Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Abrazyvai, pakeitę mūsų visuomenę

   2015-05-27

Be abrazyvų (medžiagų, naudojamų metalams, medienai apdirbti) nebūtų namų, baldų, automobilių, kompiuterių ir kitų įrenginių, kurie yra patogios kasdienybės dalis. Abrazyvai buvo nuolatos tobulinami – bandoma kuo geriau patenkinti individualius kliento poreikius. UAB ŠELTERUS, techninių abrazyvinių medžiagų sprendimų tiekėjai, siūlo profesionalią pagalbą apdirbant metalą, specialius lydinius ir kitas medžiagas.
Nuo virtuvės iki jachtos
„Abrazyvinių medžiagų yra labai įvairių, todėl, norint nepasimesti ir išsirinkti tinkamiausią, dažnai reikia profesionalų pagalbos. Mes parenkame klientui geriausią sprendimą, nes nuolatos domimės rinkos naujovėmis, tendencijomis, žinome konkrečius medžiagų pritaikymo būdus ir problemas“, – pasakoja UAB ŠELTERUS direktorė Aida Šimkevičienė. Ji teigia, kad dažniausiai orientuojamasi į stambaus ir vidutinio verslo poreikius, tačiau kokybiški sprendimai reikalingi ir smulkesnėms įmonėms. „Didžiuojamės galėdami savo siūlomais sprendimais ir produktais prisidėti prie technologinių plieno įrenginių, viešojo maitinimo įstaigų ir viešbučių virtuvinės įrangos, durų, langų, metalinių aksesuarų, dizaino ir dekoratyvinės architektūros gaminių, laiptų, jachtų, laivų detalių, medicininių implantų gamybos, antikvarinių automobilių restauracijos. Be to, mūsų siūlomi sprendimai padeda pagaminti medžioklinius ir virtuvinius peilius, stiklo gaminius, medalius, monetas, gintarinius dirbinius“, – dėsto A. Šimkevičienė.
Profesionali analizė darbo aplinkoje
Yra daug skirtingų tipų abrazyvų, kiekvienas jų pasižymi specifinėmis savybėmis, todėl norint išsirinkti variantą, geriausiai atitinkantį konkrečius kliento poreikius, padeda ilgametė patirtis. „Geriausias metalo šlifavimo ar poliravimo rezultatas gali būti pasiektas padarius tinkamą analizę kliento darbo aplinkoje. Mūsų techninis konsultantas atvyks pas jus ir nemokamai pademonstruos, kaip inovatyvūs produktai išsprendžia anksčiau kildavusias produkto apdirbimo problemas. Be to, nuolatos atliekame bandymus savo laboratorijoje“, – teigia įmonės vadovė. Įmonė išsiskiria tuo, kad jos darbuotojai profe-sionalai ieško gamybos problemų, susijusių su metalo, ypač nerūdijančio plieno, spalvotųjų metalų, specialių lydinių apdirbimu, ir pasiūlo inovatyvius, pridėtinę vertę kuriančius sprendimus. Asortimentas formuojamas atsižvelgiant į klientų individualius poreikius. UAB ŠELTERUS gali pasiūlyti įvairių sprendimų: nuo pirminės metalo žaliavos apdorojimo iki galutinio produkto baigimo ir supakavimo transportavimui. „Visos įmonės nori pagerinti produktų kokybę, sutrumpinti gamybos laiką ir sumažinti sąnaudas. Mes žinome viską apie metalo pjovimą, valymą, šlifavimą ir poliravimą, nes mūsų komandos patirtis yra ilgametė, dirbame tik su aukščiausios kokybės medžiagų gamintojais – „Norton“, 3M, VSM, „LEA manufacturing“, „Honeywell“, – tikina A. Šimkevičienė.

Aida Šimkevičienė
UAB „Šelterus“ direktorė
Piliakalnio g. 1 (Senoji Pilaitė), Vilnius
info@selterus.lt
Tech. konsultantas: +370 611 42272
www.selterus.lt

 

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite