Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Akmenų rinktuvas KIVI-PEKKA- galimybė gerinti Jūsų rezultatus

   2009-01-12

Akmenys laukuose –rimta kliūtis efektyviai naudoti žemę. Pablogėja darbo sąlygos ne tik paprastų žemės ūkio mašinų, bet ir šiuolaikinių pakankamai brangių agregatų, lūžta darbinių mašinų dalys. Agregatų prastova sudaro 70-80%darbo laiko. Akmenuota  dirva riboja, plūgų, skutikų ir kitų žemės apdirbimo agregatų naudojimą. Akmenys didelė bėda derliaus nuėmimo, šienavimo, pašarų ruošimo technikai.

 Suomiškas akmenų rinktuvas KIVI-PEKKA mažina riziką akmenims sugadinti brangias žemės ūkio mašinas, kas leidžia  sumažinti remonto sąnaudas.

 KIVI-PEKKA, buvo sukonstruotas suomių ūkininkų. Suomija tai geriausia vieta agregato konstrukcijos tobulinimui ir išbandymui.  Dirva šioje šalyje  nepaprastai akmeninga , kad sumažinti    brangios žemės ūkio technikos gedimus kurių priežastis akmenys, ir buvo sukurta ši mašina

Akmenų rinktuvas KIVI-PEKKA gaminamas iš kokybiško suomiško plieno. Speciali sieto konstrukcija sumažina, veleno, keltuvo pirštų susidėvėjimą. Pirštai patobulinti taip, kad kuo mažiau susidėvėtu.

Akmenų rinktuvas  KIVI-PEEKKA, gali būti agregatuojamas su MT3-82 traktoriumi ar kitais panašaus pajėgumo traktoriais.

DARBO PRINCIPAS

Akmenys renkami nuo dirvos paviršiau ir iki 15 cm gylio, vienu metu vykdant pirminį dirvos apdorojimą. Mašinos veikimo principas yra toks: rotoriai iš abiejų mašinos pusių sukasi kryptimi priešinga mašinos važiavimo krypčiai, palaipsniui perstumdami akmenis arčiau mašinos centro, kur pakėlimo būgno dantys pagriebia juos ir per sietą perduoda į surinkimo bunkerį. Praeinant per sietą didesnė žemių dalis nubyra atgal į lauką. Surinkimo bunkerio tūris 1,5- 2 t. Užpildžius bunkerį savivartė išberia akmenys nustatytoje vietoje. Maksimalus Kivi-Pekka 6 modelio našumas 1200 kg/min. Akmenų rinktuvo darbinis plotis 4m, 5m, 6m.Modelyje Kivi-Pekka 4 pakėlimo būgno plotis 80 cm, o kituose modeliuose – 113 cm.

LENGVAS BUKSYRAVIMAS

Akmenų rinktuvas prijungiamas prie buksyravimo statramsčio ir darbinis gylis reguliuojamas hidrauliškai. Buksyravimo statramsčio prijungimas sumažina VOM susidėvėjimą ir užtikrina stabilų darbinį gylį net esant sudėtingiausioms sąlygoms.

Buksyravimo statramstis lieka stabilus transportuojant keliu.

Specialus įrenginys, esant buksyravimo statramsčio krašte, leidžia mašinai „peršokti“ per kliūtį ir eliminuoja traktoriaus svorio spaudimą  į jį.

UAB „Triušių auginimo technologijos”
J. Basanavičiaus g. 127d, Šiauliai
Mob. tel. 8 686 78901
Faksas (8 5) 260 3095
El. paštas: info@tatgroup.lt
www.tatgroup.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite