Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Aliuminio gaminių privalumai ir naujovės

   2021-02-12

Kodėl populiarėja aliuminio profilių langai, durys, turėklai, teiraujamės specialistės – UAB „Alnectus“ vadovės Linos Grėbliauskienės.

 

 

Pasak ekspertės, aliuminio konstrukcijų paklausa vis didėja ir Lietuvoje, nes aliuminis yra lengvas, ilgaamžis, atsparus korozijai ir ilgai nekeičia savybių.

 

Skirtingai apdirbti ir paruošti gaminiai, pradedant nuo turėklų, langų profilių, interjero ir eksterjero apdailos detalių iki masyvių konstrukcijų – gali būti plačiai taikomi statybų sektoriuje. Kadangi aliuminis yra minkštas, iš jo lengva išgauti norimą formą, o apdirbus naujomis technologijomis – ir norimą tvirtumą. 

 

Aliuminio gaminių įvairovė 

Specialistė pastebi, kad ypač didėja naujo gaminio paklausa – aliumininiai turėklai, kurie transformuojasi į vėjo atitvarus. Įprastas 1,0 – 1,2 m aukščio turėklas vienos rankos spustelėjimu išsitraukia ir pasikelia iki 2 metrų. Ne tik funkcionalu, bet ir estetiška, suteikia komforto, nes apsaugo nuo vėjo tiek balkonuose, tiek terasose. Net rudenį ar žiemą galima užuovėjoje pasimėgauti puodeliu kavos. 

 

Taip pat populiarėja medžio imitacijos aliuminio turėklai, kurie gali tapti interjero ar eksterjero puošmena.

 

Aliuminio rėmai – ne tik patvarūs, bet ir nereikalauja nuolatinės priežiūros bei investicijų. Tokio nereikės kaskart atnaujinti, impregnuoti, perdažyti, kaip kad medinio. Be to, yra nemažas spalvų diapazonas. Dėl naujoviško dizaino, tinka moderniems namams ir komerciniams pastatams. Konstruojant kartu su stiklu, galima sukurti perregimas terasas ar balkonus. Dėl savo savybių ir plastiškumo aliuminio konstrukcijos turėklai pastato fasadui suteikia lengvumo ir modernumo. 

 

Nors pagaminti iš aliuminio kainuoja brangiau, finale sutaupoma, nes kartą pastatei ir pamiršai. Po  20 metų bus lygiai toks pats, koks ir sumontavimo pradžioje. 

 

 

Kokybiškas – sertifikuotas produktas

Pasak ekspertės, renkantis svarbu atkreipti dėmesį į produkto kokybę. „Mūsų įmonė prekiauja tik sertifikuotais, visus ES reikalavimus atitinkančiais ir patikrintais A+ ir net A++ klasės gaminiais. Aliuminio langai, durys pasižymi padidinta garso ir šilumos izoliacija, vandens ir oro nepralaidumu“, – sako L. Grėbliauskienė.

 

Specialistės teigimu, aliuminio profilio gaminiai (langai, durys) išpopuliarėjo ir dėl kitų savo techninių parametrų. Vis daugiau žmonių pirmenybę teikia ne plastikinėms, o aliuminio profilio durims, nes plastikas nuo karščio deformuojasi, vasarą kyla problemų jas varstant (stringa, neatsidaro). O aliuminio gaminiai taip jautriai į temperatūrų skirtumus nereaguoja (plečiasi nedaug), todėl nesukelia tokių nepatogumų.  O svarbiausia – yra ilgaamžiai. Pakisti gali tik išorinis vaizdas, spalva. Dažytam paviršiui suteikiama ne trumpesnė kaip 5 metų garantija. Tai lemia aliuminio apdirbimo būdai. Gali būti dažomas dažais arba anoduojamas. Anodacija – tai cheminis procesas, kai aliuminio spalva išgaunama elektrolizės būdu. Toks paviršius tampa atsparesnis. Tad aliuminio profilio langai, durys, turėklai yra ne tik ilgalaikė, bet ir atsiperkanti investicija.

 

 

 

UAB „ALNECTUS“

Vadovė Lina Grėbliauskienė

Tel.  +370 614 74400

El. p. info@alnectus.lt

www.alnectus.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 02 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite