Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ar Lietuvoje gaminti drabužiai per geri likti Lietuvoje? Tikrai ne!

   2013-12-06

Apie lietuviškų gaminių ypatybes bei išskirtinumą kalbiname lietuviškų drabužių parduotuvės „Flos Veris“ savininką Saulių Pilkauską. Kuo skiriasi lietuviškų gamintojų produkcija nuo to, ką mums siūlo prekybos centrai?

Lietuviai – visame pasaulyje vertinami siuvėjai!

Lietuviai nuo seno garsėjo kaip geri siuvėjai, dar Tarybų Sąjungos laikais lietuviškas trikotažas buvo aukščiausios kokybės gaminys. Pas mus įrengtos didžiulės siuvyklos aprūpindavo visą Tarybų Sąjungą. Po nepriklausomybės atkūrimo, dėl nedidelės Lietuvos rinkos, dauguma lietuviškų siuvyklų pradėjo orientuotis į užsienio pirkėjus. Iš Lietuvos siuvyklų drabužiai su garsių firmų etiketėmis vis dažniau keliauja tiesiai į Vakarų Europos parduotuves. Tai rodo puikią gaminių ir atliekamo darbo kokybę. O mūsų vartotojai netenka galimybės pasidžiaugti savo šalyje pagamintais kokybiškais drabužiais.

„Atvežtinė“ mada Lietuvoje stipriai vėluoja!

Lietuvos rinka gana maža, o parduodant mažai sunku užsidirbti. Dažnas jau pastebėjo, kad į Lietuvą atkeliauja nepaklausūs arba praeito sezono mados gaminiai. Tačiau jų kainos išlieka aukštos. Žinoma, išskirtinio dizaino arba garsių firmų atstovų drabužių bei aksesuarų yra, tačiau neretam lietuviui jų kainos sunkiai įkandamos.

Lietuviški gamintojai žengia koja kojon su mada!

Lietuviškų gamintojų produkcija žengia koja kojon su mada. Net ir Lietuvos rinkai siuvantys nedideli gamintojai stropiai seka mados tendencijas. Pavyzdžiui, kai kurie Flos Veris trikotažo gaminiai, jau siuvami iš 2015 metų lietuviškų bei itališkų kolekcijos medžiagų. Tai puikios kokybės, naujausių dizainų ir technologijų audiniai. Nedidelių kolekcijų privalumas – išskirtinis mados jausmas. Pižamų vakarėlyje nesutiksite kaimynės su tokia pat pižama (šypsosi Saulius). Mūsų kolekcijos atnaujinamos kas savaitę, nelaukiame naujo sezono pradžios, savo pirkėjus nuolatos lepiname naujais modeliais bei spalvomis. Kad liktume originalūs, to paties modelio ir tos pačios spalvos drabužėlių pagaminame po keliolika vienetų. Pirkėjai tik 2015 metais išvys didžiųjų gamintojų pateikiamus gaminius iš medžiagų, kurias mes naudojame jau šiandien.

Gaminio kokybė slypi siūlėse…

Lietuviškų gaminių kokybės ir kainos santykis yra daug palankesnis vartotojui nei užsienio gamintojų. Jie išsiskiria ypatinga medžiagų ir siuvimo kokybe. Renkantis drabužius būtina atkreipti dėmesį į siūles. Jei nusiūsime siūlę ir jos neužtvirtinsime, ji po pirmojo skalbimo ims irti. Kuomet atliksime specialų susiuvimą, vadinamą užtvirtinimu, siūlė laikys ilgai. Deja, taupumo sumetimais ne visi atvežtiniai gaminiai būna taip pasiūti... Gaminant mūsų produkciją daugelis operacijų atliekamos rankomis, tai leidžia nuolat tikrinti siuvinio kokybę ir nuosekliai suderinti audinių raštų detales. Ypatingai svarbu ir tai, kad Lietuvos gamintojų produkcija yra pritaikyta lietuvaičių kūno sudėjimui. Siūlomas didelis dydžių pasirinkimas.

1 Euras lygu 1 Litas !

Komentuodamas kainos ir kokybės santykį, galiu pasakyti, kad Vakarų Europos gyventojai už tokios pat kokybės prekes panašią sumą moka eurais, ką lietuviai mūsų parduotuvėje sumoka litais. Mes patys (Flos Veris) būdami gamintojai, pirmiausia pristatome savo produkciją, todėl partnerių gaminiams galime taikyti gerokai mažesnį antkainį nei įprasta kitose parduotuvėse. Taigi, kainos mūsų parduotuvėje tokios pačios kaip gamintojų firminėse parduotuvėse, o kai kuriais atvejais net žemesnės. Flos Veris lietuviškų gamintojų parduotuvė suteikia unikalią galimybę lietuviams vienoje vietoje rasti daugelio žinomiausių Lietuvos gamintojų naujausius gaminius. Jūsų paslaugoms net septynios persirengimo kabinos, o patyrę konsultantai visuomet pasirengę surasti būtent jums tinkamą modelį bei dydį.

1. Flos Veris, lietuviškų gamintojų parduotuvė, suteikia unikalią galimybę vienoje vietoje rasti daugelio žinomiausių Lietuvos gamintojų naujausius gaminius.
2. Lietuviški gaminiai seka naujausias mados tendencijas ir išsiskiria ypatinga medžiagų bei siuvimo kokybe.
3. Flos Veris trikotažo gaminiai atnaujinami kas savaitę, jau siūname iš 2015 metų medžiagų kolekcijos!
4. Flos Veris parduotuvėje gaminiai yra gauti tiesiai iš gamintojų, o jų kainos tokios pat arba žemesnės nei gamintojų parduotuvėse.


                    Lietuviškas apatinis trikotažas

Saulius Pilkauskas
"Flos Veris" savininkas
Savanorių pr. 286, Kaunas
Tel. 37 704866, 8 699 37925
www.flosveris.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite