Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

ADR kursai – didesnės galimybės tarptautiniame krovinių vežimo versle

   2017-10-09

 ADR - tai Europos šalių sutartis dėl tarptautinio pavojingų krovinių vežimo keliais (angl. Agreement concerning the international carriage of dangerous goods by road). Vairuotoju, vežančiu pavojingus krovinius ir/ar saugos specialistu, kontroliuojančiu pavojingų krovinių vežimą automobilių keliais, gali būti asmuo, kuris išklausė ir sėkmingai baigė ADR mokymo kursus ir nustatyta tvarka išlaikė egzaminą Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje prie Susisiekimo ministerijos ir gavo atitinkamą ADR pažymėjimą.

Kiekvienoje įmonėje, kurios veikla susijusi su pavojingų krovinių vežimu, jų pakrovimu ir/ar iškrovimu bei laikinu sandėliavimu, privalo būti paskirtas pavojingų krovinių vežimo saugos specialistas, kaip tai reglamentuoja ADR sutartis, Pavojingų  krovinių vežimo automobilių, geležinkelių ir vidaus vandenų transportu įstatymas bei kiti teisės aktai. Pagrindinė saugos specialisto pareiga - užtikrinti pavojingų krovinių vežimo saugą, siekiant sumažinti keliamą pavojų žmonėms, turtui ir aplinkai, laikantis šią veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų ir neperžengiant įmonės veiklos ribų.
O kas yra pavojingas krovinys? Atsakome – tai medžiagos ir gaminiai, galintys pakenkti žmonėms, aplinkai ar turtui. Neteisingai vežamas ar saugomas toks krovinys gali tapti žmonių ar gyvūnų susirgimų, apsinuodijimų, nudegimų priežastimi, taip pat – sukelti sprogimą, gaisrą, kitų krovinių, transporto priemonių, statinių ir įrenginių pažeidimus, užteršti aplinką ir vandenis. Pagal ADR sutartį, pavojingi kroviniai skirstomi į 2 grupes: 1. draudžiamus vežti automobilių transportu ir 2. leidžiamus vežti, laikantis nustatytų sąlygų.
ADR vairuotojai ir ADR saugos specialistai skirstomi į kategorijas priklausomai nuo to, kokiu būdu ir kokių klasių pavojingus krovinius veža. Nuo to priklauso ir kursų trukmė, kuriuos galima lankyti kai kuriose vairavimo mokyklose.
Mokymo centras „Rigveda“ nuolat organizuoja ADR kursus vairuotojams ir saugos specialistams, aprūpina naujausia literatūra, teikia metodinę pagalbą pavojingų krovinių vežėjams. Nuo 2017-01-01 iki 2017-06-01 UAB „Rigveda“ mokymo centre ADR mokymo kursus išklausę asmenys laikė 73 skirtingus ADR egzaminus Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje prie Susisiekimo ministerijos, iš jų 65 egzaminai išlaikyti iš pirmo karto, tai sudaro 89%, 3 – iš antro karto, tai sudaro 4%, 3 – iš trečio karto, tai sudaro 4% ir 2 – egzaminų neišlaikė, tai sudaro 2,7% visų laikančiųjų.
“Rigveda” – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje, per metus sėkmingai paruošiantis 5000 įvairių kategorijų vairuotojų, kurio atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 25 metų vairavimo mokymo patirtį. UAB „Rigveda“ direktorius R. Krocas džiaugiasi: „Sėkmingai dirbame Kaune, Prienuose, Alytuje, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje, Ukmergėje, didžiuojamės subūrę profesionalią administracijos, vadybos, dėstytojų bei vairavimo instruktorių komandą. Gera patirtimi bei rezultatais visuomet norisi dalintis, todėl stengiamės nuolat tobulėti ir plėsti savo veiklą, taip galėdami pasiūlyti ne tik aukštos kokybės paslaugas, bet ir konkurencingas kainas.“. Rigveda – kelias pirmyn! 

 

UAB „RIGVEDA“
Direktorius Rimvydas Krocas
Vytauto pr. 57-2, Kaunas
rimvydas@rigveda.lt

Tel. Nr. 837 32 37 36
Mob. +370 656 17119

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite