Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Akupunktūra – patikimas būdas mažinti skausmą ir gerinti bendrą sveikatos būklę

   2018-01-08

Vakarų Europos medicinoje skausmas vis dažniau malšinamas efektyviu, iš tradicinės kinų gydymo sistemos perimtu akupunktūros metodu. Dėl mažo informacijos srauto apie galimą skausmo šalinimą adatėlėmis ir minimalaus specialistų skaičiaus ši metodika Lietuvoje nėra plačiai paplitusi, tad reikia pasikliauti tik geriausiais šios srities žinovais. Kauno centre esančioje klinikoje akupunktūros procedūras atlieka daugiau nei 30 metų šį gydymo būdą praktikuojanti gydytoja refleksoterapeutė, vidaus ligų gydytoja Regina Masiliūnienė ir ji teigia, jog akupunktūros gydymo metodas tinka ne tik skausmo mažinimui, bet ir bendrajam sveikatos gerinimui.

Ilgametė darbo patirtis rodo, jog daugumą pacientų į akupunktūros procedūras atveda stuburo, sąnarių skausmai, epikondilitai, traumų pasekmės, trišakio nervo ar tarpšonkaulinių nervų neuralgija, migrena. Vis dėlto pasak gydytojos refleksoterapeutės R. Masiliūnienės, akupunktūra leidžia ne tik mažinti skausmą, bet ir gerinti miego kokybę, psichoemocinę būseną, šios procedūros metu yra atplaiduojami įtempti ir stiprinami silpni raumenys, pagerėjus nervinei sistemai ir kraujotakai, nustoja tirpti rankos ir sumažėja kojų šalimas. Dažnas pacientas klausia kaip veikia akupunktūros metodas, tačiau trumpo atsakymo  į šį klausimą nėra, nes poveikis yra visokeriopas. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog be anksčiau minėtų akupunktūros privalumų, ši medicininė technologija daro įtaką ir hormonų sistemai, uždegiminių procesų eigai, biologiškai aktyvių medžiagų kiekiui, imuninei sistemai. Gydymo praktikoje pastebimas teigiamas poveikis ir kitose situacijose: ankstyvosiose hipertoninės ligos stadijose, gydant funkcinius virškinimo sistemos sutrikimus bei kai kuriais nevaisingumo atvejais. Detaliau apie akupunktūros metodu gydomus susirgimus galima sužinoti internetinėje svetainėje www.altermeda.lt.

Svarbu tai, kad gydytojas-akupunktūros specialistas vertina visumą žmogaus negalavimų ir akupunktūros metodu izoliuotai negydo vienos sveikatos problemos – tai visuminis gydymo principas, parenkamas pagal paciento sveikatos būklę ir derinamas prie visumos medikamentinių gydymo preparatų. Gali būti, kad pacientui konkrečioje situacijoje reikalingas medikamentinis gydymas, dieta, operacija ar visas kompleksas priemonių, tuomet pravartu kreiptis konsultacijai, ar akupunktūros gydymas būtų tikslingas. „Kiekvienam atvejui yra svarbus konkretumas, norint pritaikyti individualų gydymą“,– teigia R. Masiliūnienė.

Akupunktūros gydymo metodas turi itin teigiamą poveikį žmogaus organizmo sveikatinimui. Taip galima ne tik sumažinti jaučiamą skausmą, bet ir pagerinti sveikatą, emocinę būklę bei gyvenimo kokybę. Negana to, po šių procedūrų specialistai jums suteikia patarimų, kaip ilgiau išlaikyti gerą savijautą.

Altermeda
V. Putvinskio 12-2, LT-44212, Kaunas
Tel.: 8 698 80305, (8-37) 32 32 58
El. paštas: altermeda@inbox.lt
www.altermeda.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite