Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ar žinote kitą savo žingsnį link dominavimo logistikos rinkoje?

   2017-10-10

 Logistika – tai ta verslo sritis, kurioje nėra žodžių „palauk“ ar „vėliau“. Dėl didelės operacijų spartos ir aršios konkurencijos rinkoje, aukštas efektyvumas privalo būti svarbiausiu logistikos įmonės tikslu. Visgi, visai naujos ar organizacinės stagnacijos apimtos įmonės dažnai sunkiai skinasi kelią į priekį – stringa plėtra, niekaip nesiseka suderinti svarbiausius įmonės mechanizmus. Būtent todėl Lietuvoje pasirodė logistikos procesų konsultavimo paslaugos, kurios visoje Europoje jau yra gerai žinomos.

Lietuva garsėja savo vežėjais. „Skrajojančiais lietuviais“ pravardžiuojami sunkvežimiai gerai žinomi visoje Europoje dėl kokybiškų paslaugų. Visgi, net ir taip išvystytas krovinių pervežimo segmentas reikalauja papildomo darbo tam, kad nenusistovėtų ir nuolat judėtų į priekį. Įmonių vadovams dažnai sunku išjudinti inertiškas kompanijos struktūras, kartais reikia tiesiog psichologinio postūmio, papildomos informacijos ar didelę patirtį turinčio žmogaus pagalbos. Tam įmonės Europoje pasitelkia logistikos procesų konsultantus. Taip galima per palyginti trumpą laiką įgyti konkurencinį pranašumą. Apie logistikos procesų konsultavimą kalbamės su tokias paslaugas Lietuvoje teikiančiu Kęstučiu Petniūnu.

KAM REIKALINGOS LOGISTIKOS PROCESŲ KONSULTACIJOS?
Vykdant plėtrą ar tiesiog stengiantis padidinti teikiamų paslaugų efektyvumą pagalba iš šalies  visada yra labai naudinga – tai aktualu visoms logistikos įmonėms. Verslininkai dažnai negali situacijos apžvelgti objektyviai, nes yra labai prisirišę prie savo įmonės, todėl klaidos ar neefektyvūs taškai organizacinėje struktūroje yra tiesiog pražiūrimi. Logistikos procesų konsultavimas padeda identifikuoti pagrindines problemas dar prieš joms pridarant didesnių nuostolių. Aš turiu daug praktinės patirties, o tai leidžia greitai pastebėti viską, kas įmonėje veikia netinkamai, ir pasiūlyti sistemiškus sprendimus.

KĄ DARO LOGISTIKOS PROCESŲ KONSULTANTAI?
Aš, visų pirma, atlieku idėjos ir jai įgyvendinti reikalingų resursų analizę. Taip pat nagrinėju įmonės pardavimų strategiją, transportavimo sistemų efektyvumą, standartinių veiklos procedūrų įgyvendinimą. Detaliai žinau prekių judėjimą sandėlyje, bei sandėlio koordinavimą, todėl galiu pagerinti šių procesų efektyvumą. Mano patirtis ir praktika įgalina mane matyti visų šių sričių stipriąsias ir silpnąsias puses.
Sudarinėju procesų žemėlapius ir kuriu verslo analitikai skirtus įrankius. Iš tiesų, trumpai tariant, visko net neįmanoma išvardinti, geriausia, visą informaciją sužinoti tiesiogiai susisiekus su manimi.

KODĖL REIKĖTŲ RINKTIS BŪTENT JŪSŲ PASLAUGAS?
Trumpas atsakymas – didesnė nei 10 metų patirtis logistikos pasaulyje. Esu perėjęs visą įmonės hierarchija, susipažinau su visomis logistikos  subtilybėmis. Šią sritį tikrai gerai išmanau, dirbu nuosekliai, pasitelkiu visus savo analitinius gebėjimus. Tai įmonėms leidžia pasiekti aukštų rezultatų per pakankamai trumpą laiką ir įgyti konkurencinį pranašumą. Mūsų rinkoje logistikos procesų  konsultavimas yra pakankamai nauja paslauga, todėl tie, kurie ja pasinaudos pirmiausia, gali įgyti galimybę plėstis greičiau nei konkurentai.

KOKIŲ REZULTATŲ GALIMA TIKĖTIS?
Mano konsultacijos nėra vienadienė veikla - aš projekte dirbu tol, kol mano paslaugos yra reikalingos. Savo patirtimi ir įgūdžiais galiu pastūmėti reikiama kryptimi, suteikdamas šviežias, profesionalias įžvalgas ir padėdamas sudaryti tolimesnį veiksmų planą.
Logistinės įmonės turi nuolat plėstis ir gerinti efektyvumą – šis segmentas yra negailestingas tiems, kurie stovi vietoje. Kęstutis Petniūnas yra vienas iš stipriausių logistikos ekspertų Lietuvoje. Jo žinios ir gebėjimas nuosekliai dirbti, sprendžiant vieną problemą po kitos, yra sunkiai įkainuojama pagalba bet kuriai logistikos įmonei.  


KĘSTUTIS PETNIŪNAS
+37067197008
El. paštas kestutis.petniunas@gmail.com
kestutis@petniunas.com

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite