Vidaus apdaila – vienas iš sudėtingiausių etapų, statant ar atnaujinat savo būstą. 

 

Tai didelio kruopštumo ir žinių reikalaujantis procesas. Norint pasiekti aukštų rezultatų, rekomenduojama ne tik naudoti patikimas kokybiškas medžiagas, tačiau ir patikėti darbus tiems, kas iš tikrųjų žino kaip įgyvendinti Jūsų viziją. Tinkamai pasirinkti apdailos meistrai leis Jums ne tik mėgautis puikiais rezultatais, bet ir pasistengs, kad visi darbai Jums apsieitų be jokio „galvos skausmo“.

 

„Esame komanda, kuri dirba kokybiškai, patikimai, kad klientas liktų patenkintas mūsų darbu. Visuomet stengiamės patarti klientams praktiškumo, patikimumo ir patogumo atžvilgiu. Dirbame tik su Knauf tehnologijos vokiškomis medžiagomis, tad savo darbams drąsiai suteikiame garantijas“, - pasakoja Žilvinas Kirjanovas, vadovaujantis komandai, kuri atlieka ne tik vidaus apdailos darbus (paruošimas, glaistymas, dažymas), bet ir plytelių klijavimo darbus viduje ar lauke, pagal individualius ar paprastus projektus.

 

 

„Mūsų tikslas, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų darbų kokybe. Dirbame su sutartimi, paskaičiuojame sąmatas. Patenkintas klientas – geriausia reklama“, - šypsosi Ž. Kirjanovas.

 

 

 

APDAILOS DARBAI

Vadovas Žilvinas Kirjanovas

Tel. +370 648 76991

+370 603 52517

El. p. z.kirvis@gmail.com

www.paslaugos.lt/zilvis-zv150

 

 

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/apdaila_is_profesionalo_ranku/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.