Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Agaflex“: movų sistemos vamzdynams

   2015-04-03

 

Vamzdynų remontas gali būti paprastas, greitas ir švarus. Tiesiog reikia naudoti unikalią „AGAFLEX“ movų sistemą. Ši patikima sistema – tai racionalus sprendimas ir santechnikams, ir patalpų savininkams. Ši profesionalų patikrinta ir laiko išbandyta sistema sudėtingai problemai siūlo paprastą sprendimą.

 Šiais laikais visiems trūksta laiko ir pinigų – ir santechnikams, ir namų bei kitų patalpų šeimininkams. O „AGAFLEX“ leidžia sutaupyti ir vieno, ir kito, nes ji paspartina ir atpigina santechnikos darbus. 

Jei įvyko vamzdyno avarija ar norisi sistemą patobulinti, papildyti ar išplėsti, neišvengiamai tenka sujunginėti vamzdžius. Daugeliui įstrigęs senoviškas būdas – kai santechnikas specialiu įrankiu padaro sriegį vamzdžio viduje ir taip sujungia vamzdžius – jau tapo atgyvena.

„AGAFLEX“ jungtys leidžia sujungti vamzdžius be suvirinimo ir be naujo sriegio. Užveržiami užspaudimo žiedai užtikrina vamzdžių, kuriais teka vanduo, alyva, degalai ar suslėgtas oras, sujungimų sandarumą. Tai gerokai palengvina montavimo darbus.

„AGAFLEX“ sistemos yra universalios, nes jas galima naudoti kartu su cinkuotais ir necinkuotais plieniniais, variniais bei plastikiniais vamzdžiais.

„AGAFLEX“ siūlo universalias užveržiamas movas iš ketaus, remontines-montažines apkabas ir balnus vandentiekio, nuotekų, centrinio šildymo, dujų ir suspausto oro vamzdynų remontui.

 Užtikrintas sandarumas

 Užveržiamos „AGAFLEX“ movos naudojamos montuojant suslėgto oro, vandens, alyvos ir degalų sistemas. Gaminių darbinis slėgis - PN4 suslėgtam orui bei PN10 – vandeniui. Galima suslėgto oro temperatūra nuo -20 iki +70 laipsnių, o vandens temperatūra – iki +80 laipsnių.

Remontinės-montažinės apkabos ir balnai naudojami cinkuoto plieno, vario, plastikiniuose vamzdynuose. Šie gaminiai tinka vandentiekio ir šildymo sistemoms, kurių darbinis slėgis yra PN10-PN16, o temperatūra – iki +90 laipsnių.

 Montuoti lengva ir patogu

„AGAFLEX“ jungtys išplečia montavimo galimybes – vamzdžius galima lengvai sujungti be sriegimo ir suvirinimo, nes jungtyse jau yra paruoštas sriegis. Jas patogu naudoti net sunkiai prieinamose vietose – tam nereikia net specialių įrankių. Ši sistema labai patogi ir tada, kai norite išplėsti jau esamą vamzdyną. Tai padaryti leidžia specialios movos su papildoma atšaka naujam vamzdžiui.
„AGAFLEX“ jungčių privalumai akivaizdūs. Keičiant vamzdynų detalę sugaištama keturis kartus mažiau laiko, nei tradiciniu metodu. Tereikia tik pjūklo metalui pjauti ir veržliarakčio. „AGAFLEX“ sistemoms montuoti užtenka vieno žmogaus, kuriam nebūtina speciali kvalifikacija.

 

Tradicinės santechnikos darbų technologijos asocijuojasi su netvarka ir nešvara namuose, todėl „AGAFLEX“ technologija tikrai patiks švaros ir tvarkos mėgėjams.

Išlaidos naudojant šią technologiją irgi daug mažesnės – iš esmės kainuoja sujungimo elementai, kurie nėra brangūs.

„AGAFLEX“ atstovas Lietuvoje – UAB „Gerunda“. Įmonės atstovai suteiks jums išsamią informaciją, kaip iš šio puikaus gaminio turėti kuo daugiau naudos.


Užveržiam UAB „Gerunda“
Parduotuvė-salonas
(didmeninė ir mažmeninė prekyba):
Kalvarijos g. 7, Kaunas
Tel. 8 37 39 15 55, faks. 8 37 39 11 77
Parduotuvė-salonas (mažmeninė prekyba):
Butrimonių g. 5, Kaunas, tel./faks. 8 37 31 35 39
www.gerunda.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite