Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Apsaugos paslaugos: efektyvūs sprendimai gali būti netradiciniai

   2013-04-03

Samdydamiesi turto apsaugos paslaugų teikėjus, dažnai elgiamės kaip valstybinės įmonės – viską užgožia mažiausios kainos principas. Užmirštame, kad šiuolaikinės technologijos suteikia vis naujų galimybių.
Dažnai manome, kad viską žinome apie turto apsaugą, bet ekspertai sako, kad taip nėra. Paprasčiau yra apsaugoti būstą, bet verslo apsauga yra gerokai sudėtingesnis dalykas.
Neseniai atsirado nauja paslauga – nepriklausomi verslo saugumo ekspertai. Verslo ar namų saugumą įvertina ekspertai, kurie iš karto mato saugumo spragas ir gali patarti, kaip jas „uždangstyti“.
„Turtas Lietuvoje saugomas labai prastai, - sako nepriklausomas verslo saugumo ekspertas, tarnybos „Vyčio komisarai“ vadovas Aidas Gruodys. - Trūksta kvalifikuoto personalo, konkurencija dažnai pasireiškia neprotingu kainų numušimu. Nerimta, kai saugos tarnyba siūlo paslaugas už 9 litus ar mažiau už darbuotojo darbo valandą. Ir į šią sumą dar įeina civilinės atsakomybės draudimas! Kokios kokybės galima tikėtis už tokią kainą, jei sąnaudos akivaizdžiai ją viršija?“
Aidas Gruodys mano, kad kai kurių Lietuvos saugos tarnybų darbe reikalingi pokyčiai, leidžiantys prisitaikyti prie konkurencingos aplinkos.
„Galima rasti efektyvių, bet nedidinančių kainų sprendimų pasitelkiant ekspertų vertinimus, kitų šalių patirtį, naujas technologijas, - sako pašnekovas. – Kartais tie sprendimai iš pirmo žvilgsnio atrodo paradoksalūs, bet jie puikiai veikia“.
Bene efektyviausi sprendimai pasiekiami fizinę apsaugą kombinuojant su elektroninėmis sistemomis, jie leidžia mažinti ir sąnaudas, ir riziką.
„Viena didelė statybinių paslaugų įmonė, turėjusi daug problemų dėl apsaugos organizavimo, užsakė nepriklausomų saugos ekspertų, apsaugos audito paslaugas, - pasakoja pašnekovas. – Gavo ataskaitą, buvo pateikta vaizdo medžiaga, kiti įrodymai, kaip „dirba“ sargai, įvertinta rizika. Klientas nusprendė atsižvelgti į ekspertų rekomendacijas ir keisti saugos specifiką. Po to iš objektų nustojo dingti turtas, o sąnaudos turto apsaugai sumažėjo apie 40 procentų“.
„Saugos tarnybas reikia kontroliuoti, tai irgi sumažina riziką, - įsitikinęs Aidas Gruodys. – Patys užsakovai dažniausiai neturi pakankamai kompetencijos tai padaryti. Būtent tam ir praverčia saugumo ekspertų patirtis, jų patarimai planuojant, organizuojant ir kontroliuojant apsaugos procesus“.
„Vyčio komisarai“ teikia aukšto lygio kokybės inspektorių, saugumo ekspertų ir konsultantų paslaugas. Laikomasi principo, kurį kadaise apibrėžė genialusis fizikas Albertas Einšteinas: „Didžiausia beprotybė yra nuolat darant tą patį, tikėtis kitokių rezultatų“. Todėl efektyviausių saugos būdų ieškoma vadovaujantis netradiciniais metodais ir Lean metodika.
Jau ne viena įmonė naudoja modernius apsaugos būdus, kai saugomo objekto vaizdą užsakovas gali matyti bet kurioje vietoje, net važiuodamas automobiliu, naudodamas išmanųjį telefoną, o namuose ar biure - kompiuterį.

1. Neseniai atsirado nauja paslauga – nepriklausomi verslo saugumo ekspertai. Verslo ar namų saugumą įvertina ekspertai, kurie iš karto mato saugumo spragas ir gali patarti, kaip jas „uždangstyti“.
2. Bene efektyviausi sprendimai pasiekiami fizinę apsaugą kombinuojant su elektroninėmis sistemomis, jie leidžia mažinti ir sąnaudas, ir riziką.

Aidas Gruodys
Verslo saugumo ekspertas
www.saugumoekspertas.lt
www.vyciokomisarai.lt, 8 652 26323

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite