Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Aktyviam laisvalaikiui – vis daugiau galimybių

   2008-05-24

Šventes sąlyginai galima suskirstyti į dvi grupes. Pirmą grupė – šventės, susijusios su aktyviu laisvalaikiu arba išvykomis. Antroji grupė - tiesiog linksma šventė, vykstanti kurioje nors vienoje vietoje. Ir viena, ir kita gali būti įsimintina, tiesiog tam reikia įdėti pastangų. Arba pasieškoti profesionalų pagalbos.

Įdomios kelionės – nebūtinai tolimos

Išvažiuoti toli iš Lietuvos pastaruoju metu pakankamai populiaru, tos kelionės vykdomos organizuotai, kelionių organizatoriai dažniausiai gali pasakyti apie jas viską, todėl šiame straipsnyje – ne apie tai. Kur kas mažiau organizuojančių įdomias keliones Lietuvoje agentūrų. Be to, tas keliones lydi moksleivių ar mokytojų-senjorų ekskursijų įvaizdis. O visai be reikalo. Iš vienos tokios agentūros vadovės teko girdėti, kad maršrutais Lietuvoje – jeigu jie įdomūs – važiuoja pakankamai daug užsieniečių. Lietuvoje yra pakankamai daug įdomių ir gerai paslėptų nuo žmonių akių vietų.

Kauno apylinkes dauguma miestiečių žino puikiai, bet kiek jų įsivaizduoja, kaip atrodo Šiaurės Lietuvos kraštas su jo įspūdingais dvarais? Lietuvoje yra tokie įspūdingi paminklai kaip barono fon Ropo dvaras Pakruojyje ar garsusis Burbiškių dvaras Panevėžio rajone. Kas kelintas iš skaitančiųjų yra matęs Tytuvėnų vienuolyno ansamblį – Žemaitijos Pažaislį? Ar Kretingos vienuolyną ar oranžeriją?

Vandens maršrutai – vis įvairesni

Net ir tos pačios Panemunės pilys atrodo visai kitaip, kai į jas plaukiama Nemunu. Keleivinių laivų Nemune atsiranda vis daugiau, šiemet žada sugrįžti ir greitaeigiai „raketų“ tipo laivai. Bus galima komfortiškai plaukti iki pat Nidos – juk pastaruoju metu, kai buvo bandoma tai daryti 30 km/h greitį tepasiekiančiais motorlaiviais, kelionė iš Kauno išsitęsdavo 8 valandas – kaip per du trečdalius Baltijos jūros.    

Kiti vis populiaresni vandens maršrutai – iš Kauno jachtklubo prieplaukos Kauno mariose. Variantai keli – ar į Rumšiškes, ar po Kauno marias. Greitesni laivai gabena turistus ir iki Birštono.

Birštonas pastaruoju metu darosi vis patrauklesnis, čia vienas po kito statomi modernūs viešbučiai, o kur naujas viešbutis – ten ir restoranas. Modernizuojamos gydyklos ir apskritai stengiamasi atsikratyti ligonių kurorto įvaizdžio. Niekas neginčys, Birštono medikai labai kvalifikuoti. Bet jau ir iki Lietuvos ateina supratimas, kad relaksacijai irgi reikia skirti laiko ir pinigų – dar tada, kai esi sveikas. Kitas dalykas, kad ir aktyviam poilsiui pakaunės kurortas pasiūlo vis daugiau. Štai visai neseniai atsirado galimybė paplaukioti vikingų laivais – tais pačiais, kurie buvo naudoti  Lietuvos kino studijoje statant britų filmą apie karalienę Elžbietą.

Ekstremalios pramogos – adrenalino ieškotojams

Antra vertus, keliauti – tai nebūtinai kur nors nuvažiuoti. Keturračiais, vandens motociklais, kateriais niekas nevyksta į svečias šalis, bet kas pasakys, kad jie skirti stovėti vienoje vietoje? Kaune yra ne viena įmonė, siūlanti tokią techniką renginiams. Taip pat yra ir bent kelios sodybos, siūlančios ekstremalaus pobūdžio trasas – įskaitant ir kopimą į dirbtines uolas.

Viena renginių organizavimo įmonė prieš kurį laiką surengė įmonei šventę Kačerginės trasoje – dalyviai „Nemuno“ žiedo trasoje galėjo išbandyti „Formulės“ tipo lenktyninę mašiną. Jau siūlomi ir žygiai visureigiais bekele ar dažasvydis. Su visu tuo palyginus, golfas yra ramus šeimyninis užsiėmimas.

JUMS redakcija      Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite