Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Artėja laikas keisti alyvą? Nepamirškite ir filtrų!

   2017-10-05

Tikriausiai kiekvieną kartą rinkdamiesi alyvą ir filtrus automobiliui svarstote, kuris geresnis, kuris tinkamas Jūsų automobilio modeliui, bandote prisiminti reikiamą alyvos klampumo klasę ir specifikaciją?

Vieno didžiausių alyva prekiaujančių portalų „Alyva.lt“ vadovo Martyno Griškos teigimu - šiuolaikiniai automobiliai yra ypatingai jautrūs alyvos specifikacijai, kaip pavyzdžiui, supylus to paties klampumo, tačiau kitos specifikacijos alyvą, gali drąstiškai išaugti paskirtymo velenėlių dilimas, todėl reikia paisyti automobilių ir alyvų gamintojų rekomendacijų. Kalbant apie alyvos keitimo intervalą, jį nurodo automobilio gamintojas, tačiau čia reikėtų nepamiršti, kad automobilių gamintojai nėra suinteresuoti, kad variklis nediltų ilgus metus, jiems svarbiau, kad kuo dažniau pirktume naujus automobilius. Todėl nėra patartina vadovautis kai kurių gamintojų nurodomais 30000 km ir daugiau alyvos keitimo intervalais. Tarp specialistų vyrauja nuomonė jog alyvą reikėtų keisti ne rečiau nei kas 15000 km. Pavyzdžiui, lenktyninių automobilių alyva keičiama kas lenktynes, o tai siekia vos kelis šimtus kilometrų.
Specialisto teigimu, dauguma klientų, pasirinkdami alyvą, jau retai pamiršta alyvos filtrą, tačiau mažiau dėmesio kreipia į oro ir kuro filtrus, jau nekalbant apie salono filtrą. „Mažiau dėmesio kreipiama į oro filtrą, nors jis turi didelę reikšmę tiek variklio ilgaamžiškumui tiek ir kuro sąnaudoms. Oro filtrą reikėtų keisti ne rečiau kaip kas antrą kartą keičiant alyvą. Nors Lietuvoje kuras yra gana geros kokybės, kuro filtrą vertėtų pakeisti bent kartą į metus. Besirūpinant savo bei keleivių sveikata, salono oro filtrą rekomenduojama keisti porą kartų per metus“ – teigia pašnekovas.
Alyva.lt - viena patogiausių interneto svetainių, norintiems paprastai, pigiai ir greitai įsigyti alyvos automobiliui. Išsirinkus alyvą tereikia paspausti lange esančią filtrų parinkimo nuorodą, suvesti automobilio duomenis ir filtrai Jums bus priskirti prie užsakymo. Alyvą galite patys pasirinkti iš svetainėje esančių gamintojų katalogų arba tie tiesiogiai kreiptis į specialistą Jums patogiu būdu - telefonu, internetu ar socialinio tinklo paskyroje. O jeigu norite naudoti tik automobilio gamintojo alyvą, galite rinktis specializuotas, skirtas „Ford“, „Mazda“, „Mercedes“, „Toyota“ bei „Opel“ automobilių modeliams. Alyva.lt rekomenduoja naujieną Lietuvoje, bet turinčią ilgą autosporto patirtį – amerikiečių kompanijos „Bardahl“ alyvą, tinkamą ir kasdieniam, ir profesionaliam naudojimui. 
Alyva.lt vadovas atkreipia dėmesį, kad portale įsigytų prekių pristatymas visoje Lietuvoje per „DPD“ kurjerius Jums kainuos tik 2 eur nepriklausomai nuo pirkinių kiekio, o prekes gausite kitą darbo dieną. Kauniečiai gali apžiūrėti ir atsiimti prekes įmonės biure tą pačią užsakymo dieną! Keiskite variklio alyvą bei filtrus laiku, o rinkitės greitai ir patogiai su „Alyva.lt“. 
MARTYNAS GRIŠKA
Vadovas
Pramonės pr. 6, Kaunas
Tel. +37060021118
el.paštas: info@alyva.lt
www.alyva.lt


 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite