Mikropigmentacija tūkstančiams moterų palengvina kasdienę rutiną, sutaupo laiko rytais, pabrėžia veido bruožus, paslepia trūkumus. Patarimais apie permanentinio makiažo subtilybes dalinasi 10 metų patirtį turinti makiažo studijos „Mikroderma“ ilgalaikio makiažo meistrė Inga Valasevičienė.

 

Natūralumas – meistrų siekiamybė

Klasika išliks ir elegantiška, ir madinga. „Sakoma, kad grožį visi suprantame skirtingai, tačiau kuo subtiliau ir saikingiau mikropigmentacijos būdu atliktas makiažas, tuo natūraliau ir gražiau jis atrodys. Nereikia norėti, kad ilgalaikis makiažas pakeistų ryškų, dekoratyvine kosmetika atlikto makiažo, nes toks makiažas atrodys neskoningai. Be to, tą ką tepam ant odos dekoratyvinės kosmetikos pagalba, niekada neišgaus joks meistras po oda, kad ir kaip virtuoziškai būtų atlikta procedūra“, – pabrėžia ekspertė I. Valasevičienė.

 

Nusprendus atlikti akių pravedimą ar lūpų ilgalaikį makiažą, meistrė pataria, kad pirmą kartą darantis nereikėtų užsimoti darytis plačių strėlyčių su šešėliavimu, nes tokių akių vaizdas gali pradėti varginti, ir ne kiekviena proga tikti. Toks darbas paprastai atliekamas per 2-3 procedūras, nes po vieno karto darbas gali nedžiuginti. Reiktų žinoti prieš atliekant platų darbą, kad išėmimo procedūros yra daug brangesnės, gali prireikti net kelių kartų ir visada pavojus yra turėti surandėjusią odą po naikinimo. Šešėliavimo technikų yra įvairių, todėl turite prieš atlikdami tokią procedūrą pastudijuoti meistro darbų galeriją, kad įsitikintumėte, kad jūsų lūkesčiai yra realūs. „Taip pat vienas didžiausių mitų – kad ilgalaikio makiažo pagalba galima padidinti lūpas, – perspėja ekspertė, – Tačiau labai daug išėjus už lūpų kontūro, pigmentas netolygiai dengiasi, nes lūpų gleivinės oda yra daug plonesnė, nei oda aplink lūpas, be to, spalva virš lūpų ilgai neišsilaiko ir atrodo nenatūraliai“.

 

Vienodas rezultatas neįmanomas

Dauguma moterų tikisi tokio rezultato, kaip mato nuotraukose, tačiau rezultatas priklauso nuo daugelio faktorių. „Vienas iš jų – odos tipas, spalva. Riebios odos savininkė, su atsivėrusiomis poromis, spuogeliais ar karputėmis niekuomet neturės tokio pačio rezultato, kaip normalią ar sausą veido odą turinti klientė, kurios oda nėra problematiška. Ant skirtingų odų yra išgaunami skirtingi efektai“. Nereikėtų ignoruoti ir fakto, kad nuotraukos dažniausiai neperteikia realaus vaizdo, nes jos gali būti apdorotos įvairiais filtrais. Marketingas šiuo metu toks galingas ginklas pritraukiant klientus, kad įvairios manipuliacijos žadant procedūrą be skausmo, ar be patinimo,  ar kad antakių plaukeliai bus 3 kart  plonesni piešti manualiniu būdu nei aparatu, suvilioja klientes, o vėliau tenka dalintis savo neigiama patirtimi.

 

Savo išvaizdai dėmesio skirti vis tiek teks

Dauguma moterų ilgalaikį makiažą darosi tikėdamosi, kad daugiau niekuomet nereikės gaišti laiko prie veidrodžio, tačiau nereikalingus plaukelius vis tiek reikės šalinti, o antakių plaukelius dažyti. Negana to, kad ilgalaikis makiažas išliktų gražus būtina laikytis rekomendacijų ir po pirmos procedūros atlikti korekciją, o vėliau apsilankyti po metų ar dviejų atnaujinimui.

 

 

 

 UAB „MIKRODERMA“

Kaunakiemio g. 1a, Kaunas

Inga Valasevičienė

Tel. nr.  8 684 91944

El. paštas info@mikroderma.lt

www.mikropigmentacija.lt

 

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/3_ilgalaikio_makiazo_paslaptys/
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.