Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Statyba Statybinės medžiagos. Gaminiai. Izoliacinės medžiagos LORENSA, UAB

Spausdinti Spausdinti

LORENSA, UAB, UABNuotraukų galerija:

Adresas: Vilniaus r., Mikašiūnų k., Paukščių 4-oji g. 31, Vilnius
Telefonas: (8 657) 61800
Vadovas: Arūnas Šiukštas
El. paštas: info@lorensa.lt
Tinklalapis: http://www.lorensa.lt
Įmonės kodas: 304292512
PVM kodas: LTLT100010714517

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
Kompleksinis triukšmo suvaldymas, akustinė danga NIGUM, Akustiniai matavimai, akustinis matavimas, akustinis tyrimas, akustiniai tyrimai, garso tyrimas, garso matavimas, garso klasifikavimo protokolai, akustinio triukšmo tyrimas, laboratorija, triukšmas, garso klasės nustatymas, Akustiniai matavimai, akustiniai tyrimai, akustinis tyrimas, garso matavimai, triuksmo tyrimas, triuksmo tyrimai, triuksmo matavimai, sandarumo testas, sandarumo testai, sandrumo tyrimas, sandarumo tyrimai, triukšmo valdymas  


Veiklos rūšys:
Statybinės medžiagos. Gaminiai.
Izoliacinės medžiagos
didmeninė prekyba
mažmeninė prekyba
garso izoliacinės medžiagos
garo izoliacinės medžiagos
Apie įmonę:
Kompleksinis triukšmo suvaldymas
Akustinė danga NIGUM
Renovacijai ir naujai statybai

UAB "Lorensa" - tik patikrinti triukšmo valdymo sprendimai.
UAB “Lorensa” komanda tai statybų inovacijų, finansų valdymo ir organizacinių gebėjimų derinys su mokslo pasiekimų pritaikymu praktikoje, projektuotojų potencialo panaudojimu, siekiant užsibrėžtų tikslų. Vienas pagrindinių tikslų yra triukšmo valdymo sprendimai.
Triukšmo valdymo sprendimai labai svarbūs mūsų vis greitėjančiame pasaulyje. Vienas svarbiausių žmogaus darbingumo ir geros nuotaikos rodiklių – geras poilsis ir miegas. Esant dabartiniam gyvenimo tempui ir vis didėjant bendram triukšmui (automobilių,lėktuvų,kaimynų ir pan.) atsirado stiprus poreikis suvaldyti aplinkos triukšmą, kad jo kuo mažiau patektų į gyvenamas patalpas. Sumažinus triukšmą – žmogus gali geriau susikaupti, gerėja bendra fizinė sveikata, tausojama klausa, gerėja emocinė būklė.
Esame tam, kad padėtume visuomenei suvaldyti triukšmą.
Naudojame eilę įvairių produktų, kurie padeda suvaldyti triukšmą. Tai ir akustinė danga grindims ir sienoms, ir įvairūs jų junginiai. Sunku perteikti visą spektrą, daugiau informacijos galite rasti čia. Be abejo produktai nuolat bus pildomi, jau dabar rašant šį tekstą, turime naujovę iš plastiko atliekų sukurtą šiluminę-akustinę plokštę, neužilgo ji jau bus pristatyta Lietuvoje. Mes iš tiesų rūpinamės žmogaus sveikata, žinome kokią įtaką sveikatai turi triukšmas, todėl sakome su mūsų produktu triukšmas gali būti komfortiškas.
Mūsų išradimai, patvirtinti mokslininkų, kaip patikimos garso suvaldymo priemonės. Tai nėra visiškai nauja Europoje, naudojame Partnerių iš Italijos perdirbtos gumos plokštes ir jungiame su įvairiais paviršiais, gautas produktas jau yra mūsų AGP plokštės. Mūsų produkcija patentuota patentų biure. Dokumentacija galite rasti čia.
Savo darbu prisidedam prie tvarios ir švarios aplinkos kūrimo, naudojame perdirbtas medžiagas, ir tuo pabaigiame “Recycling” ciklą.

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 13 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite