Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Conresta“ darbuotojai dalyvavo neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje

   2015-05-19

Gegužę statybos įmonėje „Conresta“ buvo surengta neatlygintinos kraujo donorystės akcija, kurioje dalyvavo 26 įmonės biuro darbuotojai. „Idėją surengti tokią akciją paskatino geri kitų įmonių pavyzdžiai ir noras padėti žmonėms“, – sakė UAB „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis.
Nors į kvietimą tapti neatlygintinais kraujo donorais atsiliepė 26 įmonės biuro darbuotojai, tačiau akcijoje dalyvauti galėjo tik 15 iš jų. Medikai, patikrinę įmonės darbuotojų sveikatą, kraujo donorais dėl kraujospūdžio, neseniai persirgtų ligų, vartojamų vaistų bei kitų priežasčių leido būti ne visiems. UAB „Conresta“ akciją neatlygintai duoti kraujo suorganizavo pirmą kartą. Kaip sakė įmonės direktorius L. Laukaitis, tokios akcijos bus organizuojamos ir ateityje, nes tapti neatlygintinais kraujo donorais sakė norintys ne tik likusieji „Conrestos“, bet ir kaimynystėje įsikūrusių įmonių darbuotojai. Paaukojusieji kraujo „Conrestos“ darbuotojai gavo donoro pažymėjimus bei smulkių dovanų. Tačiau labiausiai įmonės darbuotojus džiugina tai, kad jie gali padėti tiems, kam labiausiai tokia pagalba reikalinga. „Sveikiname ir dėkojame UAB „Conresta“ prisidėjus prie įmonių, organizuojančių neatlygintino kraujo donorystės akcijas. Ačiū jiems už geranoriškumą, aukojant kraują, kuris gelbės žmonių gyvybes, pratęs gyvenimą, padės išgyti. Kilnus elgesys yra gerumo ir pasiaukojimo kitiems pavyzdys“, – sakė VšĮ Nacionalinis kraujo centras donorų organizatorė Jūratė Končiuvienė, dėkodama bendrovės „Conresta“ darbuotojams, tapusiems neatlygintinais kraujo donorais.
Apie bendrovę
UAB „Conresta“ –  statybinė organizacija, įkurta 2009 m., teikianti platų statybos paslaugų paketą nuo projektavimo darbų iki pilno objekto pastatymo ir perdavimo eksploatacijai. Šiuo metu UAB „Conresta“ sėkmingai stato, remontuoja bei rekonstruoja šiuolaikinius įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos:
UAB „Conresta“ inžinierė-ekonomistė
Justina Cesliavičiūtė
Tuskulėnų g. 33 C, LT-09219 Vilnius
Mob. +370 620 75509
El. paštas: justina@conresta.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite