Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ar žinote kokia turi būti anglies dvideginio koncentracija kraujyje?

   2018-01-12

Širdies ir kraujagyslių ligos yra vienos didžiausių šių dienų žmonių žudikių. Kadangi vaistai gydo tik simptomus, situacija negerėja. Mokslininkai po keleto metų tyrimų padarė išvadą, kad pagrindinė jų priežastis - nepakankama anglies dvideginio koncentracija kraujyje.

 

Šio tyrimo rezultatų logika paprasta – kai kraujyje anglies dvideginio koncentracija pasidaro mažesnė kaip 6 %, organizmas negali įsisavinti pakankamo deguonies kiekio, žmogaus organai ir audiniai ima justi deguonies trūkumą. Todėl smegenys siunčia signalą padidinti kraujo spaudimą, kad kūno ląstelės deguonies gautų pakankamai, o kokią riziką sukelia padidėjęs kraujo spaudimas, žino kiekvienas. Taigi, organizme trūkstant anglies dvideginio, išauga insulto ir infarkto rizika, kyla pavojus susirgti kitomis ligomis. Dar blogiau tai, kad iš karto griebiamės vaistų kraujo spaudimui mažinti – tai tik didina problemą.

 

Anglies dvideginio iš aplinkos gauname mažai – ore jo yra vos 0,03 %, o su maistu jo daug neįsisaviname. Žinotina tai, jog angliarūgštė natūraliai susidaro mūsų organizme, tačiau net iki 4,7 % jos iškvepiame su oru. Situaciją šiek tiek gerina specialūs jogos kvėpavimo pratimai, tačiau jų neužtenka, o efektyvumas moksliniais tyrimais neįrodytas.

 

„Samozdrav“ kvėpavimo treniruoklis – vienas efektyviausių būdų padidinti anglies dvideginio koncentraciją organizme ir taip išsilaisvinti iš daugelio lėtinių ligų. Šis kvėpavimo treniruoklis sukurtas pagal garsaus ukrainiečių mokslininko Konstantino Buteikos metodą, pagal naujausias technologijas. Be treniruoklio taisyklingai atlikti šiuos pratimus sudėtinga, galima sukelti netgi deguonies trūkumą. Todėl „Samozdrav“ treniruoklis yra patikimiausias būdas atkurti normalią anglies dvideginio koncentraciją kraujyje.

 

Naudojantis „Samozdrav“ prietaisu tereikia įprastai kvėpuoti. Jis sumaišo mūsų iškvepiamas dujas su oru iš aplinkos, taip neleisdamas išvaistyti iškvepiamo anglies dvideginio. Kvėpavimas tokiu oro mišiniu per keletą mėnesių atstato sveiką angliarūgštės kiekį organizme, todėl atsinaujina kraujagyslių tonusas, normalizuojasi kraujo spaudimas, širdies apkrova. „Samozdrav“ prietaiso kūrėjai teigia, kad kasdienės 30-60 minučių trukmės treniruotės padės išvengti insulto, infarkto, įveikti tokias lėtines ligas kaip bronchinė astma, aritmija, atsikratyti galvos svaigimo, koordinacijos bei virškinimo sutrikimų, netgi numesti svorio! „Samozdrav“ prietaisas visapusiškai stiprina sveikatą ir gerina savijautą, o poveikis yra ilgalaikis.

 

„Samozdrav“ treniruoklis jau yra pelnęs tarptautinį pripažinimą forumuose Briuselyje, Paryžiuje ir Maskvoje. Prietaiso kūrėjai už jį gavo net keletą apdovanojimų. „Samozdrav“ treniruoklis nenaudoja elektros energijos, o lyginant su nesibaigiančių vaistų ir procedūrų kainomis, - yra visiems prieinamas būdas lengvai pagerinti sveikatos būklę ir tiesiogine žodžio prasme - įkvėpti sveikatos!

 

 

Algimantas Zajankauskas
UAB „Cosmicus salus“

www.salus.lt
Ragainės 47-2, Vilnius
+370 672 88108
az@salus.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite