Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

3D ratų suvedimo stendai – įgaunanti populiarumą naujovė

   2020-11-11

Jūsų automobilis nepaklusnus, nestabilus, bėga nuo kelio ar sumažėjas manevringumas ypač ant šlapios dangos? O gal  greitai dyla padangos? Tai signalas, kad reikia atlikti ratų suvedimą.

 

Daugelis autoremonto dirbtuvių siūlo savo klientams ratų suvedimo paslaugą – standartinį būdą atlikti automobilio ratų geometriją. Tačiau šis būdas, kažkada buvęs nepakeičiamu, dabar užleidžia vietą naujai, tobulesnei technologijai. Tai – vadinamieji 3D ratų suvedimo stendai, turintys ne tik kur kas didesnį matavimo krypčių pasirinkimą, bet ir leidžiantys apskaičiuoti daugiau automobilio parametrų ir visą tai atlikti daug greičiau – taigi, ir tiksliau bei greičiau sureguliuoti ratų geometriją.

 

Suderinta ratų sistema lemia saugų ir patogų kelią

Kartą taisyklingai nustačius visų keturių ratų padėtį, ją gali pakeisti mechaninis nusidėvėjimas, ratų smūgiai į kelio duobes, automobilio korpuso deformacija arba jo rėmo ir dalių deformacija po susidūrimo. Taip pat ratų geometrija privalo būti patikrinta po kiekvieno automobilio važiuoklės remonto. Teisinga ratų padėtis užtikrina, kad automobilis tinkamai klausysis vairo, važiuos tiesiai ir komfortiškai. Kaip rodo statistika, taip pat pailgėja ir padangų tarnavimo laikas. O nesėkmingas ratų suvedimas – priešingai, gali nulemti tai, kad padangos nusidėvės pernelyg greitai ir net sukels grėsmę automobilio valdymui bei saugumui.

 

Daug nenuginčijamų privalumų

Naujoji ratų suvedimo stendų karta – 3D stendai – leidžia automobilio ratų geometriją atlikti tiksliau ir greičiau, kartu sumažinant žmoniškosios klaidos tikimybę. Naudodamas pažangias vaizdo technologijas, 3D ratų geometrijos stendas pateikia tikslius matavimus realiu laiku. Tai savo ruožtu ženkliai sutrumpina nustatymo ir matavimo laiką, tuo pačiu apčiuopiamai pagerindamas bendrą matavimo produktyvumą. Naujausios programinės įrangos pagalba ratų suvedimo stendas per kelias minutes pateikia technikui rodmenis . Tam kiekvieno rato padėties matavimui naudojamos dvi kameros, integruotos į vieningą sistemą su kiekvieno jutiklio galvutės kampu ir pasvirimo švytuoklėmis. Tokia sistema užtikrina puikius kartotinių matavimų rezultatus, nenaudojant sudėtingo kalibravimo. Ir, jei standartiniai stendai matuoja tik kelis standartinius parametrus (suvedimas, išvirtimas ir kasteris), tada 3D stendai taip pat parodo ir papildomų svarbių duomenų (atstumai tarp ašių, kas yra itin aktualu tikrinant, ar automobilis neturėjo didelių autoįvykių). Tarkim, juose galima išmatuoti ribinį vairuojamų ratų išsisukimo kampą, rado ašies padėtį, rato diskų poslinkį, plotį ir skersmenį. Šiais matavimais galima net patikrinti dabartinę pakabos būklę bei nustatyti pakabos ir ratų gedimus.

 

Svarbu patikėti profesionalams

Moderni diagnostikos ir derinimo įranga – svarbus kokybiško automobilio remonto ir eksploatacijos veiksnys. Bet ne mažiau svarbi yra ir meistrų, atliekančių šią diagnostiką, kvalifikacija. Profesionalus meistras, pasinaudodamas paprasta akimi nepastebimomis automobilio pakabos konstrukcijos galimybėmis, gali kur kas atsakingiau sureguliuoti ratų parametrus ir juos atitaikyti kuo arčiau gamintojo nurodytų parametrų ar net atstatyti juos iki gamyklinių nustatymų.

 

Panašios patirties meistrų galima rasti Raudondvaryje įsikūrusiose UAB „Autoraudondvaris“ dirbtuvėse – čia jau dešimt metų jie be kitų autoserviso paslaugų siūlo ir ratų geometrijos paslaugas. Servise naudojama moderniausia įranga profesionalių meistrų rankose pranoksta visus klientų lūkesčius. O kalbant būtent apie ratų geometrijos nustatymą, tai – JAV gamintojo „Snap-on Equipment“ ratų suvedimo stendas „John Bean“, suteikiantis kasdienėms autoserviso atliekamoms užduotims profesionalaus preciziškumo. Šie stendai pasižymi itin tiksliu 3D ratų suvedimu. Įmontuotos aukštos skiriamosios gebos kameros sukuria tikslius ratų suvedimo bei diagnostikos duomenis realiuoju laiku. Stende sumontuoti pasyvūs priekiniai ir galiniai taikiniai didina jo patvarumą ir ilgina tarnavimo laiką – juose nėra galinčios sugesti elektronikos. Kartu su lengvais, tvirtais ir atspariais smūgiui spaustuvais bei patobulintais XD taikiniais „John Bean“ stendai pelno tvirtų, ilgaamžių ir garantuojančių aukščiausią matavimo kokybę įrenginių reputaciją.

 

Bendrovei vadovauja prisiekusių profesionalų komanda, kurios žinios apie automobilius bei aistra jiems siekia kur kas toliau, nei būdinga verslui. Gyvenimo būdas ir tam tikra prasme aistra, paversti autoservisu, kurio tikslas – padėti kitiems automobilininkams, sutelkė aplink save tokio paties entuziazmo kupinus meistrus.

 

 

 

UAB „AUTORAUDONDVARIS“

Mažoji g. 2, Raudondvaris, Kauno r.

Tel. +370 636 53166

El. p. info@autoraudondvaris.lt

www.autoraudondvaris.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite