Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

120 metų statybinių medžiagų gamybos patirtis Vokietijoje: jau ir Lietuvoje

   2007-08-10

„HAERING – tai firma, kuriai jau 120 metų. Jos produktai, kurie gaminami pačioje Vokietijoje, yra profesionalų sukurti profesionalams. Kompaniją valdo ketvirtos kartos palikuonys. Profesionali bendrovės valdymo komanda, aukštos kvalifikacijos specialistai, šiuolaikinė įranga, patikimi tiekėjai ir glaudus bendravimas su užsakovais leidžia pasiekti aukščiausių ir kokybiškiausių rezultatų. Išrankioje Vokietijos rinkoje jie jau puikiai žinomi. Lietuvoje kol kas tai naujiena.

UAB „Darkora“ siūlo kokybiškas pastatų fasadų šiltinimo sistemas bei įvairius struktūrinius tinkus lauko ir vidaus darbams. Čia galite įsigyti įvairiausių dažų, gruntų, plytelių klijų, statybinių mišinių, kitų produktų.

HAERING tinkus ir dažus „Darkoros“ specialistai tonuoja – suteikia spalvą savo prekybos vietose. Bet dideliems objektams struktūrinį tinką galima užsisakyti tonuotą pačioje Vokietijoje, gamykloje. Įsigyjant tokiu būdu tonuotas medžiagas gamykloje išlieka visa informacija apie konkrečią siuntą. Todėl, prireikus papildomo kiekio, visada galima gauti lygiai tokios pat spalvos produktą. Be to,  gamykloje skirtingas siuntas tonuojant tokiais pat dažais, atspalvis visada bus identiškas.

 HAERING struktūriniai tinkai ir fasadiniai dažai gali būti gaminami su specialiu ABF priedu, apsaugančiu medžiagą nuo grybelių ir dumblių. Tai ypač svarbu tada, jei pastatas stovi prie miško ar parko – tokioje vietoje pastato apdaila greičiau pažeidžiama minėtų mikroorganizmų.

Statybininkai, atliekantys pastatų apdailą struktūriniu tinku, susiduria su problemomis dirbdami karštą vasarą. Tada, ypač saulės pusėje, tinkas per greitai džiūsta, todėl negalima kokybiškai atlikti apdailos. Rudenį ar pavasarį, kai vėsu, atsiranda priešinga problema: tinkas džiūsta per lėtai. HAERING gamykloje pagal užsakymą prideda į medžiagą specialių priedų HAERING ® FLUX, kurie lėtina arba greitina tinko džiūvimą ir taip išplečia temperatūros ribas, kuriose galima darbus atlikti kokybiškai. Pavyzdžiui, pridėjus džiūvimą greitinančių priedų atlikti pastato apdailą HAERING struktūriniu tinku galima esant 1 laipsniui šilumos temperatūrai.

„Darkora“ prekiauja mineraliniais struktūriniais tinkais, kuriais padengtus paviršius galima dažyti po trumpesnio nei įprasta laiko – priklausomai nuo oro sąlygų, kartais jau po 2-3 dienų. Tai leidžia gerokai sutaupyti vien pastolių nuomos sąskaita.

Įmonėje rasite visų reikalingų šiltinimui profilių, tinklelių, komplektuojančių detalių. „Darkora“ siūlo įvairiausius HAERING dažus. Paminėtini vidaus darbams skirti lateksiniai dažai UNI-TEX, jie būna matiniai, pusiau matiniai ir pusiau blizgantys. Šie dažai atsparūs plovimui ir šveitimui. Specializuoti dažai EXTRALUX ® požeminiams garažams labai gerai atspindi šviesą – tai labai svarbu patalpose, kuriose nėra langų. Įmonės parduodami išorės darbams skirti dažai skirstomi į naujų paviršių ir restauruojamų paviršių dažus.

„Darkora“ šiuo metu daugeliui savo produktų taiko palyginti mažą maržą. Mat įmonė, kuri iki šiol užsiėmė statybos darbais ir sukaupė didelę HAERING produktų naudojimo patirtį, dabar žengia į rinką kaip pardavėjas. Natūralu, kad šia patirtimi ir palankia pirkėjams situacija verta pasinaudoti. Nesvarbu ar Jūs statote naują ar rekonstruojate seną pastatą su HAERING ® produktais Jūs išsirinksite teisingą sprendimą!

Darkora, UAB
Ateities pl. 79A, Kaunas
Tel. 8 37 473 676
Faks. 8 37 473 678
www.darkora.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite