Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujas autocentras – svarbiausia modernumas ir patogumas

   2016-09-27

Kaune, šalia pagrindinės miesto arterijos – Savanorių prospekto – esančioje Mituvos g., duris atvėrė naujas, jau 12-as „Melgos“ autocentras Lietuvoje. Tai modernus ir patogus beveik 1000 kv. m automobilių aptarnavimo centras.

Įprasti automobilių remonto centrai pamažu plečia savo paslaugų asortimentą ir tampa moderniais autocentrais tiek išore, tiek vidaus įranga. Tai diktuoja išaugęs vairuotojų poreikis patogumui, operatyvumui bei platesniam paslaugų spektrui. Nors dar ne taip seniai autoservisas daugumai asocijavosi su ne itin modernia, patrauklia bei gana nedidele automobilių remonto vieta. Tačiau laikas atneša naujus poreikius bei sprendimus.

Vienas iš tokių modernių autocentrų – UAB “Melga” naujasis autocentras Kaune. Bendrovė “Melga” – tarptautinė įmonė, teikianti automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. „Melga“, dirbanti šioje rinkoje apie 20 metų, gerai žinoma daugeliui vairuotojų.
Įrenginėjant naują autocentrą, didžiausias dėmesys buvo skiriamas jo modernumui bei vairuotojų patogumui. „Siekiame, kad mūsų autocentrai teiktų ne vien automobilių aptarnavimo bei remonto paslaugas, bet ir padėtų paruošti automobilį techninei apžiūrai ar pasirūpintų jos atlikimu. Didiname ir lankstumą bei operatyvumą, ko klientai labiausiai ir tikisi iš automobilių dirbtuvių: naujame centre vienu metu bus aptarnaujami nuo 6 iki 8 automobilių. Taip pat nuolat investuojame ir į pačią naujausią serviso įrangą“, – apie naująjį autoservisą sako Kauno servisų vadovas Ginas Maksevičius.

Naujai atsidariusiame autocentre sumontuoti 7 keltuvai ir suvedimo stendas, autocentre galima atlikti net tik įprastas remonto paslaugas, bet ir nustatyti ratų geometriją, tekinti ar pakeisti stabdžių diskus, papildyti kondicionierius, padaryti kompiuterinę diagnostiką ir t.t. Šalia autocentro įrengta ir erdvi 40 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Modernūs pokyčiai vykdomi ne tik įmonės autocentruose, bet ir internetinėje erdvėje, kur vairuotojams jau siūlomos neįprastos naujovės. Beveik kartu su naujojo autocentro atsidarymu Kaune, pradėjo veikti ir atnaujinta interneto svetainė. Nuo šiol joje apsilankę vairuotojai galės ne tik įsigyti automobilines prekes, bet ir užsiregistruoti atvykimui į patogiausią padalinį. Kol kas vis dar įprasta atvažiuoti į servisą ir tik tada įvertinti, ar bus galimybė atiduoti automobilį apžiūrai, kiek reikės laukti eilėje. Tačiau tikimasi, kad užsiregistruoti vizitui autocentre internetu ilgainiui taps įprastu dalyku.

UAB „Melga“
Kauno padalinys Taikos pr. 127D;
Naujasis autocentras Mituvos g.7
tel.  +370 5 2653302Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite