Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Poilsis ir laisvalaikis Kultūros, laisvalaikio ir kitos įstaigos Sporto klubai, centrai CROSSFIT KAUNAS (SPORTO KUBAS, MB)

Spausdinti Spausdinti

CROSSFIT KAUNAS (SPORTO KUBAS, MB), UAB

Straipsniai:

Nuotraukų galerija:

Adresas: Savanorių pr. 339B, Kaunas
Telefonas: (8 684) 94918
Vadovas: Vytautas Sriubas
El. paštas: cfkaunas@gmail.com
Tinklalapis: http://www.crossfitkaunas.lt
Įmonės kodas: 304635402

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
CrossFit, CrossFit treniruotės, Vytautas Sriubas, treniruotės paremtos judesiais, crossFit treniruotės Kaune.  


Veiklos rūšys:
Kultūros, laisvalaikio ir kitos įstaigos
Sporto klubai, centrai
Trenerio paslaugos
Treniruokliai
klubas
sunkiosios atletikos
lengvosios atletikos
Sporto klubai
Trenerio paslaugos
Treniruokliai
Apie įmonę:

CrossFit- tai treniruočių ir sveikatinimo sistema, kurią prieš keletą dešimtmečių sukūrė ir vis dar vysto treneris Greg Glassman. Ši sistema nuo kitų skyrėsi tuo, kad joje konkrečiai, prasmingai ir išmatuojamai buvo apibrėžtas žodis fitnesas (angl. Fitness; liet. kartais verčiamas kaip sveikatingumas, fizinis pajėgumas). Anot Glassman, fitnesas- tai išaugęs darbo našumas įvairiose laiko ir modalinėse srityse. Norėdamas pasiekti, kad žmonės būtų pajėgūs visose modalinėse srityse (būtų stiprūs, greiti, ištvermingi, koordinuoti, galingi, lankstūs, mobilūs, tikslūs, vikrūs ir t.t., o ne tik turėtų gerus duomenis vienoje srityje), jis sukūrė programą, kuri skirta pagerinti bendrą fizinį pajėgumą ir sveikatą.

CrossFit- tai nuolat kintantys funkciniai judesiai, atliekami dideliu intensyvumu. Visos CrossFit treniruotės yra paremtos judesiais, kurie yra paimti iš gimnastikos, sunkiosios atletikos, bėgimo, irklavimo ir kitų sporto šakų. CrossFit susidursite su visais pagrindiniais judesiais atliekamais gyvenime ir išmoksite juos atlikti taisyklingai ir efektyviai.

  CrossFit tikslas – sugebėjimas atlikti didelį fizinį darbą per trumpą laiką. Svarbiausia yra ne kiek individualiai tu esi stiprus, ar greitas, ar ištvermingas, ar koordinuotas. Svarbiausia savybė- universalumas, juk gyvenime mums reikia įvairių fizinių sugebėjimų.

Intensyvumas- tai treniruočių esmė. Tačiau intensyvumas nebūtinai reiškia įprastai suprantamą greitį. Intensyvumas gali reikšti sugebėjimą vieną kartą pakelti didelį svorį, atlikti fiziškai sunkų gimnastikos judesį ar nubėgti ilgą atstumą. Intensyvumas ir nuolat besikeičiantys funkciniai judesiai padeda itin greitai gerėti bendram fiziniam pajėgumui.

  Vienas nuostabiausių dalykų CrossFit’e yra bendruomenė, kuri natūraliai susiformuoja kartu sportuojant, mokantis ir varžantis nedidelėse grupėse. Jūs iš karto tampate neoficialios komandos dalimi, o ne tiesiog dar vienu klientu. Vienas kito palaikymas- tai itin svarbi mūsų bendruomenės dalis bei  priežastis, dėl ko ta valanda CrossFit salėje yra ne tik sporto vieta, bet ir saugi ir draugiška aplinka atsipalaiduoti, pabūti su bendraminčiais, įgyti naujų draugų, pailsėti psichologiškai, atsikratyti įtampos. Visi šie aspektai sukuria atmosferą, kuri leidžia pasiekti didžiausią intensyvumą ir efektyvumą treniruotėse, kuriuos sunku pasiekti sportuojant vienam ar su nepažįstamais, tavo rezultatu nesuinteresuotais žmonėmis.

  CrossFit svarbu tikslūs duomenys. Rezultatų rašymas ant lentos bei jų saugojimas, laiko registravimas, tikslios taisyklės ir judesio standartai motyvuoja viską atlikti kuo geriau ir tiksliau. Be to, rezultatų, keliamo svorio ar judesio sudėtingumo žinojimas padeda sekti savo tobulėjimą tiek CrossFit šeimos nariams, tiek treneriams.

  CrossFit tikslas yra lavinti platų, bendrą ir pilną fizinį pajėgumą, kuris paremtas išmatuojamais, matomais ir pakartojamais rezultatais. Treniruotės parengia atletus (o atletais mes vadiname visus, kas sportuoja su tikslu, kad ir koks jis bebūtų) bet kokiam fiziniam iššūkiui, kuris gali pasitaikyti jų kelyje.

Ši programa sukurta taip, kad ją būtų galima lengva pritaikyti bet kokio fizinio pajėgumo žmonėms, tad ja gali užsiimti visi. Tau nereikia būti stipria, greita, vikria, būti sportavusiam ir koordinuotam. Mes paprastiname pratimus, mažiname svorius ir intensyvumą, tačiau nekeičiame programos. Galų gale, kaip rašo CrossFit : „ Olimpinių atletų ir mūsų senelių poreikiai skiriasi laipsniu, ne rūšimi“.

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 26 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite