Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Abrazyvai. Patikimiausias būdas į tobulą paviršių

   2016-05-30

Be abrazyvų (medžiagų, naudojamų metalams, medienai apdirbti) nebūtų namų, baldų, automobilių, kompiuterių ir kitų įrenginių, kurie yra patogios mūsų kasdienybės dalis. Abrazyvai buvo ir yra nuolat tobulinami – bandoma kuo geriau patenkinti individualius kliento poreikius.
Kaip ir visų veiklių žmonių, taip ir kiekvieno sėkmė priklauso nuo rezultatų, o ne nuo įkvėpimo. Iškyla problemos su norimu gauti metalo paviršiaus apdirbimu? Baigiamųjų darbų kaštai daug didesni nei tikėjotės? Vidinio kampo užbaigimas atrodo neįmanomas? Reikia tobulai „suvesti“ kampą? Tokiais ir panašiais atvejais susisiekite su „Šelterus“. Šios įmonės siūlomos šlifavimo, poliravimo sistemos yra skirtos didinti gamybos įmonių konkurencingumą. „Mes siūlome profesionalias žinias ir modernius produktus, kurių derinys jums leis greitai ir saugiai atlikti visą apdirbimo procesą bei sumažinti gamybos išlaidas, – teigia UAB ,,Šelterus” direktorė A. Šimkevičienė. – Kiekviena metalo apdirbimo operacija reikalauja specifinių abrazyvinių medžiagų. Dirbdami su aukščiausios kokybės medžiagų gamintojais, tokiais kaip „Norton“, 3M, VSM, „LEA manufacturing“, „Honeywell“, inovatyvių produktų dėka padedame klientams pasiekti geresnių rezultatų“.
Nuo virtuvės iki jachtos
Dažniausiai orientuojamasi į stambaus ir vidutinio verslo poreikius, tačiau kokybiški sprendimai reikalingi ir smulkesnėms įmonėms. „Didžiuojamės galėdami savo siūlomais sprendimais ir produktais prisidėti prie technologinių plieno įrenginių, viešojo maitinimo įstaigų ir viešbučių virtuvinės įrangos, durų, langų, metalinių aksesuarų, dizaino ir dekoratyvinės architektūros gaminių, laiptų, jachtų, laivų detalių, medicininių implantų gamybos, antikvarinių automobilių restauracijos. Be to, mūsų siūlomi sprendimai padeda pagaminti medžioklinius ir virtuvinius peilius, stiklo gaminius, medalius, monetas, gintarinius dirbinius“, – dėsto A. Šimkevičienė.
Profesionali analizė darbo aplinkoje
UAB „Šelterus“, savo veiklą pradėjusi 2004 m., nuolat ieško maksimalių kliento norų išpildymo, kad ir kokie jie bebūtų sudėtingi. „Geriausias metalo šlifavimo ar poliravimo rezultatas gali būti pasiektas padarius tinkamą analizę kliento darbo aplinkoje. Mūsų techninis konsultantas atvyks pas jus ir nemokamai pademonstruos, kaip inovatyvūs produktai išsprendžia anksčiau kildavusias produkto apdirbimo problemas“, – teigia įmonės vadovė. Įmonė išsiskiria tuo, kad jos profesionalūs darbuotojai ieško gamybos problemų sprendimų, susijusių su metalo, ypač nerūdijančio plieno, spalvotųjų metalų, specialių lydinių apdirbimu, ir pritaiko inovatyvias, pridėtinę vertę kuriančias sistemas. Asortimentas formuojamas atsižvelgiant į klientų individualius poreikius nuo pirminės metalo žaliavos apdorojimo (pjovimo, šlifavimo, valymo) iki galutinio produkto baigimo (poliravimo), supakavimo transportavimui bei darbo saugos priemonių.

Aida Šimkevičienė
UAB „Šelterus“ direktorė
Piliakalnio g. 1 (Senoji Pilaitė), Vilnius
info@selterus.lt
Tech. konsultantas: +370 684 51974
www.selterus.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite