Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Apskaitos ir audito paslauga verslo įmonėms

   2006-12-27

“Mūsų gyvenimo kokybė tiesiogiai priklauso nuo siekio tobulėti – ir visai nesvarbu, kokią veiklos sritį pasirinksime”.

Vincentas T.Lombardi

Mums, auditoriams, gerai žinoma, kad sukurti verslo informacinį modelį nėra paprastas uždavinys. Mums svarbu įsisavinti tai, kas iki šiol sukurta apskaitos mokslo srityse, pagrįstą Tarptautinių apskaitos standartų ir Europos Sąjungos Direktyvų reikalavimais. Mes džiaugiamės, kad esame situacijoje, kai galime palyginti, įgyti naujų žinių, naudodamiesi kitų laisvosios rinkos šalių apskaitinkų įdirbiu. Tačiau tenka pripažinti, kad šiomis galimybėmis pasinaudoja ne visi verslo įmonėse dirbantys apskaitininkai. Daugelio nuostata “nėra laiko mokytis, reikia dirbti”. Beatodairiškas pinigų uždirbinėjimas, ypač kai jis vykdomas laiko ir jėgų sąskaita, kurie turėtų būti skiriami kvalifikacijai kelti, gali tapti pragaištingi įmonės vadovui ir pačiam apskaitininkui. Todėl dabar padažnėjo atvejų, kai įmonių vadovai kreipiasi į mus, norėdami sužinoti tikrąją savo veiklos finansinę būklę ir, kaip paprastai, įmonės apskaitą tvarkantis buhalteris dirba keliose įmonėse. Daugeliu atvejų greitai nepavyksta nustatyti tokių įmonių finansinės būklės, tenka apskaitą sutvarkyti iš naujo. Be abejo, pateikti rezultatai dažnai nustebina įmonės vadovus. Netinkamos apskaitos vedimo signalas vadovams turėtų būti – laiku nepateiktos finansinės ataskaitos. Jeigu buhalteris delsia tai padaryti mėnesį arba dar ilgiau, reikėtų samdyti mūsų audito firmą ir išsiaiškinti apskaitoje esančius trūkumas. Delsti negalima, nes tuomet patiriama didesnė materialinė žala.

Apskaitininkui svarbiausias  turtas - gera reputacija. Nors apskaitininkai gana dažnai atsiduria moraliniu požiūriu sudėtingose situacijose bei konfliktų židiniuose, jie vadovaujasi savo sąžine bei etikos kodeksu, kuris pagal įstatymą privalomas visiems audito firmoje dirbantiems darbuotojams, skirtingai nei kitoms apskaitą tvarkančioms įmonėms, kurių veklos nekontroliuoja jokia priežiūros institucija.

Todėl mūsų firmos auditoriai kiekvienais metais privalomai išklauso finansinės apskaitos, mokesčių skaičiavimo kursą, nepaisant to, ar kas nauja toje srityje įvyko. Kaip tik dėl šios priežasties darbdaviai turėtų rinktis jau kažkiek patyrusius apskaitininkus arba mūsų audito įmonę, kurioje apskaitos tvarkymą kontroliuoja atestuota auditorė.

Akcinių bendrovių įstatymas pateikia kriterijus, pagal kurios bendrovės privalo atlikti finansinės atskaitomybės auditą, o finansinę atskaitomybę kartu su audito išvada pateikti juridinių asmenų  registro tvarkytojui. Artėjant metų pabaigai pats laikas samdyti mūsų audito firmą atlikti metinį finansinės atskaitomybės auditą. Jis naudingas visoms įmonėms nepaisant to, koks yra įstatymo reikalavimas, bet ir dėl to, kad sužinotumėte realią įmonės padėtį, patikrintumėte, ar teisingai apskaičiuoti mokesčiai.

Pasinaudoti mūsų audito įmonės paslaugomis visuomet racionaliau nei mėginti savo jėgomis išspręsti iškylančias problemas. Mėginti patiems pasiekti auditorių kolektyvinio darbo rezultatą būtų ne taip paprasta – greičiau galima nusipirkti konsultantų paslaugas. Taip galima ne tik sutaupyti laiko, bet ir išvengti brangiai kainuojančių klaidų.

Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų atliekamas paslaugas, bendraukite su mumis internetiniame puslapyje www.censitor.net. Ten rasite visus atsakymus.

Alinos Sokolovienės audito firma “Censitor”
Auditorė Alina Sokolovienė


Mus rasite Kaune, Statybininkų g. 7
tel. (8-37) 750755, faksas (8-37) 731901
Marijampolėje Mokolų g. 24,  
tel. (8-343) 59241
El.p.:
nerijus.sokolovas@censitor.netĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite