Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ar tikrai visi papildai, pažymėti kaip natūralūs, tokie ir yra?

   2019-01-14

Dėl oro užterštumo, nevisavertės mitybos ir nuolat patiriamo streso silpstančią sveikatą žmonės vis dažniau mėgina stiprinti maisto papildais. Bet ar tikrai visuose maisto papilduose esantys vitaminai bei mikroelementai yra gerai įsisavinami ir efektyvūs?

 

Etiketė su prierašu „natūralus“ ne visuomet reiškia, kad visos produkto sudėtinės dalys yra natūralios.

Skatindami pardavimus, tūkstančiai gamintojų siūlo maisto papildus su prierašu „natūralus“, nes mokslininkų jau seniai įrodyta, kad žmogaus organizmas geriausiai įsisavina natūralias, o ne dirbtiniu būdu išgautas, susintetintas medžiagas. Vis dėlto būna atvejų, kai didesnę dalį maisto papildo sudaro cukrus, krakmolas ar kitos nevertingos medžiagos, o etiketėje skelbiami mineralai ar vitaminai užima nereikšmingą vietą sąrašo apačioje. Pagal ES teisės aktų reikalavimus, tam, kad produktas galėtų būti vadinamas natūraliu, nebūtina, kad visos jo sudėtinės dalys būtų pagamintos iš natūralių žaliavų.

 

Net jei maisto papildų žaliavos yra natūralios, bet kultivuojamos ne joms įprastoje gamtinėje, švarioje aplinkoje, jos tikrai nebus tokios veiksmingos, kaip žaliavos, išgautos iš laukinių augalų.

„Siberian Health“ patentuoti produktai sukurti būtent iš laukinių žolelių, augalų, uogų, laisvai augančių žmogaus ūkinės veiklos nepaliestoje Sibiro, Altajaus, Baikalo gamtoje, kurie pasižymi dideliu biologiniu aktyvumu, o tai reiškia – ir dideliu veiksmingumu. Šie preparatai paruošti remiantis ilgus metus trukusių unikalių Sibiro, Baikalo ir Altajaus vaistažolių savybių moksliniais tyrimais. Nė viename kompanijos produkte nėra kenksmingų medžiagų ir įprastų konservantų. Jie pakeisti augaliniais komponentais, nekenkiančiais sveikatai ir nesukeliančiais jokio šalutinio poveikio. Kompanija visuomet vykdo plačius naujų biologiškai aktyvių medžiagų ir preparatų profilaktinio veiksmingumo klinikinius tyrimus, nes jos tikslas – ne tik žmogaus sveikatos išsaugojimas bei atstatymas, bet ir ligų profilaktika. Kompanijos mokslininkai kuria produktus remdamiesi endoekologijos, chronobiologijos ir adaptacinės medicinos, apie kurią rašoma ir seniausiuose Tibeto bei Indijos medicinos traktatuose, žiniomis.

Būtent dėl šių priežasčių 1996 m. Novosibirske įkurta kompanija „Siberian Health“ sulaukė didžiulio pripažinimo ir iki šiol kuria bei gamina labai platų patentuotų biologiškai aktyvių maisto priedų bei gydomosios kosmetikos spektrą. 2018 m. rugsėjo 16 d. kompanija pakeitė savo vardą į „Siberian Wellness“, nes tapo Žiemos olimpinių žaidynių rėmėja ir Rusijos olimpinio komiteto buvo pripažinta kaip įmonė, gaminanti kokybiškiausius ir sveikatai naudingiausius maisto papildus, tinkančius net profesionaliems sportininkams. Kompanijos atstovybės dirba daugiau nei 20 šalių, pristato savo produktus į daugiau nei 60 pasaulio šalių.


 

Oficialus „Siberian Wellness“ produktų

platintojas Lietuvoje - UAB "VILKANTA"

www.vilkanta.lt

 

Biuras Vilniuje:

Mindaugo 19-1, 03231 Vilnius

Tel. +370 5 2139363, +370 640 22330

El.paštas: info.vilnius@vilkanta.lt

 

Biuras Kaune:

K. Petrausko g. 13-62, 44155 Kaunas

Tel. +370 37 202460, +370 640 20322

El.paštas: info@vilkanta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite