Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ar žinote, kad savo brangųjį automobilį galite labai lengvai prarasti?

   2015-10-09

Ir tai gali nutikti net ne jums asmeniškai pažeidus kelių eismo taisykles. Tačiau viso to galima nesunkiai išvengti.
Geras pažįstamas paprašė paskolinti automobilį - nepraraskite apdairumo ir susimąstykite ar verta kitiems skolinti savo transporto priemonę. Juk dažnas kelių eismo taisyklių pažeidėjas vairuoja ne savo vardu registruotą, t.y. jam nepriklausantį automobilį, o įkliuvęs policijos pareigūnams sukelia dideles problemas būtent automobilį paskolinusiam asmeniui. Kartais vairuotojui netikėtai tenka pavartoti alkoholinių gėrimų ar staiga sušlubuoja sveikata, o pasiskolintas automobilis turi būti būtinai grąžintas, tad jis rizikuodamas sėda už vairo. Tokiu atveju geriau išsikviesti techninės pagalbos automobilį. UAB „Šančių autoservisas“ ir Ko teikia šią paslaugą visą parą, be išeiginių, vežant Kauno miesto ribose už 35 Eur + PVM, Jus su draugu ir Jūsų automobilį. Tai bus žymiai pigiau ir saugiau, nei sukelti problemas sau ir kitiems. Juk policija įprastai aiškinasi su pažeidėju, o aikštelėje saugomą automobilį gali atsiimti tik jo savininkas, kuris neretai net nežino, jog jo automobilis yra sulaikytas. O už suteiktas paslaugas sumokėti turės savininkas nors su skolintu automobiliu nusižengė kažkas kitas. Kaip pastebi „Šančių autoservisas“ ir Ko direktorius Arvydas Barvainis, sumos per visą automobilio saugojimo laikotarpį jų aikštelėje susidaro itin didelės (šiuo metu kiekviena automobilio praleista para aikštelėje kainuoja 8,70 Eur, o ištraukimo ir gabenimo išlaidos iš įvykio vietos gali siekti virš 200 Eur), tad galutinė suma neretai viršija ir paties automobilio vertę, todėl kai kurie savininkai nusprendžia apskritai neatsiimti automobilio iš aikštelės. Kuo gi tai gresia? Nesikreipiant į aikštelę skola tik dar labiau auga. Automobilio savininkui nereaguojant į raginimus spręsti problemą, UAB „Šančių autoservisas“ ir Ko turi kreiptis į skolų išieškojimo įmonę, kuri paruošia dokumentus teismui, galiausiai įsitraukia antstoliai su savo papildomais kaštais. Tokiu būdu, automobilio savininkas tampa oficialiai piktybiniu skolininku, ir antstoliams pastebėjus bet kokias pajamas ar turtą (pavyzdžiui, palikimą), tai yra areštuojama. Nesant galimybės susimokėti ar nenorint atsiimti automobilio, atvykti į saugojimo aikštelę yra būtina, siekiant oficialiai išspręsti įsiskolinimo bei automobilio likimo klausimą, kad aikštelė galėtų sustabdyti įsiskolinimo augimą, parduoti ar atiduoti jūsų automobilį į metalo laužo supirktuves. Nieko nedaryti, šiuo atveju, yra pats blogiausias ir netinkamiausias sprendimas.

1. Siekdami išvengti skaudžių nelaimių kelyje, problemų bei nenumatytų išlaidų sau ir kitiems, ypatingai tiems, kas paskolino jums savo automobilį, ar būdami netinkamos būklės vairuoti, verčiau išsikvieskite techninę pagalbą, kuri pristatys jus ir automobilį bet kur, o ir kainuos kur kas mažiau.
2. Jei automobilis atsidūrė priverstinio sulaikymo aikštelėje, savininkai turėtų kuo subiau atvykti ir atsakingai išspręsti šį reikalą, kad nedidėtų įsiskolinimas, be to, svarbu būti apdairiems ir pagalvoti ar apskritai verta skolinti savo automobilį, kadangi tokiu atveju rizikuojate turėti nenumatytų problemų, ar net prarasti automobilį.

Arvydas Barvainis
UAB “Šančių autoservisas“ ir KO direktorius
Tech. pagalba visa parą +370 6000 6900
Kranto al. 4, Kaunas,tel.+370 37 342431
Mob. +370 67 053666
www.sanciuservisas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 08 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite