Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Technika info Automatika, automatizavimas. Prekybos įranga Pramoniniai įrengimai, jų automatizavimas Duroc Machine Tool SIA atstovybė Lietuvoje

Spausdinti Spausdinti

Duroc Machine Tool SIA atstovybė Lietuvoje, atstovybė


Straipsniai:


Nuotraukų galerija:

Adresas: Savanorių pr. 187, Vilnius
Telefonas: (8 612) 82927
Vadovas: Mindaugas Tamošauskas
El. paštas: mita@duroc.com
Tinklalapis: http://www.durocmachimetool.lt
Įmonės kodas: 304405771

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
CNC tekinimo staklės, CNC frezavimo staklės, CNC krumplių pjovimo staklės, Elektroerozinės pjovimo staklės, metalo pjovimo įrankiai, spaustuvai, griebtuvai, laikikliai, įspraustinės, emulsijos garų filtrai, staklių paleidimas, staklių derinimas, staklių garantinis remontas, CNC staklių servisas, technologinės konsultacijos, technologiniai mokymai, DVF 5000, DVF 5000 machine for high-speed multitasking, doosan machine tool, viskas metalo apdirbimui.  


Veiklos rūšys:
Automatika, automatizavimas. Prekybos įranga
Pramoniniai įrengimai, jų automatizavimas
staklės
priežiūra, remontas
personalo apmokymas
diegimas
automatizacijos elementai ir sistemos
Įrengimai, įrankiai, automatizavimas. Elektronika. Matavimo prietaisai
Pramoniniai įrengimai, jų automatizavimas
staklės
personalo apmokymas
Metalo apdorojimo įrengimai
metalo apdorojimo reikmenys
kiti įrengimai
frezavimo
pjovimo
Įrankiai
mažmeninė prekyba
didmeninė prekyba
spec. įrankiai
mechaniniai
elektriniai
Apie įmonę:

Šiuo metu mums atstovaujama septyniose rinkose - Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Norvegijoje ir Švedijoje, tad esame didžiausi staklių ir įrankių tiekėjai bei techninės priežiūros ir palaikymo paslaugų teikėjai Šiaurės regiono ir Baltijos šalių mašinų pramonei.

Mūsų šūkis - „Simply better performance". Mūsų tikslas - padėti jums pasiekti geresnius rezultatus. Visą dėmesį skiriame darbo santykiams, ugdymui ir praktiškumui - toks receptas puikiai tinka skirtingoms valstybėms, kalboms ir kultūroms.

„Duroc Machine Tool" priklauso biržos prekybos sąraše esančiai bendrovei „Duruc AB", kuri valdo ir plėtoja įmones, veikiančias pramonės ir prekybos srityse.

Prisiimame atsakomybę

Žinome, kad esate priklausomi nuo savo įrangos, todėl mielai prisiimame atsakomybę nuo pirmojo pokalbio iki pat tos akimirkos, kai įrenginys paleidžiamas jūsų gamykloje.

Pokalbio metu kartu su jumis nustatome, kurios staklės yra tinkamiausios jūsų verslui. Tada kartu apsilankome pas vieną iš mūsų esamų klientų, kad pamatytumėte, kaip šios staklės veikia realioje gamybos aplinkoje.

Sutarę dėl mūsų darbinių santykių sąlygų, pristatome ir sumontuojame stakles, o tada jums ir jūsų kolegoms surengiame mokymus, kaip jomis naudotis ir kaip jas prižiūrėti. Su jumis atsisveikinsime, tik kai viskas jūsų gamykloje dirbs sklandžiai. Mielai pasiūlysime techninės priežiūros paslaugų sutartį, kuri padės užtikrinti, kad jūsų staklės dirbtų ilgai ir produktyviai.

 

Mums rūpi kiekvienos staklės

Mūsų staklės yra itin aukštos kokybės, o mūsų darbuotojai - dar aukštesnės kvalifikacijos. „Duroc Machine Tool" garsėja gebėjimu pritraukti gerus darbuotojus - tikrus profesionalus, su kuriais dirbti yra vienas malonumas. Dėl savo darbuotojų ir siūlomos įrangos tapome vienu iš žinomiausių operatorių Šiaurės regione ir Baltijos šalyse. Kiekvienomis staklėmis rūpinasi kvalifikuotas specialistas, o tiksliau - visa specialistų komanda, nes mūsų šūkis - „Simply better performance".

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite