 • Automobilių ir sunkvežimių dažymo kamerų bei kėbulų geometrijos stendų pardavimas, montavimas, priežiūra ir remontas
 • Automechanikų mokymo įrangos projektavimas, gamyba ir didmeninė prekyba

Dauguma produktų ir paslaugų atsirado dėl specifinių mūsų klientų reikalavimų ar technologinių naujovių. Autoservisai seka automobilių gamintojų reikalavimus, o mūsų darbas yra pasiūlyti atitinkančią poreikius naujausią autoservisų įrangą. Kartu su įrengimais siūlome mokymus. Mūsų įmonės personalas nuolat dalyvauja įrangos gamintojų organizuojamuose mokymuose, dėl to galime perduoti naujausią informaciją savo klientams. Keletą kartų per metus organizuojame mokymus su įrangos gamintojų atstovais, kuriuos kviečiam pristatyti pažangiausią įrangą ir automobilių remonto technologijas bei naujoves.

Tiek dideliam, tiek mažam autoservisui reikalingas autokeltuvas, automobilių diagnostikos įranga, ratų remonto įranga, montavimo ir balansavimo staklės, kompresorius su didesne ar mažesne suspausto oro sistema. Didesnio serviso įrengimui reikalingos ir papildomos žinios derinant įrengimus, jų našumą bei parenkant įrankius. Labai dideliam autoservisui (pvz.: sunkiojo transporto autoservisui) keliami dideli reikalavimai įrengimų našumui bei kokybei. Tokiam autoservisui būtina turėti automobilių išmetamųjų dujų nutraukimo sistemą, tepalų ir alyvų tiekimo sistemas, specifinį vamzdyną statybinių darbų vykdymui, elektros, vandens, suspausto oro ir kitas magistrales.

Įrengus autoservisą bei sumontavus autoserviso įrangą, taip pat reikėtų įsigyti automobilių diagnostikos įrangą, įrengti darbo vietą autoelektrikui bei autodiagnostikui. Nepriklausomas autoservisas šiandien nebeišsiverčia su vienu prietaisu, todėl reikalingas kompleksinis sprendimas, susidedantis iš keleto skirtingų diagnostinių prietaisų.

Mūsų įmonė yra daugelio gerai žinomų diagnostinės įrangos gamintojų atstovė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Užsiimant didmenine prekyba, būtinas ir atitinkamas tolesnis produkto aptarnavimas, su juo susiję mokymai ir kitos, su produktų susijusios, paslaugos. UAB „BADS“ turi 100 m² mokymo centrą, kur rengiami mokymai, tobulinimosi kursai bei teikiamos kitos paslaugos, skirtos, tiek galutiniam įrangos vartotojui, tiek atstovui ar distributoriui.

Mūsų įmonė yra išskirtinė tuo, kad čia kuriama ir gaminama automechanikų mokymui skirta įranga po „Autoedu“ prekiniu ženklu – Autoedu.lt.

UAB „BADS“ eksportas ir didmeninė prekyba:

UAB „BADS“ personalo įrengti objektai už Lietuvops ribų:

 • Autoservisas Kambodžažoje su keltuvais, dažymo kamera, suspausto oro vamzdynais ir kt. įranga;
 • Mokymo centras Tuvos respublikoje (Rusija) – mokymo įranga, autodiagnostikos įranga, ištraukiamoji ventiliacija ir kt. įranga,
 • Mokymo centras Murmanske (Rusija), mokymo įranga, diagnostinė įranga, ištraukiamoji ventiliacija ir kt.,

Mūsų įmonės pagamina įranga parduota į tokias šalis, kaip:

 • Australija, VW mokymo centras;
 • Peru, Lima, per atstovus parduota įranga mokymo centrams;
 • Islandija, mokymo centras Reikjavike;
 • Pietų Afrikos Respublika;
 • Namibija ir Uganda per partnerius parduota mokymo įranga universitetams ir kitoms mokymo įstaigoms.

Šalys į kurias mūsų įmonė eksportuoja: Latvija, Estija, Suomija, Rusija, Airija, Baltarusija, Vokietija, Olandija, Belgija, JAV, Australija, Švedija, Indija, Japonija, Omanas, Palestina ir kt.

UAB „BADS“ dalyvavimas parodose

UAB ‚,Baltijos automobilių diagnostikos“ sistemos nuo pat įmonės įkūrimo, tai yra nuo 2001 metų, kasmet dalyvauja specializuotose automobilinėse parodose Lietuvoje. Dalyvavome tokiose parodose, kaip „Altas“, „Transbaltica“ ir „Automechanika“ bei „Mechanika“ Vilniaus mieste. Taip pat aktyviai dalyvaujame ir Kaune vykstančiose parodose „Kauno autodienos“, bei Klaipėdos miesto automobilių parodose.

UAB „BADS“ dalyvavo tarptautinėse parodose ir pristatė Lietuvoje pagamintą automechanikų mokymui skirtą įrangą su specialiai sukurtu ir mūsų įmonei priklausančiu registruotu ženklu AUTOEDU:

 • Paroda Automechanika 2013 – Maskva (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Auto &Korjaamo 2014 – Helsinkis (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika 2014 – Frankfurtas (Nuotruakų galerija)
 • Paroda WorldDidac 2014 – Bazelis (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika Dubai 2016 (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika Frankfurtas 2016 (Nuotraukų galerija)
 • Paroda WorldEducationdays 2016 Bernas (Nuotraukų galerija)
 • Paroda Automechanika 2018 Frankfurtas
 • Paroda World Education days 2018 Bernas

Bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis. UAB „BADS“ mielai bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio švietimo įstaigomis. Bendrai vykdome projektus, mokymus bei konsultacijas. Įrenginėjame mokymui skirtas bazes bei mokomuosius autoservisus. Didžiausias sėkmingai įgyvendintas projektas siekia 1,1 milijono eurų.

Bendradarbiaujame su statybinėmis ir projektavimo organizacijomis. Dažnai būname pirmieji, į kuriuos kreipiasi projektavimo organizacijos ar architektai, kai autoservisas, dirbtuvės ar gamybos cechas yra dar tik projektavimo stadijoje. Eskizas virsta projektu tik po to, kai yra aiškus autoserviso įrangos ir kitų įrengimų sąrašas, įrangos išdėstymo planas, energijos suvartojimo skaičiavimai, našumo numatymas, įrengimų pamatai. Visa ši informacija reikalinga projektuojant naujus objektus. UAB „BADS“ visada pasiruošusi, padėti ir bendradarbiauti, pasidalinti patirtimi, sukaupta įgyvendinat skirtingus projektus bei pajungiant į bendrą darbą įrangos gamintojus, su kuriais turime tiesioginį ryšį.

Bendradarbiavimas su valstybinio sektoriaus įmonėmis. Dažnai dalyvaujame viešuosiuose pirkimuose Lietuvoje bei per partnerius užsienyje. Talkinam valstybinėms organizacijoms, sudarant sąmatas ir ruošiant technines sąlygas. Bendradarbiaujame, jei reikalinga profesionali pagalba nustatant gedimus, nustatant defektus ar sudarant remonto sąmatas. Darome pasiūlymus, konsultuojame, padedame įgyvendinti projektus. Visada dirbame atsakingai, siūlome kokybiškus įrengimus, su tinkamai parinkta komplektacija ir funkcionalumu. Kadangi UAB „BADS“ turi pakankamai didelius pajėgumus įgyvendinant valstybinius projektus, dalyvauja ir teikia pasiūlymus viešuose pirkimuose Lietuvoje ir kitose valstybėse.

Įmonės tikslai, planai, struktūra ir standartai. UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ nuo 2001 metų tiekia kokybišką ir pažangią automobilių remontui ir priežiūrai skirtą įrangą. Atsižvelgiant į įmonės sukauptą patirtį ir pajėgumus, mes keliame sau šiuos tikslus:

 • Būti profesionaliu, patikimu ir pažangiu autoservisų įrangos, autodiagnostikos ir kitos pramoninės įrangos tiekėju Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;
 • Tapti gerai žinoma ir pripažinta mokomosios ir autoservisų įrangos gamintoja bei tiekėja Europoje ir kitose pasaulio valstybėse;
 • Dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir sujungti autoservisų įrangos ir mokymui skirtos įrangos panaudojimą, mokant automobilių remonto specialistus.

Nuo 2017 metų UAB „BADS“ pradėjo diegti ir taikyti ISO kokybės vadybos sistemos standartus bei gamtos apsaugos standartus. Standartai apima įmonės veiklą, struktūrą, gamtos bei darbo saugą. Standartai diegiami tiek dėl įmonės vidinių resursų tinkamo panaudojimo ir optimizavimo, tiek dėl mūsų klientų, kuriems yra svarbu žinoti kaip ir su kuo jiems tenka vykdyti bendrus projektus.

Kreipimasis į pirkėją

Mielas kolega, jei ruošiatės statyti naują, ar atnaujinti seną autoservisą, reikalingas autokeltuvas ar profesionalus atsuktuvas, sugedo ar būtina atnaujinti autodiagnostiką, mūsų įmonė pasiruošusi padėti bei patarti. Mes galime pasiūlyti kokybiškus sprendimus Jūsų verslui. Mums yra svarbus kiekvienas klientas, nesvarbu ar jis užsiima individualia veikla ir jam reikalingas tik vienas autokeltuvas ar dirbtuvių presas, ar tai būtų pramonės įmonė, orlaivių ar lėktuvų remonto bazė, ūkininkas ar mokymo įstaiga.

Esame įgyvendinę ne vieną tokio tipo ar apimties projektą, jei norite sužinoti daugiau apie mus ar mūsų darbus, kreipkitės į mus ir mums bus malonu suteikti Jus dominančią informaciją.

UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ kolektyvas

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite