Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ar gali būti, kad jūsų organizmas kenčia nuo deguonies trūkumo?

   2024-03-05

Kiek deguonies gauname su įkvepiamu oru? Kaip toliau vyksta deguonies įsisavinimas? Kada nutinka taip, kad ląstelės negauna pakankamai deguonies? Kaip galima pagerinti organizmo aprūpinimą deguonimi? Apie tai pasakoja MB Sveikatos terapijos centras direktorė Eglė Stankūnė.

 

Kas yra deguonies įsisavinimas ir kada jis sutrinka?

Su oru visada įkvepiame 21 proc. deguonies – nesvarbu, ar esame mieste, miške ar prie jūros. Tačiau deguonies įsisavinimas nėra įkvėpimas. Deguonis įsisavinimas, kai hemoglobinas jungiasi su deguonimi ir perneša jį į audinius.

Deguonies įsisavinimas sutrinka dėl fizinių traumų, imuninių, virusinių, neurologinių ir onkologinių ligų, senstant, dėl viršsvorio ar dėl streso. Būsena, kai ląstelės kenčia deguonies trūkumą, vadinama hipoksija. Tokiu atveju, susilpnėja organizmo imuninės ir regeneracinės savybės.

 

 

Hiperbarinė deguonies terapija – atrasta prieš 200 metų, išpopuliarėjusi dabar

Hiperbarinė deguonies terapija – procedūra, kai organizmas veikiamas aukšto slėgio medicininiu deguonimi. Prieš 200 metų, ši priemonė taikyta gydant nukentėjusius nuo gaisrų – žmonės, apsinuodiję smalkėmis, patyrę nudegimų, po šios terapijos greičiau atsigaudavo.

Šiandien, ši terapija taikoma norint pagerinti organizmo aprūpinimą deguonimi ląstelių lygmenyje. Terapijos metu, žmogus paguldomas į kapsulę, kur kvėpuoja aukšto slėgio medicininiu deguonimi. Smagumui užtenka vieno karto, pagerėjimas jaučiamas po 5, paprastai rekomenduojama 10 procedūrų, o iš esmės procedūrų skaičius neribojamas.

 

Kam skiriama hiperbarinė deguonies terapija?

Terapija naudojama profilaktikai, norint sustiprinti imuninę sistemą, palaikyti normalų kūno svorį, pagerinti miego kokybę, atjauninti veido odą, atsikratyti galvos skausmų, sumažinti streso poveikį. Sportininkai naudojasi šia terapija, siekdami pagerinti ištvermę ar greičiau atsistatyti po traumų.

Terapija tinkama žmonėms, kurie serga virusinėmis, imuninėmis, onkologinėmis, neurologinėmis ligomis, yra patyrę fizines ir emocines traumas, turi viršsvorio, kenčia nuo senatvinių negalavimų.

 

Kodėl sakoma, kad hiperbarinė terapija neturi alternatyvų?

Terapijos metu, organizmas įsisavina iki 10 kartų daugiau deguonies. Tai turi milžinišką poveikį imuninei sistemai – organizmas greičiau sveiksta, lėčiau sensta, sparčiau gyja žaizdos, paspartėja kolageno gamyba.

Panašų imuninės sistemos atsaką galima išprovokuoti, derinant aukšto intensyvumo sportą su protarpiniu badavimu. Daugumai žmonių tai sunkiai įmanoma, todėl sakoma, kad hiperbarinė terapija neturi alternatyvų.

 

 

MB Sveikatos terapijos centre teikiamos hiperbarinės deguonies terapijos paslaugos, bei kitos, gretutinės paslaugos, stiprinančios hiperbarinės deguonies terapijos poveikį – tai yra šalčio terapija ir dietologo konsultacijos.

 

Eglė Stankūnė, direktorė

MB Sveikatos terapijos centras

K.Petrausko g. 28, LT-51346 Kaunas

Tel. 370 694 49664

El.paštas: info@sveikatosterapija.lt

www.sveikatosterapija.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 04 19 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite