Lietuvoje imta prekiauti austrų įmonės „Bertrams“ dūmtraukių ir kaminų vamzdžiais bei detalėmis.
Bertrams“ – viena pirmaujančių kaminų ir dūmtraukių gamintojų Europoje, gamybą vykdanti Austrijoje, klientų vertinama dėl aukštos kokybės ir invovatyvaus lyderio vaidmens šiame rinkos segmente. Lyderio pozicijas įmonė užėmė dar 1872 metais, kai buvo išrasta mašina („Kniepresse“), skirta pramoninei lenktų vamzdžių segmentų gamybai. Ši mašina iš anksto paklojo tvirtus pamatus įmonės sėkmei. Tai šeimos valdomas verslas, šiuo metu jam vadovaujamas Hermine Rosen ir Martin Wolfram.

Austrijos firmos „Bertrams“ dūmtraukių ir kaminų vamzdžiai yra skirti sujungti katilą, židinį krosnelę su kaminu. Austrijos įmonė, be įprastinių vamzdžių, detalių bei detalių su revizijos angomis, siūlo ir segmentus, kurie leidžia pakeisti jungties kampą.
Tokia galimybė yra nepamainoma, kai vamzdžių segmentus reikia pritaikyti vieną prie kito. Taip jau neretai būna, kad montuojant pritūksta galimybės pasukti vamzdį ar detalę vienu kitu centimetru – šiuo atveju tokia galimybe pasirūpinta.
Minėti specialūs segmentai gali ganėtinai smarkiai nukrypti nuo vamzdžio ašies, jie juda panašiai kaip sąnarys. Nustačius segmentus reikiamu kampu, juos fiksuojame fiksatoriais.  
 „Bertrams“ savo gaminamus kaminų ir dūmtraukių vamzdžius dengia specialiais vandens pagrindu sukurtais dažais. Šie dažai yra ne tik aukštos kokybės ir ekologiški, bet ir labai efektyviai apsaugo gaminių paviršių nuo korozijos.
UAB „Gerunda“, didmenine ir mažmenine prekyba užsiimanti įmonė, yra šios Austrijos firmos atstovas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse bei Baltarusijoje. „Gerunda“ jau yra sukaupusi poros dešimtmečių veiklos patirtį savo srityje – įmonė įkurta 1995 metais. Įmonė prekiauja Europos šalių – Austrijos, Italijos, Lenkijos, Vokietijos ir kitų – produkcija: šildymo, vandens tiekimo ir šalinimo vamzdynais bei detalėmis.
„Gerunda“ taip pat prekiauja ir nerūdijančio plieno kaminais ir įdėklais, ir gali patenkinti visus klientų poreikius ir pageidavimus šiame segmente. Jau 5 metus įmonė veikia naujame ir moderniame biure bei sandėlyje Kaune, Kalvarijos gatvėje. 1300 kvadratinių metrų ploto pastatas leidžia puikiai patenkinti klientų poreikius.

UAB „Gerunda“
Parduotuvė-salonas (Didmeninė ir mažmeninė prekyba)
Kalvarijos g. 7, Kaunas, 8 37 391555

Parduotuvė-salonas (Mažmeninė prekyba)
Butrimonių g. 5, Kaunas, 8 37 313539
www.gerunda.lt


1.    Austrijos firmos „Bertrams“ dūmtraukių ir kaminų vamzdžiai yra skirti sujungti katilą, židinį, krosnelę su kaminu. Be įprastinių vamzdžių, detalių bei elementų su revizijos angomis, įmonė siūlo ir segmentus, leidžiančius pakeisti jungties kampą.

2.    UAB „Gerunda“, didmenine ir mažmenine prekyba užsiimanti įmonė, yra Austrijos firmos atstovas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse bei Baltarusijoje. „Gerunda“ yra sukaupusi jau  dešimtmečių veiklos patirtį savo srityje – įmonė įkurta 1995 metais. Įmonė prekiauja Europos šalių – Austrijos, Italijos, Lenkijos, Vokietijos ir kitų – šildymo, vandens tiekimo ir šalinimo vamzdynais bei detalėmis.

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/_bertrams_dumtraukiu_vamzdziai_ir_detales_kaminu_ir_krosneliu_pajungimui/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.