Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Alyvuotos ar lakuotos medinės grindys? Ką pasirinkti?

   2020-03-26

Medinės grindys yra namų jaukumo simbolis. Jos šiltos, jomis labai malonu vaikščioti basomis. Medinės grindys pasirinktinai dengiamos alyva arba laku. Šios dvi grindų padengimo technologijos taip ištobulėjo, kad nei vizualiai, nei liečiant nebeįmanoma jų atskirti. Pastebime, kad interjero dizaineriai savo klientams dažnai parenka labai šviesaus atspalvio alyvuotas grindis. Tačiau ar ilgai jos išliks tokios šviesios ir atrodys estetiškai? Dažnai pirkėjams primename, kad grindys – ne lubos: jos turi būti ne tik gražios, bet ir praktiškos. Taigi, ką pasirinkti – alyvą ar laką? Pasirinkimas priklauso nuo pirkėjo pageidaujamo grindų atspalvio.

 

 

Paprastai savo pirkėjams, kurie renkasi medines grindis, užduodame tris klausimus. Kokio atspalvio grindų norėtumėte? Ar jums patinka grindų paviršius su šakomis, ar be jų? Ar esate pedantiškas žmogus? Antrasis klausimas klientams suprantamas – kuo margesnės grindys, tuo jos praktiškesnės, tačiau trečiasis – neretai juos suglumina. O juk tai labai susiję su grindų pasirinkimu! Vieni žmonės gyvena labai pedantiškai, pas kitus vyrauja „meniška betvarkė“. Pedantiškiesiems pirkėjams gali būti labai apmaudu, jei po pusmečio jų labai šviesaus atspalvio alyvuotos grindys pradės tamsėti. 

 

Alyvuotos grindys neturi tokios kietos ir visą dengiančios apsauginės plėvelės, kurią turi lakuotos grindys, todėl purvas, kuris yra neišvengiamas namų „draugas“,  ant alyvuotų grindų paviršiaus kaupiasi labiau, nei ant lakuotų grindų paviršiaus. Laikui bėgant, viršutinis alyvos sluoksnis nusidėvi ir medinių grindų poros tampa vis atviresnės, dar labiau prieinamos purvui.

 

Lakuotos grindys turi apsauginę plėvelę, kuri nenusidėvi. Pirkėjams, kurie renkasi šviesias grindis, dažnai pateikiame tokį palyginimą: įsivaizduokite, kad renkatės ne šviesias grindis, bet baltus sportinius batelius, ir svarstote tarp tekstilinių ir odinių. Kaip jie atrodys po penkių dėvėjimo sezonų? Tekstiliniai – bus jau nudėvėti, nes tekstilė, kaip ir alyvuotos medinės grindys, neturi pakankamo barjero nuo purvo. Nuo odinių batelių mes tik nuvalysime purvą ir jie atrodys kaip nauji, gal tik vieną kitą įbrėžimą teks užmaskuoti. Taigi, renkantis šviesaus atspalvio medines grindis, mes rekomenduojame rinktis laką. Šviesaus atspalvio lakuotos grindys ilgiau išlaikys savo prekinę išvaizdą.

 

 

Jei pirkėjai ieško natūralaus atspalvio grindų, mes rekomenduojame rinktis alyvą. Alyvuotos grindys, nepriklausomai nuo to, šviesios, natūralaus atspalvio ar tamsios, dėl joms būdingų atviresnių porų kaupia dulkes ir kitas apnašas, tačiau nugulusios ant natūralios ar tamsesnės spalvos alyvuotų grindų paviršiaus jos labai nekontrastuoja, mažiau krenta į akis. Taip pat pasirinkę alyvą išvengsime bespalvio lako reakcijos į saulę - grindų nugelsvėjimo.

 

Alyvuotos grindys braižosi mažiau už lakuotas, nes neturi tvirtos apsauginės plėvelės. Įbrėžti plėvelę yra žymiai lengviau nei įbrėžti medį. Ne paslaptis, kad įbrėžimai labai pastebimi ant tamsių paviršių. Taigi, renkantis tamsaus atspalvio grindis, mes taip pat rekomenduojame rinktis alyvą.

 

Dažnai žmonės atsisako jaukumo, kurį teikia medinės grindys dėl menamo jų nepraktiškumo, ir renkasi grindis iš plokštės (laminatą) arba PVC (vinilines). Tačiau mes užtikriname, kad galite džiaugtis natūraliomis, šiltomis medinėmis grindimis ir neturėti jokių rūpesčių dėl jų: tereikia tinkamai pasirinkti grindų atspalvį bei padengimą – alyvą ar laką.

 

 

 

UAB „BARCINI“

VAIDA PEREDNYTĖ

Savanorių pr. 219, Kaunas

Tel. +370 630 08638

El. p. grindys@alberoparket.lt

www.alberoparket.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite