Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS
Pradžia Sveikata Kita su medicina susijusi veikla SIDABRILIS, UAB

Spausdinti Spausdinti

SIDABRILIS, UAB, UAB


Straipsniai:


Nuotraukų galerija:

Adresas: Draugystės g. 17-1, Kaunas
Telefonas: (8 675) 41459
Vadovas: Mantas Malašauskas
El. paštas: info@sidabrilis.lt
Tinklalapis: http://www.sidabrilis.lt
Įmonės kodas: 304061637

Kreditingumas »
Raktiniai žodžiai:
Ligonių pervežimas visoje Lietuvoje, neįgaliųjų pervežimas visoje Lietuvoje, ligonių pervežimas Kaune, neįgaliųjų pervežimas Kaune, neįgaliųjų pervežimas, sėdinčių ligonių pervežimas, gulinčių ligonių pervežimas, sėdinčių ligonių pervežimas Kaune, gulinčių ligonių pervežimas Kaune, ligonių nešimas, ligonių nešimas Kaune, pagalba ligonio šeimai, pagalba ligonio šeimai Kaune, Budėjimas renginiuose, Renginiai, pagalba renginiu metu, budejimas, greitoji renginiu metu, greitoji pagalba, vairuotojams pirma pagalba, pirmos pagalbos pažymėjimas, pažymėjimas, pirmosiso pagalbos įgūdžių pažymėjimas Kaune, gaivinimo mokymai, gaivinimo mokymai kaune, užspringimo mokymai, užspringimo mokymai Kaune, vaikų pirma pagalba, vaikų pirmos pagalbos mokymai Kaune, kūdikių pirma pagalba, kūdikių pirmos pagalbos mokymai Kaune, suaugusių pirmos pagalbos mokymai, suaugusių pirmos pagalbos mokymai Kaune, kritinių būklių mokymai, kritinių būklių mokymai Kaune, Paramedikas, Skubios pagalbos slaugytojas, gydytojas, skubi pagalba, pirma pagalba, išblaivinimas, Išblaivinimas Kaune, blaivinimas visoje Lietuvoje, išblaivinimas Lietuvoje, blaivinimas namie, išblaivinimas Lietuvoje, lašelinės, kateteriai, lašelinių lašinimas, vaistų leidimas, privati greitoji, privati greitoji medicinos pagalba, pervežimai iš įstaigos į įstaigą, ligonių transportavimas, reabilitacijos ligoninės, neįgaliųjų pervežimas į slaugos namus, neįgaliųjų pervežimas į globos namus, Ligonio parvežimas iš užsienios, gulinčio ligonio parvežimas iš užsienio, ligonio pervežimas iš užsienio su gydytojo priežiūra, ligonio pervežimas iš užsienio į Lietuvą, repatriacija, ligonio transportavimas iš užsienio, ligonio transportavimas į užsienį, ligonio pervežimas europoje, paciento transpotavimo paslaugos iš užsienio.  


Veiklos rūšys:
Kita su medicina susijusi veikla
Mokslo ir mokymo įstaigos
Medicinos įranga, instrumentai, priemonės, medžiagos
Medicinos ir kt. įranga, instrumentai, priemonės
Medicinos įranga
Privačios gydymo įstaigos
Ligonių priežiūros paslaugos
Reabilitacinis gydymas
Suaugusiųjų slauga
Toksikologai
Stacionarinis gydymas
Ambulatorinis gydymas
Diagnostika
Psichiatrai, psichoterapeutai, psichologai, seksopatologai, narkologai
Ambulatorinis gydymas
Diagnostika
Apie įmonę:

UAB „Sidabrilis“ teikiamos paslaugos:

·         Privati Greitoji medicinos pagalba;
·         Ligonių pervežimas;
·         Ligonių pervežimas iš užsienio ir į užsienį;
·         Budėjimai renginiuose;
·         Privalomieji pirmosios pagalbos mokymai / kursai.
·         Išblaivinimas, pagirių gydymas po ilgalaikio alkoholio vartojimo paciento namuose.

UAB „Sidabrilis“ automobilių parką sudaro greitosios medicinos pagalbos automobiliai su visa įstatymuose numatyta bei būtina medicinos įranga. Mūsų personalas - ilgametę greitosios medicinos pagalbos patirtį bei atitinkamą išsilavinimą turintys medikai. Dirbame 24 valandas per parą – visada pasiruošusi komanda padėti tiek jums, tiek jūsų ligoniams. Turime visus reikiamus dokumentus ir sertifikatus bei licencijas.

Ligonių ir neįgaliųjų pervežimas. 
Kvalifikuota komanda gali pasiūlyti visas paslaugas, susijusias su ligonių bei neįgaliųjų pervežimu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Galime pervežti: neįgaliuosius; Sėdinčius ir gulinčius ligonius; Suteikiame pagalbą lydint; Nešame ligonius ir viskuo pasirūpiname patys. Visos paslaugos atliekamos ne tik kokybiškai, bet ir rūpestingai: suteikiame visą reikiamą informaciją ligonio šeimos nariams bei komunikuojame tiesiogiai su gydymo įstaigomis, siekdami užtikrinti tinkamą ligonio priėmimą. Galime parvežti ligonius iš bet kurios užsienio valstybės greitai ir kokybiškai, visos kelionės metu užtikrindami kvalifikuoto mediko dėmesį ligoniui.

Privati greitoji medicinos pagalba ir budėjimas renginiuose. 
Budime renginiuose visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo renginio specifikos, pobūdžio ir vietos: nuo koncertų, bėgimo maratonų iki automobilių, motociklų lenktynių ar uždarų renginių. Kvalifikuota komanda puikiai moka dirbti su skirtingo pobūdžio traumomis ar skirtingo amžiaus grupių dalyviais bei žiūrovais. Siekdami lojalių ir ilgalaikių partnerių, taikome lanksčią kainodarą ir įkainių sistemą.

Privalomieji pirmos pagalbos kursai. 
Remiantis Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. V-69 (Žin., 2008, Nr. 14-490) patvirtintomis mokymų programomis, organizuojame privalomuosius pirmosios pagalbos kursus. Mokymus organizuojame ir tiems, kurie siekia gerinti įgūdžius savarankiškai, neverčiami įstatymų. Mes tikime, kad laiku suteikta pirmoji pagalba gali išgelbėti gyvybę ir siekiame, kad kiekvienas iš mūsų mokėtų padėti šalia esančiam bei neliktų abejingas. Nelaimė nesirenka laiko ar vietos: akimirką įsivaizduokite, kad Jūsų artimajam ar bendradarbiui sustreikuoja širdis ar jis užspringsta pietų pertraukos metu. Ar Jūs tokioje situacijoje sugebėtumėte padėti žmogui?

Kursus veda kvalifikuoti bei licencijuoti specialistai, turintys ilgametę greitosios medicinos pagalbos patirtį. Esant poreikiui, į mokymus atvykstame greitosios medicinos pagalbos automobiliu bei supažindiname su jame esančia įranga. Mes suprantame, kad tik įtaigiai ir įdomiai pateikti net ir svarbūs dalykai lieka nepamiršti – tik taip dirbdami mes pasieksime rezultato.
|
Išblaivinimas, pagirių gydymas po ilgalaikio alkoholio vartojimo paciento namuose.
Atstatomi netekti skysčiai, mineralai, vitaminai, šalinamas alkoholis iš organizmo, skiriami medikamentai, lašinė infuzija. Paprastai išblaivinimo, pagirių gydymo procedūra gali trukti nuo vienos iki kelių valandų.

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite