Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Atliekų perdirbimas – auganti rinka, reikalaujanti išskirtinių, inovatyvių sprendimų

   2020-07-27

Šiandieniniame pasaulyje vyrauja vartotojiška visuomenė, todėl neišvengiamai auga ir taršos bei atliekų kiekis. Ne paslaptis, kad šiandien atliekos ne tik utilizuojamos, bet iš jų gaunama ir nauda: jos perdirbamos iki tam tikrų žaliavų, jas taip pat galima panaudoti energijos gamybai. Tam reikalingi specializuoti pramoniniai įrenginiai, kurių poreikis atliekų perdirbimo pramonės sritims itin sparčiai auga. Apie tai pasakoja pramoninio projektavimo ir gamybos įmonės „Omecha“ direktorius Tomas Teškevičius.

 

Unikalūs sprendimai pagal kiekvieno poreikius

„Auganti tarša ir didėjantis atliekų kiekis verčia atliekų perdirbimo pramonę pasitempti ir sparčiai vytis, – sako T. Teškevičius, – mes esame tam, kad jiems padėtume ir užtikrintume sklandų darbą“. Direktoriaus teigimu, dažnai klientai net nežino, kaip patobulinti darbo procesus ir kur kyla jei ir ne didžiausios, bet gamybos procesui itin svarbios problemos. Kompetentingi savo srities specialistai ir inžinieriai ne tik išklauso klientą, bet pasiūlo būtent jiems skirtus sprendimus, išsiaiškina problemas ir suprojektuoja bei pagamina specializuotą įrangą, kuri atitiktų klientų poreikius, jų gamybos pobūdį ir mastą. Tinkami sprendimai klientams padeda išgauti didesnę perdirbamų produktų vertę.

 

Specializuotas įrangos projektavimas ir gamyba

Atnaujinti, patobulinti ar specialiai pagal užsakymą pagaminti įrenginiai įmonei gali sutaupyti daugybę pinigų, laiko, pakelti darbo našumą, padėti atrasti naujų galimybių. „Klientams mes galime pasiūlyti ne tik įrangos gamybą, bet ir specializuotus, unikalius sprendimus, įrenginių projektavimą, priežiūrą, testavimą ir taisymą,“ – ilgamete patirtimi dalinasi UAB „Omecha“ direktorius. Pasak jo, iš kitų panašaus pobūdžio įmonių „Omecha“ išsiskiria ir tuo, kad projektuoja ir gamina specializuotus įrenginius ir agregatus, tokius, kaip konvejeriai, smulkintuvai, separatoriai, dalintuvai, sijotuvai, dozatoriai ir daugelį kitų.

UAB „Omecha“ dirba kvalifikuoti ir profesionalūs inžinieriai, mechanikai ir specialistai, kurie naudoja tik kokybišką, inovatyvią įrangą bei šiuolaikiškas gamybos priemones. Projektuoja ir gamina pramoninius įrenginius ne tik atliekų perdirbimo pramonės sritims, bet ir medienos apdirbimo pramonei, maisto pramonei ir kt. Taip pat teikia TIG, MIG suvirinimo, mašinų surinkimo, dažymo ir kt. paslaugas.  Įmonės paslaugomis naudojasi ne tik klientai iš Lietuvos, bet ir iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Ispanijos ir kitų šalių.

 


 

UAB „OMECHA“

Direktorius Tomas Teškevičius

R. Kalantos g. 49b, LT-5303, Kaunas

Tel. +370 659 53948

El. p. info@omecha.lt

www.omecha.lt, www.tigweld.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite