Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ruošiant kėbulą dažymui, darbo laiko sąnaudas jau galima sumažinti 50%

   2016-09-27

Autoservisai, atliekantys automobilių dažymo paslaugas, žino koks kruopštus darbas laukia norint kokybiškai nudažyti automobilį. Visų pirma jo kėbulas dažymui turi būti paruoštas nepriekaištingai.

Automobilio kėbulo paviršius turi būti visiškai tiesus ir lygus, tik tada jis gali būti kokybiškai nudažytas. Autoservisų meistrų laukia itin kruopštus darbas, nes idealiai išlyginti kėbulą nėra taip lengva – reikia kruopščiai glaistyti visus defektus, o po to gana ilgai šlifuoti, norint pasiekti norimą rezultatą. Dažnai tenka šlifuoti net keletą kartų, tad kokybiškas kėbulo paruošimas pareikalauja nemažų laiko sąnaudų.

Tačiau Lietuvoje jau galima įsigyti naują gaminį – šlifavimo pado tarpinę, kurią jos gamintojai, italų firma ALLCHEM, vadina tikra revoliucija, atliekant kėbulo paruošiamuosius darbus. Tai visiškai naujas 2016 m. užpatentuotas gaminys pavadinimu „Skeletime“. „Ši naujoviška tarpinė darbo laiko sąnaudas gali sumažinti net 50%” – sako UAB “Farbeta” direktorius Rytis Mickūnas. Būtent jo vadovaujama įmonė “Farbeta”, besispecializuojanti automobilinių dažų ir dažymo priemonių srityje, pristato naująją „Skeletime“ tarpinę, skirtą palengvinti kėbulo šlifavimą. Ši šlifavimo pado tarpinė, direktoriaus nuomone, taupo ne tik laiką, bet ir medžiagas, nes nereikia daug kartų šlifuoti, todėl tauposi ir medžiagos.

Iki šiol naudotos tarpinės tik iš dalies palengvindavo šlifavimą, nes jos kartu su nelygumais prašveičia ir kitas vietas, kurias po to reikia atstatyti. Naujoji „Skeletime“ tarpinė šlifuoja tik tiksliai tą vietą, kur yra iškilimai, tad nereikia papildomai gaišti laiko atstatant kitas kėbulo vietas. Būtent dėl to gamintojai ją ir vadina tikra revoliucija kėbulo paruošiamuosiuose darbuose. Ši naujoviška tarpinė palyginus su kitomis tarpinėmis yra ir lankstesnė ir kartu tvirtesnė. Iki šiol naudotos tarpinės pasižymi tik lankstumu, todėl jas naudojant šlifuojamos ir nereikalingos vietos. Naujosios tarpinės ypatingos galios ir slypi tame, kad jos viena pusė lanksti, o kita pakankamai standi, kas leidžia efektyviai šalinti visus trūkumus – iškilimus, įdubimus, apelsino žievelės defektus. Dar viena išskirtinė „Skeletime“ tarpinės savybė – ji padeda atkurti ar išsaugoti nušlifuotų formų kraštus. Dėka šios tarpinės šlifavimas gali būti lengvas net ir dirbant su labai sudėtingomis formomis. Naujoji tarpinė yra skirtingų standumo lygių. Minkšto standumo tarpinę galima rinktis dirbant su lakuotu paviršiumi, vidutinio standumo - gruntui, o kietą standumą reikia rinktis glaistui. Taip pat tarpinės pritaikytos ir prie įvairių formų bei dydžių šlifavimo kaladėlių.

Gamintojas ALLCHEM taip pat gamina ir kitus gaminius - polirolius, gruntus, glaistus, lakus, nanodangas. Daugelyje gaminių naudojamos nanotechnologijos.

1. Šlifavimo pado tarpinė „Skeletime“ darbo laiko sąnaudas gali sumažinti net 50%”.
2. „Skeletime“ tarpinė šlifuoja tik tiksliai tą vietą, kur yra iškilimai, tad nereikia papildomai gaišti laiko atstatant kitas kėbulo vietas.
3. „Skeletime“ tarpinė padeda atkurti ar išsaugoti nušlifuotų formų kraštus.

UAB „Farbeta“, Kaunas
 www.farbeta.lt
 info@farbeta.lt
 tel. 8 640 22916

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite