Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Poilsis ir laisvalaikis Kultūros, laisvalaikio ir kitos įstaigos Sporto klubai, centrai INDITA (NEOFIT SPORTO STUDIJA)

Spausdinti Spausdinti

INDITA (NEOFIT SPORTO STUDIJA), UAB

Straipsniai:

Nuotraukų galerija:

Adresas: V. Sladkevičiaus g. 8, Kaunas
Telefonas: (8 610) 99400
Vadovas: Indrė Kirtiklė
El. paštas: neofit.lietuva@gmail.com
Tinklalapis: http://www.neofit.lt
Įmonės kodas: 304923949
PVM kodas: LTLT100011922112

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
treniruotės, treniruočių programa, svorio mažinimas, nugaros stiprinimas, raumenų masės auginimas, fizinio pajėgumo gerinimas, EMS treniruotės, EMA treniruotės, EMS/EMA treniruotės, Electric Muscule Stimulation/Activation treniruotės, elektro raumenų stimuliacinė treniruotė, elektro raumenų aktyvacinė treniruotė, treniruotė su elektrodais, raumenų stimuliacija su elektrodais, raumenų stimuliacija elektros impulsais, neofit, neofit lietuva, treniruotės senamiestyje, treniruotės Kaune, treniruotės Sladkevičiaus g, Neofit Indrė Kritikė.  


Veiklos rūšys:
Kultūros, laisvalaikio ir kitos įstaigos
Sporto klubai, centrai
Trenerio paslaugos
Treniruokliai
Sporto klubai
Trenerio paslaugos
Treniruokliai
Apie įmonę:

Nauji metai – nauji tikslai -nauja figūra. Jei norite sulieknėti, sutvirtinti kūną, padailinti taliją, atsikratyti celiulito, išvengti nugaros skausmų, greičiau atsistatyti po gimdymo atvykite pas mus!

Mes žinome, kad pilnavertė treniruotė treniruoklių salėje trunka bent 1,5 valandas. Ir puikiai suprantame, kad ne kiekvienas žmogus gali tiek skirti.

Todėl mūsų misija yra greitai ir efektyviai padėti kiekvienam klientui siekti savo tikslų minimaliomis laiko sąnaudomis.

Nesvarbu, kokia programa pasirinksite: svorio mažinimo, nugaros stiprinimo, raumenų masės auginimo, fizinio pajėgumo gerinimo ar kitą - visa tai bus pasiekta sportuojant po 20 minučių/ 2 kartus per savaitę EMS/EMA treniruotėse.

Kas tai yra? EMS/EMA (Electric Muscule Stimulation/Activation) tai elektro raumenų stimuliacinė/aktyvacinė treniruotė. Treniruotės metu, jūs dėvite specialų kostiumą, su elektrodais, išdėstytais ant pagrindinių raumenų grupių. Jūsų kūno raumenys stimuliuojami vidutinio dažnio elektros impulsais, kurie priverčia dirbti 90% raumenų, įskaitant ir giliuosius raumenis. Šie impulsai yra visiškai saugūs, įrangą sukurta pagal smegenų siunčiamų į raumenis impulsų pavyzdį. 

Veikiant elektros impulsams, raumuo yra pilnai ,,įdarbinamas’’ nenaudojant didelių svorių ar labai intensyvių pratimų. Todėl treniruotės yra saugios ir tinkamos sąnarių ar nugaros problemų turintiems, vyresnio amžiaus ar prastos fizinės formos žmonėms. 

Laukiame kiekvieno, kuriam rūpi sveikata ir gražios kūno linijos. Jumis pasirūpins ir patars kvalifikuoti treneriai, kurie tinkamai įvertins Jūsų fizinį pasiruošimą, sudarys Jums tinkamą programą, bei padės siekti užsibrėžtų tikslų.

 Esame įsikūrę Kauno senamiestyje, šalia Katedros, V.Sladkevičiaus g. 8.

 Tik išankstinė registracija el paštu: neofit.letuva@gmail.com arba telefonu: 8 610 99400.

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 26 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite