Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

1 iš 3 žmonių kraujospūdžio matavimą atlieką netaisyklingai

   2019-01-11

„Omron“ atlikti tyrimai parodė, kad 1 iš 3 žmonių savo kraujospūdį matuoja netaisyklingai, nes rankovę uždeda netinkamoje padėtyje.

 

Naudojant įprastą rankovę, uždėjus ją netaisyklingai, gaunami netikslūs rezultatus. Įprastos rankovės turi tik mažą sritį, kurioje galima tiksliai išmatuoti kraujospūdį. Taigi, įprasta rankovė turi būti uždėta ypač tiksliai specialioje vietoje ant arterijos. Jei rankovė uždedama netaisyklingai, pacientai gali gauti netikslius arba nuolat kintančius matavimų rodmenis.

 

Kodėl svarbu kaip uždedama rankovė?

 

Dažnai gaunami netikslūs rezultatai (keletu mmHg didesni ar mažesni) gali turėti lemiamos įtakos sveikatos sutrikdymui. 5 mmHg didesnis kraujospūdis nei yra tikrasis gali paskatinti netinkamą vaistų vartojimą nuo hipertenzijos. Tai gali sukelti vaistų šalutinį poveikį. Dėl klaidingos diagnozės galima patirti psichologinį stresą, bus patirtos nereikalingos išlaidos. Tačiau išmatavus 5 mmHg mažesnį kraujospūdį, žmonės bus įspėjami tik apie hipertenzijos pavojų, kai tikrovėje jie jau sirgs hipertenzija.

Pagal gautus duomenis apskaičiuota, kad netinkamai išmatavus sistolinį kraujo spaudimą, 5 mmHg mažiau nei yra tikrasis, 25℅ padidėja insulto arba miokardo infarkto rizika.

 

 

 

 

360° tikslumas su Omron M6 COMFORT

 

Didžiausias pasaulyje kraujospūdžio matuoklių gamintojas „Omron“ sukūrė prietaisą, su kuriuo galima tiksliai išmatuoti kraujospūdį namuose. Nauji matuokliai ir jų rankovės sukurtos taip, kad išvengiama bet kokios neteisingo matavimo rizikos. Tikslūs rezultatai net ir uždėjus rankovę bet kurioje padėtyje ant žasto.

„Omron“ Komplektuojamas su Intelli Wrap rankove. Gaunami tikslūs rezultatai net ir uždėjus rankovę bet kurioje padėtyje ant žasto. Padeda stebėti hipertenziją – pagrindinį insulto rizikos faktorių bei aptinka ir parodo nereguliarų širdies ritmą (taip pat prieširdžių virpėjimą).

 „Omron“ Intelli Wrap rankovės tikslaus matavimo zona apima 360° aplink ranką. Čia nėra matavimo „silpnosios vietos“, taigi praktiškai neįmanoma uždėti rankovę netaisyklingai.

Intelli Wrap rankovė komplektuojama tik su Omron M6 Comfort, M7 IT ir M3 Comfort kraujospūdžio matuokliais.

 

 

Ringitas, UAB

Rietavo g. 8, Kaunas

Tel. +370 37 424909

Mob. tel. +370 686 55302

El. p. info@ringitas.lt

www.ringitas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite