Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

4 priežastys apsilankyti autoservise, apie kurias dažniausiai nepagalvojate

   2019-10-18

Dažnas vairuotojas savo automobiliu susirūpina prieš žiemos sezoną ar pavasarį, prieš techninę apžiūrą arba tada, kai profilaktiškai reikia pakeisti tepalus. Tačiau priežasčių, kodėl profilaktiškai reikėtų patikrinti Jūsų automobilį yra kur kas daugiau nei manėte. Kokios problemos gali išlįsti ir kaip jų išvengti pataria autoserviso vadovas Povilas Ėringis. 

 

 

Reguliariai keiskite kuro filtrus

„Kuro filtrai, esantys automobiliuose, – sako P. Ėringis, – neamžini, todėl juos reikėtų keisti profilaktiškai“. Keičiant kuro filtrą galima pastebėti ir išvengti kur kas rimtesnių automobilio gedimų. „Kai atsiranda siurblio problemos ar užsiteršia purkštukai, tuomet šios sistemos gedimas Jums gali kainuoti net ir kelis tūkstančius eurų,“ – perspėja autoserviso vadovas. Kuro filtrus profilaktiškai reikėtų keisti kas metus, o naujesniems automobiliams rekomenduojama ir kas 15 000 km.

 

Stabdžių sistemos skystis taip pat turi būti keičiamas reguliariai

Automobilių serviso vadovas P. Ėringis tvirtina, kad tik nedaugelis vairuotojų susimąsto, jog stabdžių sistemos skystis turi būti keičiamas reguliariai, taip, kaip nurodęs gamintojas. „Dėl laiku nepakeisto stabdžių skysčio, – dėsto mechanikas, – kyla daugybė kitų problemų: greičiau dėvisi stabdžių cilindras, diskai, kaladėlės ir kitos stabdžių sistemos detalės, kurios kainuos daugybę pinigų“. Reguliarus stabdžių skysčio pakeitimas ir profilaktinis stabdžių sistemos patikrinimas gali ne tik sutaupyti Jums pinigų, bet ir apsaugoti nuo nelaimės kelyje.

 

Automobilio variklio grandinė nėra ilgaamžė

Dauguma vairuotojų yra įsitikinę, kad variklio grandinė yra amžina ir dėl jos taip rūpintis nereikėtų, kaip dėl variklio diržo. Autoserviso direktorius P. Ėringis sako, kad reikėtų atkreipti dėmesį į gamintojų rekomendacijas ir jomis vadovaujantis pasikeisti variklio grandinę, nes ji tikrai nėra ilgaamžė. Kelionės metu nutrūkus grandinei gali tekti Jūsų variklį pakeisti į naują, o tai kainuoja nemažus pinigus. Tik profesionalus mechanikas galės įvertinti, kokio stovio yra Jūsų automobilio grandinė.

 

 

Aušinimo skysčio keitimas – dar viena priežastis apsilankyti autoservise

Dauguma vairuotojų net nesusimąsto, kad norint užtikrinti sklandų automobilio eksploatavimą, aušinimo skystį taip pat reikia reguliariai keisti. Pagrindinės aušinimo skysčio savybės: neužšąla, neperkaista ir apsaugo aliuminines bei kitas detales, esančias aušinimo sistemoje, nuo korozijos. „Laiku nepakeitus aušinimo skysčio, – perspėja autoserviso vadovas, – gali pradėti rūdyti aušinimo skysčio siurblys, radiatorius, termostatas ir kitos automobilio detalės, blogiausiu atveju, gali užkaisti variklis ir laukti brangus remontas“. P. Ėringis rekomenduoja aušinimo skystį keisti bent jau kas 3-4 metus.

 

POVILAS ĖRINGIS, „POFKA GARAGE“

Raudondvario pl. 210, Kaunas

Tel. +370 653 58867

povilaseringis@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite