Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

5 priežastys, kodėl naudotos sunkvežimių dalys yra paklausios šiandieninėje rinkoje

   2021-12-01

Sunkiasvorės transporto priemonės genda , o jų remontas ir atsarginės dalys kainuoja kur kas brangiau nei lengvųjų automobilių. Sunkvežimių savininkai susiduria su dilema, kokias detales pirkti: naujas originalias, naujas neoriginalias ar naudotas originalias. Apie priežastis, kodėl šiandien paklausios naudotos sunkvežimių dalys pasakoja naudotomis sunkiasvorių automobilių dalimis prekiaujančios įmonės UAB „Skaneta“ vadovas Eitvydas Glineckas.

 

 

Kainų skirtumas

Tikriausiai niekas nenustebs, jog viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl renkamasi naudotas sunkvežimių dalis – tai mažesnė jų kaina. Sunkiasvorių transporto priemonių ne tik remonto serviso paslaugos, bet ir naujos originalios dalys yra itin brangios, o kai kurios jų genda ir dėvisi itin dažnai, todėl kaina šioje srityje vaidina didžiulį vaidmenį. Pavyzdžiui, naujas SCANIA amortizatorius gali kainuoti virš 100 eurų, o naudotas – apie 50 eurų. Arba jei sugedo sunkvežimio reduktorius, tuomet perkant naują dažnu atveju sumokėsite pusę sunkvežimio kainos. Būna ir tokių atvejų, kad dėl didelių kainų skirtumų klientams pravarčiau yra pirkti naudotą sugedusią dalį ir mokėti pinigus už jos restauravimą nei iškart įsigyti naują dalį.

 

Sutaupoma laiko

Būna ir tokių situacijų, jog tam tikrų naujų dalių reikiamu metu nėra prekyboje, o naudotomis dalimis prekiaujantys laužynai ar kitos įmonės gali jas pasiūlyti. Tokiais atvejais naudota dalis gali būti vienintelis išsigelbėjimas. Juk sugedus sunkiasvorei transporto priemonei stengiamasi jį kuo skubiau sutvarkyti, nes nuostoliai patiriami dvigubai: dėl remonto, ir dėl stovinčio nedarbingo automobilio. Laikas čia nepaprastai svarbus, nes sunkvežimio stovėjimo metu, stoja visi darbai, laiku neįvykdomi krovinių pristatymai, tad kartais tenka mokėti ir baudas.

 

Patikima kokybė

Neretai naudotos originalios sunkvežimio dalys dėl prieinamos kainos pasirenkamos kaip alternatyva naujoms neoriginalioms dalims. Naudotos originalios sunkvežimių dalys tikrai nėra prastesnės nei naujos, jei jų techniniai parametrai atitinka nustatytas rekomendacijas. Tokios dalys gali tarnauti ne prasčiau nei naujos, o dažnu atveju jos yra kur kas geresnės nei neoriginalios naujos detalės (pavyzdžiui, kiniškos), tad jų paklausa milžiniška.

 

Platus pasirinkimas

Naujomis dalimis prekiaujama specializuotose vietose ir dažniausiai jų būna ribotas pasirinkimas, pavyzdžiui, tik konkretaus ženklo sunkvežimiams. Sunkvežimių laužynai dažniausiai turi įvairesnį ir platesnį asortimentą. Kai kuriems Lietuvoje eksploatuojamų sunkiasvorių automobilių naujos dalys nebegaminamos, tad laužynas gali būti ta vienintele vieta, kur dar įmanoma rasti nors ir naudotą, bet originalią dalį.

 

 

Tvarus požiūris į aplinką

Yra posakis, jog kai žmogus gyvena gerai, tuomet perka naujus daiktus, o kai gyvena labai gerai – perka iš antrų rankų. Kai gyvename pertekliuje, atsiranda laiko pagalvoti ir apie aplinką, kurioje esame. Vis dažniau naudotus, bet dar savo funkcijas puikiai atliekančius daiktus žmonės renkasi dėl tvaraus požiūrio į aplinką. Ne išimtis ir naudotos sunkvežimių dalys – jei dalys atitinka nustatytas technines specifikacijas, tai kodėl jų nepanaudojus antrą kartą?

 

Kokios naudotos sunkvežimių dalys yra paklausiausios?

Naudotų dalių įmonės vadovas E. Glineckas sako, kad paklausios beveik visos sunkvežimių dalys nuo variklio iki išorinių dalių, tokių kaip veidrodėliai, valytuvai ar kėbulas, tačiau kai kurios dalys keičiamos dažniau nei kitos. Dažnai keičiamos variklio galvučių tarpinės, vožtuvai, paskirstymo diržai, stūmokliai, žiedai, tepalų siurblys ir kt. Sunkiasvorių transporto priemonių sankaba susidėvi kur kas greičiau nei lengvojo automobilio, nepriklausomai nuo to ar ji mechaninė, ar automatinė. Paklausios ir stabdžių sistemos dalys: stabdžių kaladėlės, diskai ir pan. Tikriausiai nenustebinsime pasakydami, jog padangos yra viena iš ieškomiausių prekių – padangų defektai taip pat yra viena iš dažniausių priežasčių, kodėl sunkvežimių vairuotojai turi laikinai nutraukti savo kelionę.

 

Beveik aštuonerius metus veikianti sunkvežimių naudotų dalių įmonė UAB „Skaneta“ verčiasi sunkvežimių ardymu ir prekiauja naudotomis sunkiasvorių transporto priemonių dalimis. Įmonė turi beveik visą SCANIA sunkvežimiams reikalingų naudotų dalių asortimentą, taip pat gali pasiūlyti platų pasirinkimą MAN, VOLVO, RENAULT ir kitų pasaulyje žinomų sunkvežimių ženklų naudotų dalių. Sunkiojo transporto dalis galima atsiimti įmonėje arba pasirinkti kurjerio paslaugą pristatant prekes į Jūsų pageidaujamą vietą.

 

 

UAB „SKANETA“

Vadovas: Eitvydas Glineckas

Europos pr. 122, Kaunas

Tel. +370 677 20222

El.p. skaneta@gmail.com

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 09 26 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite