Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Apvalių formų moterys taip pat gali būti stilingos!

   2012-11-14

Salono, prekiaujančio didelių dydžių moteriškais drabužiais, „Rubenso stilius“ devizas – „Gražiai atrodyti niekas neuždraus“. Jų klientės savo poreikiais niekuo nesiskiria nuo kitų moterų. Juk kiekviena moteris ne tik nori, bet ir gali būti stilinga.

Nors šiandieniniai mados vėjai primena lietuviškus škvalus (staigiai ateina, greitai praeina) ir reikalauja sugebėjimo nuolat keistis bei pirkti naujus drabužius, išbandyti skirtingas temas bei įsijausti į vis kitą vaidmenį, daugelis pamiršta, kad spintoje turi kabėti ne tik naujausias tendencijas atitinkančios suknelės ar aksesuarai. Juk kiekviena moteris turi savo mylimiausius džinsus, jaukiausią megztinį, prie bet kokio derinio tinkančią mylimą rankinę ir šiais daiktais džiaugiasi ne vieną sezoną. Ilgaamžiškumas ir kokybė – svarbiausia drabužinės pagrindų taisyklė. Ne veltui Gabrielle „Coco“ Chanel teigė, jog kiekvienai moteriai tiesiog būtina kokybiška juoda suknelė – universalus drabužis, kurį galima turėti nors ir kelias dešimtis metų, tačiau įvairių detalių pagalba nuolat ieškoti naujo apdaro veido.
Didelių dydžių drabužis gali būti toks pat stilingas, kaip ir mažų - tai jau seniai  žino  ne tik didelių dydžių moteriškų drabužių salono „Rubenso stilius“ darbuotojos, bet ir nuolatinės klientės.. Drabužis turi atitikti moters charakterį, tapti jos dalimi, kuri suteiks išskirtinumo, leis pasijusti patogiai ir šiuolaikiškai.
„Didelių dydžių drabužiai, kuriuos šiais laikais kuria pragmatiška mados industrija, paklūsta toms pačioms nepastovioms, labai sparčiai kintančioms mados tendencijoms, kaip ir standartinių dydžių apdarai, - sako Marija Kaziukaitienė, jaukaus  drabužių salono „Rubenso stilius“ vadovė. - Tokie drabužiai, kurių ieško mūsų klientės, turi būti ne tik modernūs ir atspindėti tam tikras sezono tendencijas, bet ir pabrėžti moters individualumą. Rasti išskirtinį apdarą apvalesnių formų moteriai dažnai tampa nelengva užduotis. Bet tai paprastai yra ne moters figūros, o daugiau gamintojų ar tiekėjų problema. Drabužių industrija apskritai per daug orientuota į jaunimą ir paauglius.   „Rubenso stiliaus“ salone, įsikūrusiame netoli Savanorių prospekto ir Tvirtovės alėjos sankryžos, pasak pašnekovės, daug dėmesio skiriama bendravimui su klientu, poreikių išsiaiškinimui. Norima išgirsti kiekvieną jo pageidavimą, kad įsigytas drabužis nenuviltų, o taptų mėgstamu, leidžiančiu jaustis puikiai kas dieną. Orientuojamės į verslias, šiuolaikiškas moteris, kurios nuolatos skuba, tačiau visuomet atrodo puikiai. Mūsų darbuotojai stengiasi taupyti klienčių laiką, padėdami išsirinkti tuos rūbus, kurie geriausiai atitinka ne tik  moters skonį, bet ir figūrą.
Šios parduotuvės asortimentas išsiskiria įvairaus dydžių rūbais. Kiekviena pirkėja ras savo dydžio rūbą žymiai greičiau nei tikėjosi, o taip pat nenusivils kokybe.
Pasak pašnekovės, labai svarbu, kad drabužis išryškintų kūno grožį ir paslėptų jo trūkumus - tai aktualu visoms klientėms. Parduotuvės personalas visuomet ne tik supažindins su naujausiomis mados tendencijomis, bet ir padės dideliame rūbų asortimente išsirinkti savo drabužį.
„Esu įsitikinusi: mes galime kiekvienai klientei suteikti galimybę pasijusti deive, tarsi nužengusia iš Rubenso paveikslų, - sako įmonės vadovė. Prekiaujame garsiausių Europos gamintojų drabužiais, pasižyminčiais itin aukšta kokybe, galime pasiūlyti tikrą spalvų bei stilių įvairovę“.       
„Rubenso stilius“ siūlo savo klientėms drabužius, pagamintus žinomų Vokietijos, Danijos, Didžiosios Britanijos  firmų.
„Radome mums tinkamų, aukšta kokybe pasižyminčių moteriškų drabužių gamintojų ir kaimyninėje Lenkijoje“, - pasakoja įmonės vadovė.
Salone siekiama kurti atmosferą, kuri skirtųsi nuo didelio prekybos centro skubėjimo. Siekiama, kad klientės čia jaustųsi jaukiai ir patogiai, kad galėtų pajusti visus nedidelės parduotuvės privalumus.

1. „Rubenso stiliaus“ salono misija – ne vien tik parduoti apdarą, bet ir išlydėti klientę namo geros nuotaikos bei išsirinkusią jai tinkantį ir patinkantį drabužį.
2. Didelių dydžių drabužiai, kurių ieško kiekviena Rubenso stiliaus moteris, turi būti ne tik modernūs ir atspindėti tam tikras sezono tendencijas, bet ir pabrėžti moters individualumą.Marija Kaziukaitienė
Kauno įmonės „Rubenso stilius“ vadovė
Tvirtovės alėja 88, tel. 8 37 211875
www.rubensostilius.lt | info@rubensostilius.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite