Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kai maistas tampa vaistu

   2018-01-05

Oda yra didžiausias ir labiausiai matomas žmogaus organas. Nenuostabu, kad būtent odos ligos žmogui sukelia milžinišką diskomfortą. Natūralios medicinos centrų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įkūrėja gydytoja J. Tulčina įsitikinusi, kad odos ligos yra ne kas kita, kaip mūsų organizmo tarša: kai mūsų kepenys ir inkstai nebegali išvalyti toksinų, jie valosi per odą.

Kodėl sergame?

Gydytoja J. Tulčina per penkiolika darbo metų turėjo daugiau kaip 26 tūkst. įvairiomis ligomis sergančių pacientų, iš jų beveik pusšešto tūkstančio vargino odos ligos. Bene sudėtingiausia jų – žvynelinė, nepagydoma ir kankinanti žmogų metų metus, o bet koks gydymas gali tik prislopinti ligos simptomus. Pasak J. Tulčinos, šią ir kitas odos ligas sukelia žmogaus imuninei sistemai netinkama mityba, taip pat per mažas suvartojamo vandens kiekis ir prasta jo kokybė, stresas, įvairūs parazitai.

Kiekvienas gydymas neabejotinai turi šalutinį poveikį. Taigi ir gydant žvynelinę naudojami hormoniniai preparatai, kurie per odą patenka į kraują ir slopina imuninę sistemą. Oda išplonėja, o organizme dėl hormoninių vaistų pašalinio poveikio atsiranda kitos ligos: aukštas kraujospūdis, cukrinis diabetas ir t. t., tada pacientui papildomai prireikia vaistų nuo skausmo ar uždegimo.

Gydytoja J. Tulčina kalba apie liūdną statistiką: Lietuvoje skaičiuojama per 120 tūkst. žvyneline sergančių pacientų, pasaulyje jų per 300 milijonų. Visus šiuos žmones vargina ne tik išorėje matomas odos paraudimas, pastorėjimas, taip pat kankina niežulys, šerpetojimas, žvynai įvairiose kūno vietos, kurie lupasi ir palieka skausmingus odos plotus. Žvyneline sergantis pacientas patiria ir didžiulį psichologinį diskomfortą, matydamas aplinkinių pasibjaurėjimą. Lyg to dar būtų maža, žvynelinę dažnai lydi tokios ligos kaip psoriatinis artritas, širdies negalavimai, diabetas, depresija.

Tegu tavo maistas tampa vaistu!

Šis šūkis tapo natūralios medicinos propaguotojos gydytojos J. Tulčinos kertiniu profesinės veiklos akmeniu. Jos įkurtuose natūralios medicinos centruose taikoma labai efektyvi ir jokio šalutinio poveikio nesukelianti diagnostikos bei gydymo metodika, kuri jau pasiteisino daugybei pacientų.

1273 žvyneline sirgę ligoniai vidutiniškai tris šešis mėnesius laikėsi specialiai jiems sudaryto mitybos plano ir ligos simptomai išnyko arba labai sumažėjo. Pasak gydytojos, dabar jiems beliko toliau eiti šiuo keliu ir liga niekada nebegrįš. Savo darbo praktikoje J. Tulčina susipažino su daugybe žmonių ir žino visų jų istorijas. Tarp jų yra tokių, kurie ilgus gyvenimo metus skyrė kovai su žvyneline ir ją nuolat pralaimėdavo. Kai atlikus reikalingus tyrimus ir pakeitus mitybos režimą žvynelinės simptomai išnyko per pusmetį, pacientui tai prilygo stebuklui.

Žinia apie efektyvų žvynelinės gydymą netruko pasklisti plačiai už Lietuvos ribų: gydytoja J. Tulčina dabar sulaukia pacientų iš viso pasaulio. Tačiau tenka apgailestauti, kad liga jaunėja – jaunausias gydytojos pacientas buvo vos pusantrų metų vaikas.

Sudėtingas ligų atsiradimo kelias

Sugrįžkime prie keturių gydytojos J. Tulčinos išvardintų odos ligų priežasčių: netinkamo maisto, vandens, streso ir parazitų.

Konsultuojant pacientus, pirmiausia atliekamas maisto netoleravimo testas „Prime test“. Tai unikali tik J. Tulčinos natūralios medicinos centruose naudojama metodika. Šis testas padeda nustatyti, kokie maisto produktai netinka žmogaus imuninei sistemai. Šiai diagnostikai paimama 10 ml paciento kraujo, forminiai elementai nusėda, o plazma su leukocitais sulašinami į reagentus – džiovintų maisto produktų ekstraktus. Per mikroskopą su vaizdo kamera stebima leukocitų reakcija į skirtingą maistą. Jei leukocitai suyra, toks maisto produktas netinka žmogaus imunitetui.

Tyrimas daromas vietoje ir tą pačią dieną galima gauti rezultatus bei sudarytą mitybos planą dviems trims mėnesiams. Eliminavus netinkamus produktus, išnyksta žvynelinės, aknės, migrenos simptomai. Nustatyta, kad dažniausiai žalingi būna pieno produktai, miltų patiekalai su gliutenu, kava, alkoholis.

Gydytoja paaiškina ligų atsiradimo mechanizmą: imuninei sistemai netinkamas maistas lieka iki galo nesuvirškintas ir pūva skrandyje, dėl to prasideda uždegimas. Iš skrandžio šis nesuvirškintas maistas nukeliauja į plonąjį žarnyną, padarydamas didelę žalą: atrofuojasi plonojo žarnyno gaureliai, žarna tampa dehermetiška, skylėta ir į kraują patenka nesuvirškintų baltymų, riebalų ir angliavandenių molekulės, taip pat parazitų kiaušinėliai, kuriuos mes suvalgome kartu su gerai neapdorotu maistu ar neplautomis daržovėmis.

Toliau, pasak J. Tulčinos, nesuvirškinto maisto masė keliauja į storąjį žarnyną, kuriame vyksta medžiagų pasisavinimo procesai. Taigi čia atkeliavę toksinai taip pat lengvai patenka į žmogaus kraują. Storajame žarnyne yra 80 proc. žmogaus organizmo imuninio audinio, todėl toksinų perpildyta limfa jį silpnina. Kraujas ir limfa – dvi žmogaus gyvybės upės – perduoda viena kitai toksinus ir žmogaus kūnas tampa savotiška atliekų kaupykla. Štai čia ir prasideda įvairios ligos, kurios dažnam pasireiškia per odą.

Šalia netinkamos mitybos dar vienas labai stiprus ligų atsiradimo faktorius – stresas. J. Tulčinos teigimu, streso metu išsiskiria adrenalinas, kuris rūgština organizmą, todėl toksinus tampa dar sunkiau pašalinti per inkstus ir kepenis.

Užkirskime kelią ligoms

Kiekvienam žmogui būtina žinoti, kokie maisto produktai netinka jo organizmui ir kenkia imuninei sistemai. Taip galima užkirsti kelią genetiškai užkoduotoms ligoms atsirasti. Jau sergantiems gydytoja J. Tulčina atskleidžia unikalios metodikos esmę: valgant imunitetui tinkamus maisto produktus, ligas tampa įmanoma kontroliuoti, nevartojant vaistų. Dar vienas malonus poveikis – sumažėja antsvoris, išnyksta nutukimas. Galima padėti net antrojo tipo cukriniu diabetu sergančiam pacientui, jei jam dar nebuvo reikalingas insulinas. Sumažėjusiu svoriu ir geresne sveikata jau džiaugiasi  per 6 tūkst., dingusia migrena 805 J. Tulčinos natūralios medinos centrų pacientai. Odos ligas kontroliuoja per 5 tūkstančius pacientų.

Atvykusiems ligoniams pirmiausia nustatomi imunitetui tinkami maisto produktai, atliekama organizmo detoksikacija ir kitos sveikatą stiprinančios procedūros, sudaromas detalus mitybos planas. Laikantis nustatyto mitybos režimo, ligų simptomai išnyksta per 2–3 mėnesius ir nebegrįžta, jei toliau maitinamasi pagal numatytas taisykles. J. Tulčina guodžia, kad išnykus ligos simptomams, pacientams leidžiama kartą per savaitę pasmaguriauti ir kitokiu maistu, tačiau ne dažniau. Atlikus maisto netoleravimo testą „Prime Test“, kas mėnesį pacientai konsultuojami nemokamai, kol pasiekia puikių rezultatų.

Gydytojos J. Tulčinos įsitikinimu, mes galime puikiai jaustis be vaistų, tam tereikia valgyti tai, kas tinka būtent mūsų organizmui. Gyvenimo džiaugsmu trykštanti natūralios medicinos specialistė linki įsiminti ir vadovautis teiginiu: „Tegul tavo maistas tampa vaistu, kad paskui vaistai netaptų maistu“.




 

 

Dr. Jelena Tulčina

Natūralios medicinos centras

Vilniuje: Treniotos g. 7; Tel.: +370 5 272 2241

Kaune: Maironio g. 8; Tel.: +370 37 223139

Klaipėdoje: Naujoji Uosto g. 14;  Tel.: +370 37 223139

info@naturalimedicina.lt

www.naturalimedicina.lt



Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 03 05 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite