Jeigu norite, kad jūsų naminis gyvūnas gerai jaustųsi, turite pamąstyti, kuo jį šeriate. Specialistai teigia, kad šerdami savo augintinius žmonės dažnai daro dvi tipines klaidas. Jie arba šeria gyvūnus savo maisto atliekomis, arba tik tuo ėdalu, kurį jų augintinis labai mėgsta.

Gyvūnui reikia sveiko ėdalo, kuriame subalansuotos visos jo sudedamosios dalys: baltymai, riebalai, angliavandeniai, kuriame yra pakankamai jo augimui reikalingų vitaminų, mikroelementų, kitų medžiagų.

Visi suprantame, kad šuns ėdalas katei netinka - šiedu gyvūnai turi specifinį maisto medžiagų poreikį. Neprotinga siūlyti jaunam šuniukui ėdalą, kuris subalansuotas suaugusiam šuniui, juk jų poreikiai irgi labai skirtingi.

Tai nereiškia, kad turite išmokti skaičiuoti dienos racioną savo augintiniui, profesionalai tai padaro už jus.

Specializuota gamykla - Lietuvoje

Nuo 2004 metų Kauno rajone, Zapyškyje, veikia UAB „Akvatera“ priklausanti vienintelė Lietuvoje specializuota naminių gyvūnų ėdalų gamykla – jos įrengimai yra vieni moderniausių Europoje.

„Akvatera“ savo veikloje remiasi ne tik pažangiomis ir sveikomis technologijomis, bet ir profesionalų technologų iš Vakarų Europos konsultacijomis, naudoja gyvūnų ėdalui gaminti aukščiausios kokybės žaliavas. Technologijos procesas sertifikuotas pagal kokybės vadybos sistemos standartus, įmonėje įdiegta aplinkosaugos vadybos sistema.

Visa tai leidžia gaminti aukštos kokybės produktus už optimalią kainą.

„Akvatera“ tiekia gyvūnų ėdalą stambiausiems Lietuvos mažmeninės prekybos tinklams, specializuotoms zooverslo parduotuvėms. Įmonės produkcija taip pat eksportuojama į Latviją, Lenkiją, Rusiją, Vokietiją, kitas šalis.

Šeriami visaverčiu, profesionaliai subalansuotu ėdalu gyvūnai yra sveiki ir žvalūs. „Akvateros“ gaminamą gyvūnų maistą jūsų augintiniai gerai ėda, lengvai virškina. Aukštos kokybės vištienos, kalakutienos, jautienos, ėrienos, lašišos proteinai, augalinių ir gyvulinių riebalų derinys, javų grūdai, ryžiai ir ląsteliena ėdalui suteikia skonį, kurį gyvūnai mėgsta.

„Akvatera“ gamina gyvūnų maistą naudodama ekstrudavimo technologiją, jo negranuliuoja. Mokslininkų nustatyta – taip sveikiau ir naudingiau.

Pagerėja jų gyvenimo kokybė, o tuo pačiu pagerėja ir jūsiškė – lakstyti su nesveikai maitinamu augintiniu pas veterinarą tikrai nėra pats didžiausias malonumas. Be to, dėl prasto maitinimo susirgusį gyvūną gydyti dar ir nepigiai kainuoja – ne tik veterinarijos gydytojo paslaugos, bet ir vaistai.

Apdovanota aukso medaliu

„Akvatera” didžiausioje pasaulinėje zooparodoje Vokietijos mieste Niurnberge, vykusioje gegužės 22-25 dienomis, pristatė naujausius savo gaminius - aukštos kokybės  šunų ir kačių ėdalą „Araton” bei „Nature`s Protection”. Produktų kokybę ir receptūras aukštai įvertino ekspertai ir  pašarų gamybos profesionalai. „Akvateros” gaminamas kačių ir šunų maistas „Borgo” pelnė aukso ir sidabro medalius  Lietuvos pramoninkų konfederacijos surengtame konkurse „Lietuvos Metų gaminys 2007”.

„Akvateros“ produktai – tai skanus ir sveikas maistas jūsų šunims, katėms, triušiams, žiurkėnams ir šinšiloms. Tai dar vienas būdas teikti gyvenimo malonumą – jūsų augintiniams, o tuo pačiu – jums.

Specializuota gyvūnų ėdalų gamykla Akvatera.

Daugiau informacijos:

www.akvatera.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/akvatera_aukstos_kokybes_lietuviski_edalai_gyvunams/
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.