Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Aliuminio pertvaros ir įstiklintos durys, kurios nebijo ugnies. Kam jos?

   2013-04-02

Saugumas šiandien yra vienas svarbiausių gyvenimo kokybės kriterijų. Europos Sąjungos statybos produktų reglamente esminis reikalavimas statiniams – priešgaisrinis saugumas. Šis reikalavimas taikomas ne tik dėl materialinių vertybių, bet svarbiausia dėl žmonių saugumo. Nereta dilema tampa, kaip suderinti saugumą bei estetinius ypatumus, kurie šiuolaikiniam vartotojui itin svarbūs.
Šiuolaikiška priešgaisrinė sauga reikalauja ne tik novatoriškų sprendimų, bet ir estetikos. Aliuminio konstrukcijos šiandien tampa bemaž klasikine mada. Kaip realizuoti šią madą, kai yra griežti reikalavimai specifinėse patalpose, kur reikalingas ypatingas apsisaugojimas nuo gaisro? Tai leidžia priešgaisrinės aliuminio konstrukcijos ir durys EI (EI60, EI45, EI30). EI – tai atsparumo ugniai klasifikavimas, kuris nurodo konstrukcijų gebėjimą gaisro metu tam tikrą laiką išlaikyti vientisumą (sandarumą), izoliacines savybes, kurios priklauso nuo spinduliavimu perduodamos kaitros.
„Saugumas tampa šiuolaikinės visuomenės vertybe, todėl atitinkamai ir technologiniai reikalavimai satybos bei pastatų eksploatavimo sektoriuose griežtėja. Jei praeitame amžiuje saugumas dažnai reikalaudavo didelių kompromisų pastato estetikos mažiau efektingo dizaino atžvilgiu, tai šiandien yra galimybės tai derinti be kompromisų“ – pasakoja UAB „Gipura“ direktorius Regimantas Viržintas.
      2012m. „Gipura“ praplėtė gaminamų aliuminio konstrukcijų gamą, Gaisrinių tyrimų centre sertifikavo priešgaisrines duris EI60, EI45, EI30. Tai leidžia tiekti rinkai be kompromisų estetišką ir labai saugų ugniai atsparų produktą. Griežtėjant statybos reikalavimams priešgaisrinės aliuminio konstrukcijos, durys turi didėjančią paklausą, kadangi su šiais gaminiais statytojai gali išpildyti įmantriausias architektų vizijas išlaikydami pasatatui keliamus priešgaisrinius reikalavimus. Priešgaisrinės pertvaros ir durys naudojamos padidintos rizikos zonose, kur atitinkamai keliami atsparumo ugniai reikalavimai:
GIP EI60 – tai įstiklintos aliuminio profilių durys (konstrukcijos), kurios kilus gaisrui nepraleis atviros ugnies, užtikrins sandarumą ir sulaikys karštį nemažiau kaip 60 minučių, GIP EI45- nemažiau 45 minučių, GIP EI30 – nemažiau 30 minučių.
Pasak pašnekovo, UAB „Gipura“ šiuos gaminius išbandė notifikuotoje LR Gaisrinių tyrimų centro laboratorijoje ir atitinkamai įgijo sertifikatus, patvirtinančius, kad įmonėje gaminamos konstrukcijos GIP EI30, GIP EI45, GIP EI60 atitinka priešgaisriniams gaminiams keliamus griežčiausius reikalavimus.
Aliuminio konstrukcijas, langus ir duris bendrovė gamina iš Vakarų Europoje pripažintų aukštos kokybės aliuminio sistemų YAWAL SYSTEM bei PONZIO profilių, naudoja modernius stiklo paketus su gaminio paskirčiai reikalingomis savybėmis (pagerintų termo savybių, akustinių savybių, saulės kontrolės, padidinto atsparumo smūgiams stiklo paketai), priešgaisriniams gaminiams naudoja PILKINGTON priešgaisrinius stiklo gaminius.“ Priešgaisrinės aliuminio konstrukcijos gaminamos naudojant nedegias medžiagas, ugniai atsparius specialiuosius elementus. –pasakoja UAB „Gipura“ įmonės vadovas. - Visos medžiagos (pradedant nuo aliuminio profilio, stiklo, furnitūros elementų, spynų iki silikono ir tarpinių) turi ne tik tinkamumą patvirtinančias deklaracijas, bet yra papildomai testuotos bandymų laboratorijoje.“

1. EI – tai atsparumo ugniai klasifikavimas, kuris nurodo konstrukcijų gebėjimą gaisro metu tam tikrą laiką išlaikyti vientisumą (sandarumą), izoliacines savybes.
2. UAB „Gipura“ aliuminio gaminius išbandė notifikuotoje LR Gaisrinių tyrimų centro laboratorijoje ir atitinkamai įgijo sertifikatus, patvirtinančius, kad įmonėje gaminamos konstrukcijos GIP EI30, GIP EI45, GIP EI60 atitinka priešgaisriniams gaminiams keliamus griežčiausius reikalavimus.
3. Priešgaisrinės aliuminio konstrukcijos gaminamos naudojant nedegias medžiagas, ugniai atsparius specialiuosius elementus.

Regimantas Viržintas
UAB “Gipura” direktorius
Briedžių takas 4c, Kaunas,
8 37 351912, 8 37 758023
info@gipura.lt, www.gipura.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite