Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Arkiniai angarai „Future“ iš Danijos

   2012-05-29

„Future hangars“ UAB siūlo Danijos gamintojo „FUTURE RUNDBUEHALLER“ arkinius angarus. Jie pirmiausia skirti  žemės ūkio reikmėms, bet gali būti pritaikyti pramonės ir įvairiems kitiems poreikiams. Įmonė siūlo naujovę – angarą, montuojamą ant plieninio rėmo.

„Future“ angarai iš daugelio kitų angarų skiriasi tuo, kad jie yra optimalus sprendimas žemės ūkiui. Pastatyti juos galima greitai, savo jėgomis, tai kainuoja nebrangiai. 
Danijos gamintojo siūlomų angarų konstrukcija yra pagaminta iš grūdinto plieno vamzdžių. Tai paprastesnė, lengvesnė ir tvirtesnė konstrukcija, negu vadinamųjų „rusiško“ tipo angarų. Daniškų angarų arkų galai įbetonuojami į pamatus. Tai palengvina montavimą. 
UAB „Future Hangars“ yra oficialus Danijos gamintojo „FUTURE RUNDBUEHALLER ApS“ atstovas Lietuvoje. Danijos kompanija arkinius angarus gamina nuo 1970 metų.
„Future“ siūloma naujovė – tai 8, 10 arba 12 metrų pločio angarai, montuojami ant plieninio rėmo, kuris pagamintas iš U raidės formos profilio. Tokiam angarui nereikalingi pamatai. 
Šitokių statinių rėmas yra lengvai surenkamas, jis sumontuojamas ant lygaus žemės paviršiaus. Visos metalinės konstrukcijos po suvirinimo gruntuojamos, kad būtų apsaugotos nuo korozijos.
Šio modelio angaruose galima montuoti švieslangius, tad dieną juose nereikia apšvietimo. Vartai gali būti atstumiami arba pakeliami, durys montuojamos pasirinktoje vietoje. Galima sumontuoti natūralią ventiliaciją su angomis šonuose ir viršuje.  
„FUTURE“ arkinis angaras, esant reikalui, gali būti šiltinamas. Tai paprastos, kokybiškos, patikimos ir ilgaamžės konstrukcijos statinys, nereikalaujanti priežiūros. Visos jo sudedamosios dalys yra gaminamos tik iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų.
Arkinis angaras gali būti naudojamas patiems įvairiausiems tikslams - laikyti  žemės ūkio mašinoms, kaip  grūdų ar daržovių saugykla, jame gali būti įrengta ferma, autoservisas ar net angaras nedideliems lėktuvams. 
5 metrų pločio mini angarai irgi montuojami ant plieninio rėmo. Jie pirmiausia yra skirti naudoti kaip pastogės gyvuliams, kurias reikalui esant galima perkelti į kitą vietą su traktoriniu keltuvu.  Sykiu jie yra pakankamai universalūs – pavyzdžiui, vietoj metalinio stogo gali būti dengiami plėvele ir naudojami kaip šiltnamis. 
„Future Hangars“ taip pat prekiauja ir standartiniais 8, 10, 12, 14 ir 16 metrų pločio angarais, kurie statomi ant pamatų.  
Šiuo metu ūkininkai gali pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama ir padengti net iki 60 procentų angarų statymo išlaidų.
UAB „Future Hangars“ konsultuoja visais angarų statybos klausimais.

„Future Hangars“ UAB
Tel.: 8 657 79037, 8 682 68571
futureangarai@gmail.com
www.futureangarai.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite