Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

5 specialisto patarimai, kokias padangas pasirinkti?

   2019-10-18

Atėjus laikui keisti automobilio padangas dažnas vairuotojas susiduria su daugybe klausimų, kokias pasirinkti? Apie įvairius niuansus šioje srityje pasakoja Dainius Baniulis, įmonės UAB „Padangos Plius“ savininkas. Įmonė sėkmingai gyvuoja jau 10 metų ir neseniai įsikėlė į naujas, erdvias patalpas Kaune, Islandijos plente.

 

 

1. Patarimas: svarbiausia, kad padangos būtų naujos?

D. Baniulis pataria pirmiausia ieškoti naujų padangų. Garsių prekės ženklų, „Premium“ klasės padangos yra pačios saugiausios, jas visada verta įsigyti. Jeigu žmogus nori sutaupyti, galima pirkti biudžetinių gamintojų, dar vadinamas ekonominės klasės, tačiau tik naujas padangas. Padėvėtų ar restauruotų – pirkti nepatariama. Padangoje svarbiausia yra pirmi 3 milimetrai protektoriaus, kurių dėka ji yra saugi ir efektyvi. Kai šie milimetrai sudyla, ji tampa nebeefektyvi ir ekstremaliomis sąlygomis ilgėja stabdomas kelias, todėl nauja – visada turės pranašumą prieš dėvėtą. Restauruotos padangos taip pat gali nepasiteisinti, juk nėra žinoma, kaip jos buvo nukentėjusios prieš restauraciją, todėl gali būti nesaugios.

 

2. Patarimas: avarinėje situacijoje nelaimės gali padėti išvengti kokybiškos padangos.

„Verta mokėti daugiau ir važinėti su „Premium“ klasės padangomis, nes visos naujausios technologijos, kas rinkoje yra geriausia ir saugiausia sudėta tose padangose. Visi kiti prekės ženklai tik stengiasi šias pasivyti“, – atskleidžia D. Baniulis.

 

Dainius pats išmėgina įvairių gamintojų padangas. Rezultatai rodo, kad važiuojant vidutiniu, 60 km/h greičiu, staigiai iškilus avarinei situacijai, automobilio su „Premium“ klasės padangomis stabdymo kelias yra 6 metrais trumpesnis, negu automobilio su ekonominės klasės. Šie metrai gali būti lemtingi.

Abejų klasių padangų tarnavimo amžius yra panašus – iki 10 metų.

 

3. Patarimas: ar saugu rinktis kiniškus prekės ženklus?

„Manau, kad kiniškos padangos yra saugios ir sertifikuotos, todėl jomis galima pasitikėti. Vis tik kinai nenaudoja aukščiausių technologijų. Mes, per savo įmonės „Padangos Plius“ gyvavimo laiką ir praktiką, esame išmėginę visas padangas ir atsirenkame pačias tinkamiausias, saugiausias. Testai parodė, kad tokios yra „Davanti“ padangos. Jų kaina nėra didelė, tačiau turi daug „Premium“ klasei priskiriamų privalumų“, – pasakoja Dainius. „Davanti“ – gaminamos Kinijoje pagal Jungtinės Karalystės užsakymą.

 

4. Patarimas: žieminės ir vasarinės ar universalios?

Patariama rinktis vasarines ir žiemines padangas. Universalios nėra tokios saugios nei žiemą, nei vasarą. Jos gali būti geras pasirinkimas tik žmonėms, kurie retai važinėja, nes stovinčiam kieme ar garaže automobiliui tai neturi didelės reikšmės.

 

Dauguma universalių padangų yra pritaikytos panašiems regionams, kaip Anglija, Italija, kur žemiausia oro temperatūra ne didesnė kaip 0 ir 1 laipsnis šalčio. Jeigu labai nesinori keisti padangų kiekvieno sezono metu, jau geriau važinėti su žieminėmis ištisus metus.

 

5. Patarimas: kokių dar klaidų reikėtų vengti?

Dažniausios klaidos, kad žmonės neatsižvelgia į savo bei automobilio individualius poreikius. Pavyzdžiui, galbūt padanga labai gerai slysta ledu, tačiau yra nevaldoma ant šlapio asfalto. Jeigu vienas vairuotojas praleidžia daugiau laiko mieste, o kitas – autostradoje, jiems taip pat bus reikalingos skirtingos padangos. Kieto ar minkšto mišinio rinktis – taip pat yra labai individualu ir priklauso nuo automobilio komplektacijos, galingumo, ratlankių.

 

D. Baniulis sako, jog norint išsirinkti tinkamiausias padangas reikia daug žinių ir praktikos, todėl geriausia yra pagalbos prašyti patyrusio pardavėjo, kuris žino įvairius niuansus.

 

Jeigu jums kyla daug klausimų, kokias padangas geriau įsigyti – kieto mišinio ar minkšto, dygliuotos ar ne, vieno ar kito gamintojo – kreipkitės į padangosplius.lt specialistus. Jie turi didelę patirtį ir naujai atsidariusioje parduotuvėje pasiūlys kokybiškas padangas ir ratlankius, montavimą ir kitas paslaugas.

Laukiame Jūsų!

 

 

 

UAB „PADANGOS PLIUS“

Islandijos pl. 217, Kaunas

Tel. +370 603 69966

www.padangosplius.lt

Facebook: Padangos plius, UAB

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite