Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

5 priežastys, kodėl turėtumėte pagalvoti apie automobilio apklijavimą plėvele

   2020-11-16

Automobilių apklijavimas plėvele – tai greitas būdas pakeisti nusibodusią spalvą, susikurti savitą stilių, paslėpti akį rėžiančias detales ar atnaujinti nusidėvėjusius paviršius. Apsauginės plėvelės gali apsaugoti ir nuo negilių įbrėžimų, rūdžių, korozijos ar kitų pažeidimų. Patarimais, ką reikėtų žinoti apie automobilių apklijavimą, pasidalino įmonės „Freshstyling.lt“ vadovas Ugnius Merkys.

 

 

Vidaus detalių ir paviršių apklijavimas – atnaujinta apdaila ir išskirtinis dizainas

Automobilio viduje dažniausiai susidėvi ir susibraižo tokie paviršiai ir detalės, kaip medžio, odos imitacijos, aliuminio atspalvio apdailos ir kt. Norint pakeisti šiuos paviršius reikėtų neskubėti ieškoti naujų detalių – sprendimas gali būti itin paprastas, greitas, kokybiškas ir stilingas. „Vidaus apklijavimą žmonės dažniausiai renkasi, kai apdailos detalės praranda savo pirminę išvaizdą, – pasakoja U. Merkys, – Jei pažeidimai itin dideli, įbrėžimai gilūs, siūlome rinktis įvairių tekstūrų plėveles šiems trūkumams užmaskuoti“.

 

Norint apklijuoti vidaus detales plėvele, klientui nereikia rūpintis jokiu papildomu automobilio detalių paruošimu, tą padarys šios srities specialistai paviršius nuvalydami tam skirtomis priemonėmis. Detalių apklijavimas yra itin efektinga ir nebrangi paslauga, ne tik norint atnaujinti susidėvėjusius paviršius, bet ir tada, kai norisi greitai pakeisti vidaus dizainą. Plėvelių spalvų ir tekstūrų įvairovė yra itin gausi, todėl galima sukurti nepaprastai unikalų ir išskirtinį stilių.

 

 

Savo automobiliui suteikite solidumo

Gatvėse ir salonuose yra daugybė automobilių su chromuotomis apdailos detalėmis, tačiau ne visiems patinka tokia išsiskirianti detalė. Norint paslėpti chromuotų detalių blizgesį dažai nepadės – po kurio laiko dėl aukšto slėgio plovyklų ar kitų mechaninių veiksnių dažai ims atsilupinėti ir trupėti. Viena iš galimų išeičių šioje situacijoje – chromuotų detalių apklijavimas plėvele. „Tokio tipo detalių apklijavimas  yra viena iš populiariausių ir dažniausiai atliekamų mūsų paslaugų, – sako U. Merkys, – Chromų juodinimui klientai dažniausiai renkasi juodą blizgią plėvelę, rečiau matinę. Po tokių pokyčių automobilis įgauna santūresnę išvaizdą“.

 

 

Viso automobilio apklijavimas plėvele – greitesnis, pigesnis ir paprastesnis būdas už dažymą

Viso automobilio apklijavimą plėvele žmonės renkasi dėl įvairių priežasčių: pirma – susibraižęs kėbulo paviršius, antra – atsibodusi automobilio spalva, trečia – noras, kuo ilgiau apsaugoti originalius transporto priemonės dažus. „Kad ir kokia būtų viso kėbulo apklijavimo priežastis, – patirtimi dalinasi U. Merkys, – Apklijavimas yra kelis kartus pigesnė ir greičiau atliekama paslauga nei visos transporto priemonės perdažymas. Apklijavimas trunka nuo 4 iki 6 dienų, o dažymas gali užtrukti kelias savaites ar net ilgiau“. Ir čia pigiau bei greičiau tikrai nereiškia prasčiau – plėvelės itin efektingai pakeičia automobilio išvaizdą. Plėvelių spalvų spektras yra labai gausus, todėl sau patinkančią spalvą išsirinks tikrai kiekvienas. Galima rinktis nuo tradicinių ir populiarių – juodos, baltos, pilkos, raudonos, iki tikrai išskirtinių spalvų ir atspalvių: blizgių, matinių, chameleoninių, neoninių ir pan.

 

Plėvelė paslėps automobilio paviršiaus defektus ir visiškai atnaujins stilių. Negana to, vos tik panorėjus dar kartą pakeisti automobilio išvaizdą, galėsite plėvelę nuimti ir apklijuoti nauja. Tokių plėvelių tarnavimo laikas nuo 7 iki 10 metų, priklausomai nuo to, kaip rūpinsitės savo automobiliu. „Freshstyling.lt“ vadovas pataria apklijuotu automobiliu rūpintis taip pat, kaip ir dažytu: reguliariai automobilį plauti ne automatinėse, o rankinėse plovyklose, kur išvengsite įvairių mechaninių pažeidimų, taip pat nenaudoti agresyvių cheminių priemonių, kurios gali pažeisti automobilio dažus, taip pat ir plėvelę.

 

Apsauginė plėvelė – patikima apsauga nuo įbrėžimų ir paviršiaus pažeidimų

Apsauginė plėvelė yra trigubai storesnė nei įprasta spalvota plėvelė, todėl tris kartus efektyviau apsaugo automobilio paviršių nuo įvairių įbrėžimų ar smulkių autoįvykių. „Ši plėvelė yra visiškai skaidri, todėl jei nenorite pakeisti originalios automobilio spalvos, ji idealiai tiks apsaugai“, – sako U. Merkys. Vienas didžiausių apsauginės plėvelės pliusų, kad ji turi savaiminio sugijimo efektą, tereikia smulkų įbrėžimą ar kitaip nestipriai pažeistą vietą kuo nors pašildyti, pvz., karšto oro srove, apipilti karštu vandeniu ar tiesiog pakaitinus saulei, ir įbrėžimai tiesiog išnyks. Jei plėvelė stipriau pažeidžiama, ją galima paprasčiausiai pakeisti, o smulkaus įvykio metu plėvelė apsaugos dažus, todėl Jums nereikės perdažyti visos transporto priemonės detalės. 

 

 

Jūsų automobilis – nemokama reklama Jums

Vienas iš matomiausių būdų reklamuoti savo verslą, įmonę ar paslaugas – nuolat judantis automobilis, apklijuotas Jus reklamuojančiais užrašais. Įmonė „Freshstyling.lt“ turi galimybę Jums sumaketuoti, atspausdinti, užklijuoti Jūsų norimą automobilio dizainą ar reklamą, kaip pasakoja pats įmonės vadovas U. Merkys:  „Turime galimybę sukurti reklamos dizainą, patarti, kurioje vietoje užklijuota reklama bus geriausiai matoma, atspausdiname logotipus ir visą reikiamą informaciją“.

 

 

Transporto priemonės kėbulo ir jo detalių ar vidaus apdailos dalių apklijavimas reikalauja ypatingo preciziškumo ir patirties, bet koks meistras šio darbo atlikti negalės, čia būtinas kvalifikuotas specialistas.  „Freshstyling.lt“ jau 7-erius metus darbuojasi automobilių apklijavimo srityje, nuolat gilina žinias ir tobulėja. Visos medžiagos, plėvelės, su kuriomis įmonė dirba, yra itin aukštos klasės, kokybiškos bei rinkos patikrintos. Savo atliekamiems darbams specialistai suteikia 2 metų garantiją.

 

 

 

IĮ „AUTODIZAINIS“

Vadovas Ugnius Merkys

Savanorių pr. 399-46, Kaunas

Tel. +371 600 14288

El. p. freshstylinglietuva@gmail.com

www.freshstyling.lt

https://www.facebook.com/spalvos.keitimas.pleveleĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite