Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ar žinojote, kad vienas iš pasaulinių autokompresorių gamybos lyderių yra Lietuvoje?

   2017-10-10

Dažnai išgirsime sakant, kad Lietuva turi didžiuotis savo informacinėmis technologijomis, biotechnologijomis, pramoniniais lazeriais, tačiau ir tradicinė metalo apdirbimo pramonė yra labai stipri ir įdomi. Ar žinojote, kad Lietuvoje gaminami sunkvežimiams, autobusams ir traktoriams skirti kompresoriai, liejamas aliuminis ir atliekami kiti sudėtingi metalo apdirbimo darbai?

Tuo užsiima UAB „Panevėžio Aurida“ – ilgą istoriją turinti įmonė. Pirmasis lietuviškas autokompresorius buvo pagamintas būtent Panevėžyje dar 1959 metais. Autokompresorius – tai įrenginys, skirtas palaikyti slėgiui pneumatinėse sunkvežimio sistemose. Šis mazgas yra labai svarbus, todėl sunkvežimius  eksploatuojančios įmonės ieško patikimų gamintojų ir tiekėjų – būtent tokia ir yra „Panevėžio Aurida“ per ilgą savo veiklos istoriją užsitarnavusi klientų pasitikėjimą.
Nuo pirmojo lietuviško autokompresoriaus pagaminimo daug kas pasikeitė, plėtėsi įmonės siūlomų produktų ratas ir gamybos pajėgumai. Dabar „Panevėžio Aurida“ gamina daugiau nei 40 skirtingų autokompresorių modelių ir jų modifikacijų, juos nuolat demonstruoja įvairiose parodose. Įmonė gamina tiek vieno, tiek dviejų cilindrų kompresorius, pritaikytus pagrindiniams, populiariausiems sunkvežimių, autobusų, traktorių modeliams.
„Panevėžio Aurida“ gaminami kompresoriai yra labai kokybiški ir yra puikiai vertinami klientų. Daugelis jų iškeliauja į Nepriklausomų Valstybių Sandraugos šalis, tokias kaip Rusija ir Baltarusija, Kazachstanas, tačiau nemažai įmonės produkcijos atitenka ir Ukrainai, ir kitų šalių rinkoms – Europos, Amerikos, Afrikos. „Panevėžio Aurida“ nuolat stengiasi plėsti savo gaminių katalogą ir užkariauti naujas rinkas, todėl tikimąsi, kad ateityje įmonės gaminami autokompresoriai bus gerai žinomi ir Vakaruose.
„Panevėžio Aurida“ automobilinių kompresorių kokybę įrodo įmonės turimi kokybę patvirtinantys sertifikatai. Kiekvienam gaminiui suteikiama net 24 mėnesių garantija. Ilgas garantinis laikotarpis yra vienas iš „Panevėžio Auridos“ pranašumų prieš konkurentus – joks kitas žinomas autokompresorių gamintojas savo produkcijai tokios ilgos garantijos nesuteikia. Tai parodo, kokia užtikrinta savo produkcijos kokybe yra „Panevėžio Aurida“ ir koks svarbus klientų pasitikėjimas yra šiai įmonei.
Visgi, svarbu paminėti, kad „Panevėžio Aurida“ ne tik gamina autokompresorius, bet ir teikia  įvairias metalo apdirbimo paslaugas. Visų pirma, įmonė atlieka mechaninį ir terminį detalių apdirbimą. Įvairios detalės iš plieno, ketaus, aliuminio gali būti gaminamos CNC tekinimo, frezavimo staklių ir kitų šiuolaikinių įrengimų pagalba. Įmonėje dirba patyręs, kvalifikuotas darbuotojų kolektyvas, kuris užtikrina aukštą gaminių kokybę. „Panevėžio Aurida“ užsakovo pageidavimu užsiima serijine ar masine įvairių detalių gamyba.
„Panevėžio Aurida“ gali metalinius gaminius apdoroti ir termiškai. Tai yra, terminiame bare atliekama krumpliaračių normalizacija, cementacija, grūdinimas ir atleidimas, alkūninių velenų terminis gerinimas, kompresoriaus vožtuvų ir kreipiančiųjų grūdinimas ir atleidimas, bei kiti darbai. Vienas iš „Panevėžio Aurida“ įmonės prioritetų – ypatingas dėmesys klientui, todėl kompetentingi gamyklos darbuotojai ir kokybės kontrolės specialistai užtikrina, kad užsakovas visuomet bus patenkintas pagamintomis detalėmis.
Galiausiai, „Panevėžio Aurida“ atlieka ir aliuminio lydymo bei liejimo darbus. Trimis  elektroindukcinėmis tigelinėmis aliuminio lydymo krosnimis gali būti lydomas aliuminis bei, naudojant šveicariškas „Buhler“ automatines liejimo mašinas, liejamos įvairios detalės. Didžiausi užsakymai visuomet ateidavo iš automobilių pramonės – „Panevėžio Aurida“ yra gaminusi mazgus didiesiems sunkvežimių ir automobilių gamintojams, tokiems kaip „Ford“, „Mercedes-Benz“, „General Motors“ ir daugeliui kitų.
„Panevėžio Aurida“ – labai ilgą istoriją turinti įmonė, savo ištakas atrandanti dar 1907 metais. Šiuo metu įmonės vizija – tapti viena iš šios gamybos šakos lyderių visame pasaulyje, todėl dabar visi materialiniai ir intelektualiniai resursai yra nukreipiami šiam tikslui siekti. 2015 m. atidaryta moderniausia ir šiuolaikinė MTTP laboratorija naujos kartos produktams kurti.
Šio gamintojo produkcija jau yra pripažįstama užsienio rinkose, įmonės paslaugomis jau naudojosi ne vienas garsus transporto pramonės gigantas. Taip yra todėl, kad „Panevėžio Aurida“ teikia itin kokybiškas metalo apdirbimo, aliuminio lydymo ir liejimo paslaugas bei gamina itin patikimus autokompresorius.

„PANEVĖŽIO AURIDA“
Pramonės g. 8, Panevėžys
www.aurida.lt
info@aurid a.lt
Tel. (8 ~ 45) 50 20 02Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite