Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Atkurti dantys - lyg natūralūs

   2020-02-04

Odontologai savo darbe taiko vis naujesnes technologijas. Jie jau gali sukurti tokius dirbtinius dantis, kurių neįmanoma atskirti nuo natūralių. Kaip tai pavyksta padaryti, pasakojo Mickevičių odontologijos klinikos gydytojas odontologas Tomas Mickevičius.

 

Jo teigimu, vis geresnių rezultatų pavyksta pasiekti, nes naudojama bemetalė keramika, kuri odontologijoje išstumia metalą. Dirbtinių dantų restauracijos gaminamos iš cirkonio arba ličio disilikato.

 

Anot T. Mickevičiaus, vienas svarbiausių tokios keramikos privalumų tas, jog protezavimui naudojama medžiaga yra skaidri ir balta, labai panaši į danties audinio spalvą, o tai leidžia maksimaliai tiksliai parinkti restauruojamo danties spalvą taip, kad ji atitiktų natūralius dantis. „Galiu garantuoti, jog iš cirkonio pagaminto restauruoto danties niekas neatskirs nuo kitų, esančių žmogaus burnoje“, – teigė T. Mickevičius. 

 

Dar vienas bemetalės keramikos privalumas yra tas, kad joje naudojamas cirkonis ir ličio disilikatas yra labai tvirtos medžiagos. Tai labai svarbu, kai protezuojami netekti šoniniai dantys, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis.

 

Cirkonis išskirtinis ir tuo, kad pasižymi puikiu biosuderinamumu – ji puikiai prisitaiko prie žmogaus dantenų, burnos gleivinės, nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų, todėl tinka net alergiškiems žmonėms. 

 

Pacientų lūkesčiai odontologų atžvilgiu pastaruoju metu vis didėja. Todėl šie gydytojai ir ieško įvairių būdų, kaip tuos lūkesčius pateisinti.

 

Anot T. Mickevičiaus, protezuojant stengiamasi išsaugoti nuosavus dantis, todėl dažnai reikalingas kanalų gydymas naudojant mikroskopą, kanalai plombuojami pažangiais metodais.

 

Odontologijoje naudojama fotografija taip pat yra ta priemonė, kuri leidžia nenuvilti pacientų. Siekiant kuo tiksliau atkurti restauruojamų dantų spalvą, laboratorijai informacija jau perduodama nuotraukomis, o ne ant lapelio ranka užrašytu kodu.

 

Pacientams, atvykusiems pas odontologą, taip pat jau suteikiama galimybė pamatyti savo burnos vaizdą, kaip jis atrodys, kai bus baigta visa protezavimo procedūra. „Prieš didelius protezavimo darbus, pavyzdžiui, priekinių dantų formos pakeitimą, yra galimybė daryti pavaškavimą, visą būsimą burnos vaizdą, dar net nenušlifavus dantų, parodyti žmogui. Pacientas, žiūrėdamas į nuotraukas, gali pareikšti savo nuomonę – ar būsimi dantys tinka, o gal reikia mažesnių ir panašiai. Po tokių išankstinių pasiruošimo protezavimui darbų, pacientai gali jaustis daug ramiau, nes žino, koks bus rezultatas“, – tvirtino T. Mickevičius.

 

Mitai, susiję su dantų protezavimu, kad tai esą nemaloni procedūra, o restauruotas dantis burnoje bus lyg svetimkūnis, sklaidosi, todėl žmonės vis dažniau praveria odontologų duris.

 

Kaune esančioje Mickevičių odontologijos klinikoje teikiamos ne tik dantų implantavimo ir protezavimo paslaugos, bet ir dantų gydymas suaugusiems ir vaikams, endodontija (kanalų gydymas), burnos higiena ir dantų balinimas.

 

 

 

MICKEVIČIŲ ODONTOLOGIJOS KLINIKA

Odontologas Tomas Mickevičius

Kuršių g, 7, Kaunas

Tel.: 8 615 85 117, 8 650 67 787

El. p. moklinika@gmail.com

https://www.facebook.com/Mickevi%C4%8Di%C5%B3-odontologijos-klinika-391286707664021/

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite