Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

3 dažniausiai užduodami klausimai apie automobilio priežiūrą ir saugumą

   2020-11-16

Kokie simptomai išduoda prasidedančius gedimus, kokie hidrofobinės nanodangos automobilių salonams bei langams privalumai, teiraujamės MB „Autofortūna“ vadovo Ovidijaus Vinckaus.  

 

 

Kokie simptomai signalizuoja, kad metas apsilankyti pas automobilių meistrus

Ekspertas pastebi, kad nemažai vairuotųjų numoja ranka, kai automobilis ima labiau dūminti. Pavyzdžiui, juodi dūmai gali signalizuoti apie turbinos poblemas, kad kemšasi kietųjų dalelių filtras, kuris valo variklio tepalus. Užsikimšus kuro filtrui, įsijungia avarinis režimas, todėl dingsta trauka, nes turbina pučia orą į lauką, o ne stumia variklį. Tai didina kuro sąnaudas. Laiku pakeistas kuro filtras gali padėti išvengti rimtesnių gedimų. Būna, vairuotojai dažnai nekreipia dėmesio ir į po truputį bėgančius skysčius. Per važiuoklės dugną tekantys stabdžių skystis, tepalai, antifrizas ar kuras tirpdo važiuoklės elementus, detales. Atsiradus menkiausiems simptomams, reikėtų kreiptis į meistrus, nes gal purkštukai blogi, prakiuro išsiurbimo sistema, kažkur žarnelės nesandarios.

 

 Pasak Ovidijaus, išlošia tie klientai, kurie atvyksta reguliariai kartą kas pusmetį profilaktinei automobilio apžiūrai. „Būna, kokį menkniekį tenka pakeisti, iš to neuždirbsi, bet žmogus patenkintas, nes gali saugiai važinėti. O ir piniginė nenukenčia. Kai delsiama nuo vienos iki kitos technikinės apžiūros, neretai  remontas atsieina brangiau. Viena laiku nepakeista detalė sukelia kitų problemų“, – sako pašnekovas.   

 

Kuo ypatinga hidrofobinė nanodanga, skirta automobilių salonams

Pasak „Autofortūnos“ vadovo, nanodangos, skirtos automobilio salonui (odiniams, veliūriniams sėdynių apmušalams, kilimėliams) padeda sutaupyti laiką ir pinigus. Kadangi sukuriamas mikromolekulinis sluoksnis, padengiama kiekviena audinio skaidula, padengti paviršiai tampa atsparūs nešvarumams 1–2 metus. Užtiškus  kavai, vaikams išpylus sulčių, keturkojui augintiniui įšokus į saloną purvinomis letenomis, neteks naudoti brangių cheminių priemonių ir gaišti brangų laiką kaskart šveičiant sunkiai valomas dėmes. Užtenka paprasčiausiai nuvalyti drėgna šluoste ar nuplauti vandeniu. Nanodanga veikia kaip impregnantas. Vos keleto nanometrų sluoksnis neleidžia džiūstant purvui, riebalams, skysčiams įsigerti į medžiagą. Tai palengvina automobilio salono priežiūrą ir apsaugo sėdynes, kilimėlius nuo greito susidėvejimo.

 

Kodėl verta padengti nanodanga automobilių stiklus

 Eksperto teigimu, nanodanga padengti stiklai pagerina matomumą daugiau kaip 30 proc., nes sukuriamas hidrofobinis efektas. Kadangi vanduo tiesiog nuteka nepalikdamas lašelių ir dėmių – nevargina akių vairuojant per lietų, suteikia saugumo. Važiuojant  60 km/h  ar didesniu greičiu, net nereikia įjungti valytuvų, nes į šonus nutekėjusį lietaus vandenį kaipmat išgarina vėjas. Be to, nanodalelės apie 70 proc. sumažina nešvarumų kaupimąsi, todėl sutaupoma langų valiklio. Padengus  nanodanga stiklus, jie lengviau valomi žiemą, o vasarą be vargo pašalinami vabzdžių likučiai. Vieno padengimo nanodanga poveikis išlieka iki 9 – 12 mėnesių.  

 

 

UAB „Autofortūna“ prekiauja automobiliais, padeda juos pargabenti iš užsienio. Teikia automobilių remonto, techninio aptarnavimo, padangų balansavimo su itin aukštos kokybės įranga paslaugas. Taip pat nuomoja automobilius. Labai patogu keliaujantiems, nes aikštelė yra šalia Kauno oro uosto. Reikalui esant duoda pakaitinį automobilį. Garantuoja gerą kainos ir kokybės santykį.

 

 

 

 

MB „AUTOFORTŪNA“

Baldininkų g. 3, Karmėlava, Kauno r.

Tel. +370 619 66999

info@autofortuna.lt

www.autofortuna.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite